forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 21:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 maja 2019, 13:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kurwa, o carycy powinien być osobny wątek... :lol: :lol:
Facet jest momentami lepszy od wioskowego głupka. :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2019, 13:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Prawica ma juz wutlumaczenie - ksieza pedofile to byli agenci SB schowani w instytucji kosciola. Tadam!

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2019, 13:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja bym nie był przekonany co do tego, że to jest głupie. Oczywiście żadnych dowodów nie mam, ale dziś chyba na jednym z wątków pisałem o tym, że to towarzystwo razem się znosiło, razem chlało, razem żarło po plebaniach i rezydencjach biskupich. Nie twierdze, że któryś z solidaruchów jest pedofilem, albo dopuścił się czynów pedofilskich, ale aż nieprawdopodobne wydaje mi się aby jakieś sygnały do towarzystwa solidarnościowego, w tym samego Wałęsy wcześniej nie doszedł. Nie wiem może zignorowali? Może olali. Wałęsa był prezydentem reszta udała się rządzić Polską. Mieli wszystkie sznurki we własnych rękach. Mieli służby, które prześwietliły środowisko katabasów. I nic nie dotarło? Mam wątpliwości. Każdy ma prawo je mieć. Być może do tego idioty Suskiego właśnie coś podobnego dotarło? To są ludzie, którzy prócz tego, że są kanaliami, jak w przypadku Suskiego dodatkowo idiotami mają szeroką wiedzę. Coś mi się zdaje, że gdyby tak powiedzieli nam wszystko usiedlibyśmy na dupie z rozwartą szczęką.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2019, 13:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Boruch pisze:
A ja bym nie był przekonany co do tego, że to jest głupie. Oczywiście żadnych dowodów nie mam, ale dziś chyba na jednym z wątków pisałem o tym, że to towarzystwo razem się znosiło, razem chlało, razem żarło po plebaniach i rezydencjach biskupich. Nie twierdze, że któryś z solidaruchów jest pedofilem, albo dopuścił się czynów pedofilskich, ale aż nieprawdopodobne wydaje mi się aby jakieś sygnały do towarzystwa solidarnościowego, w tym samego Wałęsy wcześniej nie doszedł. Nie wiem może zignorowali? Może olali. Wałęsa był prezydentem reszta udała się rządzić Polską. Mieli wszystkie sznurki we własnych rękach. Mieli służby, które prześwietliły środowisko katabasów. I nic nie dotarło? Mam wątpliwości. Każdy ma prawo je mieć. Być może do tego idioty Suskiego właśnie coś podobnego dotarło? To są ludzie, którzy prócz tego, że są kanaliami, jak w przypadku Suskiego dodatkowo idiotami mają szeroką wiedzę. Coś mi się zdaje, że gdyby tak powiedzieli nam wszystko usiedlibyśmy na dupie z rozwartą szczęką.

Oczywiście,że służby prześwietliły wszystko co żywe. Tyle że służby czasem myślą ,,historycznie,,- na jaką pieczarkę będziemy szukać nowych TW jak są już wypróbowani. A dalej już poszło z górki. Jeśli chodzi o Wałęsę - jak się dowiedział z kim tańczy to czas było pakować kartony :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2019, 14:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wydaje mi się, że pedofilia jest w KK zjawiskiem równie powszechnym, jak oddychanie.
Pamiętajmy, że z reguły są to faceci w sile wieku ze sztucznie wstrzymywanym popędem seksualnym.
To, że w otoczeniu Wałęsy się pojawił pedofil nie wynika z przypadku, a z powszechności zjawiska.
Zwyczajnie nie było powodu, żeby się koło Wałęsy pedofil nie pokazał.

Mój brat w latach 90 obracał się w środowisku przykościelnym.
Grał w orkiestrze.
Spędzali mnóstwo czasu na terenie kościoła, bo próby, uroczystości, wyjazdy.
Opowiadał mi, co się tam działo.
Był alkohol, prezenty, była też pedofilia.
I nie tylko wśród klech, a także wśród zakonników.
Po prostu, ta banda w sukienkach chce oszukać naturę.
I nie dają rady.
Najlepszym więc sposobem na rozładowanie się jest zabawa z małolatem, który nawet nie rozumie, co się z nim dzieje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2019, 14:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Skoro mają obowiązkowy celeibat, to powinno się ich kastrować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2019, 16:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Po lądowaniu helikopterem ministra Joachima Brudzińskiego w czasie meczu trampkarzy, ruszyła kontrola w policji – dowiedział się tvn24.pl. - Minister jest wściekły, urzędnicy resortu żądają, by spadły głowy – mówią nam policyjni związkowcy. Potwierdziliśmy w Komendzie Głównej Policji, że trwa już kontrola dotycząca wszystkich okoliczności lotu i lądowania ministra policyjnym Black Hawkiem. Lądowanie ministra przerwało mecz. "Było ustalone przez policję z miastem" Minister spraw... czytaj dalej » - Źle wypada ocena pracy zastępcy komendanta powiatowego policji w Choszcznie oraz naczelnika jednego z wydziałów. Mogli wskazać inne lądowisko, a nie ograniczyć się do przepędzenia dzieciaków – usłyszeliśmy w centrali policji.


Pan mninister się rozsierdził. Narobił gnoju a teraz szuka kozła ofiarnego.

Niestety jesteśmy w takiej sytuacji, że wychodząc na własne podwórko trzeba rozglądać się wokół bo a nuż jakiś black hawk wyląduje nam w cebuli.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2019, 17:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Cebula nie żyje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2019, 17:21 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
A trzeba było narzekać na kierowców SOP?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2019, 18:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Boruch pisze:
Cytuj:
Po lądowaniu helikopterem ministra Joachima Brudzińskiego w czasie meczu trampkarzy, ruszyła kontrola w policji – dowiedział się tvn24.pl. - Minister jest wściekły, urzędnicy resortu żądają, by spadły głowy – mówią nam policyjni związkowcy. Potwierdziliśmy w Komendzie Głównej Policji, że trwa już kontrola dotycząca wszystkich okoliczności lotu i lądowania ministra policyjnym Black Hawkiem. Lądowanie ministra przerwało mecz. "Było ustalone przez policję z miastem" Minister spraw... czytaj dalej » - Źle wypada ocena pracy zastępcy komendanta powiatowego policji w Choszcznie oraz naczelnika jednego z wydziałów. Mogli wskazać inne lądowisko, a nie ograniczyć się do przepędzenia dzieciaków – usłyszeliśmy w centrali policji.


Pan mninister się rozsierdził. Narobił gnoju a teraz szuka kozła ofiarnego.

Niestety jesteśmy w takiej sytuacji, że wychodząc na własne podwórko trzeba rozglądać się wokół bo a nuż jakiś black hawk wyląduje nam w cebuli.

A co biedak miał zrobić. Zarobiony jest, a to rybkę zahaczyć pod wodą dla naczelnika, wszędzie MUSI być. Toż sie nie rozpiętnaszczy. A limuzyną? A jak za zakrętem jaki cienkuś czeka żeby dobro narodowe skasować? Może nie żeby mu zaraz współczuwać ale trochę zrozumienia jakiego ;)

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 216 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group