forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 maja 2019, 10:58 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Może należałoby zapytać, po coś tam lazła dziewczyno?

Takie pytania zadaje policja kobiecie zgłaszającej gwałt.
Po co lazła to lazła, na pewno nie na odurzanie i sceny erotyczne bez zgody.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 11:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Żeśmy się nie zrozumieliźmy. Nie o to chodzi. Głównie o to, że jak w przypadku, kiedy córuś bądź synuś idzie na plebanię do księżula rodzice jakby spali, choć mówi się o tym co może się stać powszechnie. Tak samo i w tym środowisku zwłaszcza, że jest się w nim, powinno się wiedzieć jakie są zagrożenia. Ona sama winna nie jest. Tak zakładam, bo była gówniarą.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 15:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
W projekcie zatytułowanym "Świeckie Państwo" wnioskodawcy wskazali trzy główne postulaty. Chodziło m.in. o zakończenie finansowania lekcji religii ze środków publicznych, zakończenie finansowania ubezpieczenia społecznego księży i likwidację Funduszu Kościelnego, a ponadto zlikwidowanie wspólnych komisji rządowo-kościelnych i stworzenie jednej komisji składającej się z przedstawicieli rządu, kościołów i związków wyznaniowych.

Projekt ustawy trafił jednak do kosza w ekspresowym tempie. Wystarczyło kilka minut, by Komisja ds. Petycji go odrzuciła. Prowadzący obrady wiceprzewodniczący komisji Andrzej Smirnow z PiS stwierdził, że w ogóle nie widzi powodów, by zajmować się tą sprawą. Ostatecznie nie było potrzebne nawet głosowanie. – Złożenie petycji jest żądaniem, aby to nasza komisja złożyła taki projekt ustawy. Otóż ja nie widzę takiej potrzeby – kontynuował Smirnow.


https://natemat.pl/272963,nie-bedzie-sw ... la-projekt

Czy ktoś, coś? :D :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 19:23 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Boruch pisze:
W kwestii samej Młynarskiej - bo przyznam nie wczytywałem się w temat. Dopiero teraz. Dziwię się nawet po co ona to ujawnia. Czy tylko tak dla pucu? Jeżeli chce pokazać obraz środowiska artystów, to tak jak z kościołem Polacy o tym wiedzą. Tylko, że tu akurat przypadki takie mają swoją indywidualną historię i chyba w większości wynikają z innych pobudek niż te kościelne. [...]


Panie Boruch, bo się wkurwię! Co to ma za znaczenie z jakich pobudek? I każde przypadki mają swoją indywidualną historie. Czy te kościelne czy inne.
Czyż naprawdę uważa Pan, że w przypadku Polańskiego, wizji Wajdy (bo nie bzyknął ani nie omacał tylko do scen nagich i erotycznych nakłaniał), ponoć Zanudziego co chłopczyków młodych lubi i innych to jakaś szczególna indywidualna historia? Bo co, bardziej wrażliwy, bo wyraz artystyczny, bo trauma z dzieciństwa (holokaust), bo mord na ciężarnej żonie o przyjaciołach (Polański) coś usprawiedliwia?
A pobudki są takie same. chuć i chęć wykorzystania seksualnego. Czy to katabas., czy dyrektor Słowików, czy Polańskiego czy inny kutas (lub pizda bo i takie się zdarzają). I też większość tych ze świecznika bezkarnych chodzi, sprawa pod dywan, a jak się nie już nie da tysiące tłumaczeń, w TV, Wyborczej, na FB...
I co to za uwagi - "po co lazła? "co robił tatuś czy mamusia (bo do Palańśkiego tę 13stkę matka ponoć wysłała albo się zgodziła na pobyt)? A po co lazły, leźli te klesze ofiary za zakrystie. plebanie? Co rodzice robili?

Skala może mniejsza, ale pewnie tylko dlatego, że tych ze świecznika jest mniej niż wikarych, zakonników, plebanów i innych.
Nie zdziwił bym się jednak jakby odsetek był podobny.
I jeżeli PiS przy okazji, nawet dla przeciwwagi aferze w krk będzie chciało zrobić z tym porządek, to ja jestem za.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 19:47 
Komandor pisze:
Panie Boruch, bo się wkurwię!


Zadrżałem. :lol:

Mateusz Piskorski, pierwszy więzień polityczny III RP o którego upomniały się agendy ONZ, nakazując pisiorom natychmiastowe zwolnienie z pudła i wypłatę zadośćuczynienia, dzisiaj wyszedł na wolność. Po trzech latach.

A tu Młynarska i Wajda na topie.

:lol:

Goha, weś mnie zbanuj jak Baryckiego.
Wiem, że nie masz uprawnień. :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 16 maja 2019, 20:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Boruch pisze:
W kwestii samej Młynarskiej - bo przyznam nie wczytywałem się w temat. Dopiero teraz. Dziwię się nawet po co ona to ujawnia. Czy tylko tak dla pucu? Jeżeli chce pokazać obraz środowiska artystów, to tak jak z kościołem Polacy o tym wiedzą. Tylko, że tu akurat przypadki takie mają swoją indywidualną historię i chyba w większości wynikają z innych pobudek niż te kościelne. [...]


