forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 maja 2019, 13:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
I wszyscy ci ludzie na demonstracji maja jakis zydowski majątek o ktory sie boją? Niesamowite.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2019, 22:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
I wszystko jasne. :lol: :lol: :lol:

GRYGLAS W KROPCE, MÓWIŁ ŻE WALKA Z PEDOFILIĄ TO WALKA Z POLSKOŚCIĄ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2019, 8:19 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Że nasze społeczeństwo jest nieco dziwne, to wiedziałem ale żeby aż tak......?! :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2019, 16:25 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Politycy, którzy teraz ścigają się z PiS-em na potępienie pedofilii, odmawiali jeden po drugim – mówi w rozmowie z naTemat Barbara Labuda, działaczka "Solidarności" w PRL. Kilka miesięcy temu zapraszała ich do komitetu obywatelskiego, który właśnie zakończył prace nad projektem ustawy rozliczającej kler z pedofilii. Zakłada on, że powstanie Komisja Prawdy i Zadośćuczynienia.

https://natemat.pl/272669,projekt-ustaw ... uda-wywiad
Czarna dupa, żadne wybory nic nie zmienią , jeżeli chodzi o lizodupienie klechów.
Tylko tak zwani wierni opuszczając kościoły mogą tym kurwa polytykom pokazać fucka.
Niestety, może w innym życiu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 1:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stary praktyk pisze:
Że nasze społeczeństwo jest nieco dziwne, to wiedziałem ale żeby aż tak......?! :shock:


A no właśnie , aż tak. Będzie zresztą jeszcze gorzej, bo w dorosłe życie wchodzą roczniki wyhodowane i zindoktrynowane przez vatykańską mafię oraz IPN-owską propagandę dla których po 45-tym Polski nie było. Próbkę dał i nadal daje niejaki Matołusz zwany też prezesem RM.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 7:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
maerose pisze:
Cytuj:
Politycy, którzy teraz ścigają się z PiS-em na potępienie pedofilii, odmawiali jeden po drugim – mówi w rozmowie z naTemat Barbara Labuda, działaczka "Solidarności" w PRL. Kilka miesięcy temu zapraszała ich do komitetu obywatelskiego, który właśnie zakończył prace nad projektem ustawy rozliczającej kler z pedofilii. Zakłada on, że powstanie Komisja Prawdy i Zadośćuczynienia.

https://natemat.pl/272669,projekt-ustaw ... uda-wywiad
Czarna dupa, żadne wybory nic nie zmienią , jeżeli chodzi o lizodupienie klechów.
Tylko tak zwani wierni opuszczając kościoły mogą tym kurwa polytykom pokazać fucka.
Niestety, może w innym życiu.

Też jestem tego zdania, nawet jak PiS odsuną od władzy to tylko zmienią się gęby "całowaczy" w pierścień. PSL pierwszy gwizdnie na kolana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 7:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Śmieszy mnie to wyrzygiwanie sobie w sejmie kto ile zrobił, lub nie zrobił przeciwko pedofilii w kościele. Nie ma tam ludzi, którzy mają czyste sumienie. Nawet ci, którzy są pierwszy raz. Dopiero dziś papuchy drą mocno. Nawet taka pani Kamila Gasiuk Pihowicz oraz Joanna Scheuring-Wielgus. Oczywiście każdy ma mniejsze lub większe "zasługi" ale dopiero dziś podnosi się wielki wrzask. Obie te panie niedawno były jeszcze w "Nowoczesna". Pamiętam na początku obecnej kadencji jakie partia Nowoczesna miała stanowisko w sprawie np aborcji. Jacy byli wycofani. Dziś poszczególni jej członkowie, którzy zmienili barwy klubowe, ale i sama partia Nowoczesna nagle zmieniła front w tej sprawie. Śmiało twierdzi, że obecna ustawa aborcyjna powinna przewidywać przywilej kobiety aż do aborcji na życzenie. Tak więc kierunki zmieniają się politykom w miarę zmian sytuacji. Jak się pod dupa pali to i pakt z diabłem podpiszą. Dziś są obrońcami ofiar pedofilów w sutannach. Gdzie byli wcześniej?

Ogrom tego zjawiska przedstawia baner i mapa na której zaznaczone są miejsca gdzie dochodziło do tej zbrodni. Tylko, że to jeszcze nie koniec. Mam nadzieję, że ludzie dopiero odzyskają odwagę. Oby tak się stało. A klechów nie ma już co słuchać. Niech się walą ze swoim przepraszam.

