forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 410  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 maja 2019, 8:25 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Tęczy nie zauważyłem ale za to minę tego kurdupla, - jak najbardziej.
Po czym porównałem z tym "drugim". Imaginujcie sobie, tego z tym okoniem aż się chce przytulić......
pomimo, że Putin.
Ale ja agient...... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 8:53 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Rąbnęli ją ci od kradzieży Księżyca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 9:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Boruch pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Gdyby ktoś nie wiedział... :lol: :lol:
Czekam na falę aresztowań wśród kleru.


Konwencja PiS w Szczecinie. Kaczyński: to my podjęliśmy walkę z pedofilią

Czy czyny nielicznych księży mają upoważniać do ataku na Kościół? Ataku na katolików? Nie proszę państwa! To nie jest żadna podstawa - stwierdził Jarosław Kaczyński podczas konwencji regionalnej w Szczecinie. - To my podjęliśmy walkę z pedofilią! Wprowadziliśmy rejestr pedofilów. A kto protestował, mówił o wolność? PO! - powiedział prezes PiS. Zapowiedział podwyższenie kar za pedofilię. - Będą dotyczyły wszystkich, i księży, i celebrytów - zaznaczył.


Nie będzie "zawiasów" za pedofilię, będą surowe kary, być może nawet do 30 lat więzienia! - powiedział Kaczyński
Powtórzył, że trzeba bronić się przed euro, "seksualizacją dzieci od kołyski", uchodźcami, likwidacją programu społecznego PiS, a także atakiem na Kościół i "tradycyjne wartości"
Granica odpowiedzialności karnej, jeśli chodzi o wiek ofiary jest zarysowana bardzo nisko - 15 lat. Ona będzie podwyższona - zapowiedział prezes PiS (do trzydziestki? :lol: )
Podczas konwencji występuje również premier Morawiecki i szef MSWiA Joachim Brudziński.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/konwenc ... Wk1b0E4GPw


Ten człowiek nie jest normalny. Tyle można powiedzieć o tym bełkocie.

Pytam się kto tu atakuje kościół? Gdzie ten kurdupel umysłowy to widzi? Czy to, że wytyka się hierarchom kościoła brak reakcji a wręcz jawne ukrywanie, pozorowane działania przeciwko pedofilii jest atakiem na kościół ?! No kurwa!

A czy nie jest czasem tak, że to pan kurdupson broni kościelnych pedofilów przed odpowiedzialnością?

To PiS podjął walkę z pedofilią i stworzył rejestr pedofilów. Tylko, że ten rejestr nie obejmował klechów.

Nawet 30 lat więzienia za pedofilię. Dobre. Czy w ten sposób ta pokraczna kreatura, moralne zero chce nadrobić stracony czas swojego środowiska? Czyli co ci pedofile którzy już jutro trafią do więzienia na 30 lat odsiedzą karę za tych co im z powodu przedawnienia zostało darowane?


Walczą z pedofilią do ostatniej kropli krwi... :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 10:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kurdupel o przyjebskiej.
I wszystko jasne....

– Mam przyjaciół, którzy się polityką nie zajmują – zaznaczył. – Moje odkrycie towarzyskie ostatnich lat to Julia Przyłębska, bardzo lubię u niej bywać – dodał, wyliczając też nazwiska innych osób.

https://natemat.pl/272555,co-laczy-kacz ... HyQPJkM1zo

Prezes Kaczyński "ocieplił" swój wizerunek występując w telewizji śniadaniowej, czyli programie "Pytanie na Śniadanie" w TVP 2. Pytano go m.in. o to, czy lubi spać do późna i co lubi jeść. Jeden z wątków dotyczył sposobu spędzania wolnego czasu.

Nie wspominał nic o nocnym oglądaniu panów ujeżdżających byki? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 10:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
To pismo z prokuratury nie powinno miec jakiegos uzasadnienia?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 10:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
korbaczeska pisze:
To pismo z prokuratury nie powinno miec jakiegos uzasadnienia?


Powinno, ale nie ma.

"Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 12:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Oni wszyscy po jednych pieniądzach. Dziś PO wyskoczyło z projektem ustawy dotyczącej pedofilii. Między innymi zniesienie przedawnienia tego przestępstwa i powołanie przy RPD specjalnej grupy prokuratorów zajmujących się pedofilią.

Co mnie wkurwiło najbardziej, to przechwałka, że kiedy rządzili wraz z PSLem skrócili ustawą okres przedawnienia. Budka tak się chwalił. Orzesz kurwa! I wtedy nie przyszło im do głowy aby przedawnienie zlikwidować. Oni wszyscy to jeden wielki śmierdzący śmietnik. Nie ma znaczenia czy PO, PSL, PiS czy SLD. Do nas szarych Polaków docierają sygnały co dzieje się na plebaniach w kościołach. Oni jako wierchuszka wiedzą zapewne jeszcze raz tyle. Może niektórzy uczestniczą a dziś przed kamerami udają głupich. Kurwa nie wierzę aby solidaruchy nie umoczyli swoich brudnych łap biesiadują u Jankowskiego. Oni nie reagują. Dziś dopiero jak sprawa jest głośna dzięki jednemu gościowi, który nakręcił film nagle wyskakują jak diabeł z pudełka udając sumienie narodu.

Ja pierdole co za degrengolada!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 14:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 17:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Wielki Wezyr pisze:
:lol: :lol:

Obrazek

A kapoka brak, znaczy jak wyletnie z łajby to plum,plum świeże żarcie dla rybków :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2019, 17:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No ja właśnie sie temu przyglądałem. I wyszło mi na to, że to co ma na sobie jest kapokiem. Bo gdyby dajmy na to nie było, to by zgłosił do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa niezabezpieczenia bezpieczeństwa przenajwiętsego prezesa. Bo domniemam, że to taka melepeta co nawet pływać nie umi.

To chyba coś takiego - podobne

Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 410  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group