Panie Boruch, bo się wkurwię! Co to ma za znaczenie z jakich pobudek? I każde przypadki mają swoją indywidualną historie. Czy te kościelne czy inne.
Czyż naprawdę uważa Pan, że w przypadku Polańskiego, wizji Wajdy (bo nie bzyknął ani nie omacał tylko do scen nagich i erotycznych nakłaniał), ponoć Zanudziego co chłopczyków młodych lubi i innych to jakaś szczególna indywidualna historia? Bo co, bardziej wrażliwy, bo wyraz artystyczny, bo trauma z dzieciństwa (holokaust), bo mord na ciężarnej żonie o przyjaciołach (Polański) coś usprawiedliwia?
A pobudki są takie same. chuć i chęć wykorzystania seksualnego. Czy to katabas., czy dyrektor Słowików, czy Polańskiego czy inny kutas (lub pizda bo i takie się zdarzają). I też większość tych ze świecznika bezkarnych chodzi, sprawa pod dywan, a jak się nie już nie da tysiące tłumaczeń, w TV, Wyborczej, na FB...
I co to za uwagi - "po co lazła? "co robił tatuś czy mamusia (bo do Palańśkiego tę 13stkę matka ponoć wysłała albo się zgodziła na pobyt)? A po co lazły, leźli te klesze ofiary za zakrystie. plebanie? Co rodzice robili?

Skala może mniejsza, ale pewnie tylko dlatego, że tych ze świecznika jest mniej niż wikarych, zakonników, plebanów i innych.
Nie zdziwił bym się jednak jakby odsetek był podobny.
I jeżeli PiS przy okazji, nawet dla przeciwwagi aferze w krk będzie chciało zrobić z tym porządek, to ja jestem za.


Przepraszam panie Komandor alem był zatopion w ścieżki muzyczne na wątku muzycznem i już śpieszę z próbą wyjaśnienia.

Nie stój Pan w rozkroku. Albo się Pan fkurf, abo nie. A najlepij nie, bo nie ma o co. Nastąpiło jakieś nieporozumienie. Ze wszystkim się zgadzam, tylko uważam jedynie, że szanowny tatuś pani Pauliny z tego samego środowiska pochodzi i powinien wiedzieć co córeczkę może spotkać. Zwłaszcza, że w filmie grała to i scenariusz dostępny był. Temat filmu tysz. I pewnie rola w nim zapisana taka jakaś tam że Pani Paulinka .....Jak nie wiedział to Fronczewskiego mógł się spytać. Ona sama mogła być nieświadoma co się szykuje, choć nie sądzę. Wiedziała kogo w filmie ma zagrać i co przyjdzie jej robić. Był czas odmówić. Pan Wajda mógł "kaskaderkę" zamówić do pewnych scen, ale nie chciał, bo mu wyraz artystyczny by umknął. Z premedytacją wykorzystał dziewuchę paskud jeden. Poza tym film został ukończony, pewnie wyemitowany i nikt do nikogo wtedy pretensji nie miał. Zresztą data ukończenia tego filmu to rok 1986, a wtedy Paulinka miała lat 16. Załóżmy, że film średnio kręci się rok. Tak więc w momencie rozpoczęcia zdjęć miała lat 15.


Ja nie bronię zboków i za jaja wszystkich bym wieszał. Jednak widzę delikatną niezauważalną może dla niektórych różnicę pomiędzy sprawą Młynarskiej bo świadomego ojca miała a rodzicami zaślepionymi wiarą, którzy posyłają swoje dzieci świadomie w łapy zboka w sutannie. A jak skarżą się to im się nie wierzy i dalej każe być ministrantem. Taki przypadek, dziś faceta a kiedyś ministranta opisywany był w filmie Sekielskiego.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 20:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A już Boruch to pani Mani nie przejdzie pod paluszkami? Może choć dla tych, którzy Panią czytają, bo być może nie wiedzą kogo Pani raczy cytować.

Tak mi się wydaje, że niepotrzebnie mordę otworzyłem bo tu jak widać szczególnie w drażliwych sprawach wątpliwości nie można mieć. Trza się radykalnie opowiadać abo po czarnej (przepraszam Panią Manię) albo po białej stronie. I żebym Wajdy nie skrytykował. Przecież go nie usprawiedliwiam. Napisałem przecież, że paskud.

Tak więc kończę pobity wymeldowuję się czyly wylogowawywuję i nakryję się podusia aby łkać nad moim nieszczęsnym boruszym losem :cry:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 20:45 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Kogo obchodzi jakiś Piskorski, a co z Kotlińskim?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2019, 7:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jak się pani Czarna "wyrzyga" już to życzę zdrowia. :) Jak ktoś ma klapki na oczach i widzi tylko swoje, nie obejmuje całości, wyjmuje nawet nie zdania, lecz ich fragmenty, to trudno się dyskutuje. Przyjemnego rzygania. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2019, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Jak to jest Umiłowani Siostry i Bracia - że im dalej na wschód tym głupota na urzędach większa?
(Vide Jego Wielebność wojewoda lubelski)
https://natemat.pl/272977,wojewoda-odzn ... logii-lgbt

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group