Nycz dał wczoraj popis jakim jest paskudnym szamanem. Na końcu filmu Sekielskiego mowa jest kto odmówił współpracy. Jest tam również nazwisko Nycza. Dziś ten zakłamany klecha przeprasza łaskawie. Ja pierdole...

Dla tej mafii nie ma żadnej litości. To zarezerwowane jest dla ludzi zagubionych. Oni to zwyrole, działający z rozmysłem w tym co robią.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 9:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
canislupus pisze:
maerose pisze:
Cytuj:
Politycy, którzy teraz ścigają się z PiS-em na potępienie pedofilii, odmawiali jeden po drugim – mówi w rozmowie z naTemat Barbara Labuda, działaczka "Solidarności" w PRL. Kilka miesięcy temu zapraszała ich do komitetu obywatelskiego, który właśnie zakończył prace nad projektem ustawy rozliczającej kler z pedofilii. Zakłada on, że powstanie Komisja Prawdy i Zadośćuczynienia.

https://natemat.pl/272669,projekt-ustaw ... uda-wywiad
Czarna dupa, żadne wybory nic nie zmienią , jeżeli chodzi o lizodupienie klechów.
Tylko tak zwani wierni opuszczając kościoły mogą tym kurwa polytykom pokazać fucka.
Niestety, może w innym życiu.

Też jestem tego zdania, nawet jak PiS odsuną od władzy to tylko zmienią się gęby "całowaczy" w pierścień. PSL pierwszy gwizdnie na kolana.


Kamysz jako pierszy , bo on je tradycjonalista i dobry katolyk. Zresztą Schietynie takoż nic pod tym względem nie brakuje.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 9:32 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A jak już granat w szambie eksploduje do się dopiero dowiemy kto z tych ze świecznika na Dworzec Centralny biegał.
Pamiętacie tę aferę? Miały być jakieś znane nazwiska ze świata kultury, mediów, biznesu, polityki a nawet wymiaru i co...?
Na razie się śp mistrzowi Wajdzie oberwało, że Młynarską upijał ponoć...

A PiS zrobi wszystko by pokazać, że omerta dotyczyła też świeckich i to elit pro-POKO, gejowskich, artystycznych itp.
Nawet jakiegoś swojego będą w stanie poświecić jak był. Zauważcie już taką narrację mają.
O DOBRZE! Bo może w końcu się wezmą za gnoi. Nie ważne kto i w jakim ukrytym celu.

PS. Z tymi z Dworca Centralnego trochę gorzej będzie bo to jednak dotyczy dzieci, które prostytuowały się za kasę (większość dobrowolnie). Takie osoby nie są zbyt skore do zwierzeń bo to też uderza nieco w nich.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 10:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W kwestii samej Młynarskiej - bo przyznam nie wczytywałem się w temat. Dopiero teraz. Dziwię się nawet po co ona to ujawnia. Czy tylko tak dla pucu? Jeżeli chce pokazać obraz środowiska artystów, to tak jak z kościołem Polacy o tym wiedzą. Tylko, że tu akurat przypadki takie mają swoją indywidualną historię i chyba w większości wynikają z innych pobudek niż te kościelne. Może należałoby zapytać, po coś tam lazła dziewczyno? Przecież nie dla modłów przed bogiem Wajdą. Choć zaraz pojawia się pytanie, czy 14-latka ma świadomość tego w co się pakuje? Mogła tej świadomości nie mieć. Sam Wajda, że takie rzeczy robił ma u mnie minus jak stąd do Watykanu. Też był z niego niezły herbatnik jeżeli chodzi o lizanie dupy katabasom.

Pytam, więc co robił tatuś Młynarskiej, człowiek wrosły głęboko korzeniami jak dąb jaki w to środowisko. Nie jedno widział, niejedno pił i jadł. I zapewne niejedne figle wyprawiał. Nie ostrzegł swojej córki? Trochę wydaje mi się to dziwne. Ufał Wajdzie? I znowu pojawia się inny aspekt sprawy, że w tym środowisku nikt nikogo zaufaniem nie powinien darzyć, albowiem każdy tam świnię i to nie taką mógł serdecznemu przyjacielowi/ciółce zrobić. Począwszy od zwlekania z oddaniem długu z ostatniego chlania w Spatifie po skradzenie żony i majątki.

Ale jak było z panią Pauliną Młynarską nie dowiemy się od jej ojca Wojciecha, bo ten przecież jakiś czas temu niedawny przeszedł był na łono Abrahama.

Piszę to po to aby czytając przypadek pani Pauliny mieć i to na względzie. Co oczywiście, o ile prawdą jest to co mówi owa urocza niewiasta, odpowiedzialności z naszego Oscarowca nie znosi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group