forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 maja 2019, 14:57 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Nie konfabulantem, po prostu chłop na silę szuka sensacji. Dla kasy pewnie. I robi to świadomie. Konfabulant po prostu ma fałszywe wspomnienia (swoje) i święcie w nie wierzy. W sumie nie kłamie, chociaż mówi nieprawdę, jak opowiada, że jest np. zaginionym dzieckiem perskiej księżniczki, bo w swoim przekonaniu mówi prawdę. Nawet jak ten Pan też święcie wierzy w to co wypisuje to raczej jest myślenie spiskowe czy inaczej mówiąc iluzoryczny wzór percepcji. Nagle świat staje się prosty bo wiadomo kto za tym wszystkim stoi - Żydzi, kosmici. masoni, pedały albo Putin i KGB. Tak dialektycznie rzecz biorąc.

Jak ktoś zna angielski i ma silę. Ja się poddałem w pewnym momencie...

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epd ... /ejsp.2331

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2019, 15:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Komandor pisze:
Nie konfabulantem, po prostu chłop na silę szuka sensacji. Dla kasy pewnie. I robi to świadomie. Konfabulant po prostu ma fałszywe wspomnienia (swoje) i święcie w nie wierzy. W sumie nie kłamie, chociaż mówi nieprawdę, jak opowiada, że jest np. zaginionym dzieckiem perskiej księżniczki, bo w swoim przekonaniu mówi prawdę. Nawet jak ten Pan też święcie wierzy w to co wypisuje to raczej jest myślenie spiskowe czy inaczej mówiąc iluzoryczny wzór percepcji. Nagle świat staje się prosty bo wiadomo kto za tym wszystkim stoi - Żydzi, kosmici. masoni, pedały albo Putin i KGB. Tak dialektycznie rzecz biorąc.

Jak ktoś zna angielski i ma silę. Ja się poddałem w pewnym momencie...

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epd ... /ejsp.2331


Eeeee...tam, myślałem że europejskie naukofce rozkminili co to się porobiło ze Skripalami a to jakieś naukowe teorie spiskowe,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2019, 20:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Wielki Wezyr pisze:
Nie tylko ja uznałem Piątka za konfabulanta. :lol:

Makowski: "Tomasz Piątek powiązany Putinem. Tak działa logika jego książki o Morawieckim"

Powiązania z Kremlem, SB, KGB, GRU, Stasi, azerskim dyktatorem, rosyjskim węglem i mafią. W sieci zła, w którą według Tomasza Piątka wplątał się premier Mateusz Morawiecki, brakuje właściwie tylko Iluminatów. I jeszcze jednej, dość istotnej rzeczy - zdrowego rozsądku autora książki.

Pisarz, który wcześniej zajął się prześwietlaniem kontaktów swojego nemezis - Antoniego Macierewicza - przejął od niego wszystkie cechy, z którymi postanowił walczyć. Myślenie spiskowe, szukanie prawidłowości tam, gdzie nie istnieją, dopisywanie teorii do zbiegów okoliczności, łączenie ludzi w skomplikowane sieci powiązań i wiszącą nad wszystkim złowrogą siłę Kremla. Przyjmując raz obraną metodę szukania koneksji towarzyskich, a następnie obarczanie odpowiedzialnością bohatera książki za znajomości znajomych jego znajomych, stworzył przy tym coś w rodzaju wydawniczego perpetuum mobile, w którym wystarczy podmienić nazwiska, aby wszystko pasowało do raz przyjętej wizji świata.

https://opinie.wp.pl/makowski-tomasz-pi ... 764606593a


Mnie nie dziwi że Makowski tak pisze, w końcu jest pisowskim dziennikarzem doRzeczy i inaczej nie może.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2019, 20:23 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ale może się zdecydujcie w końcu. Kochacie tego Putina czy nie? Bo na razie to wychodzi, że zarówno Macierewicz jak Morawiecki do nasi ludzie. Tylko biedni działają pod przykrywką narażając się na infamie. Docencie to poświecenie. :roll:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2019, 23:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
korbaczeska pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Nie tylko ja uznałem Piątka za konfabulanta. :lol:

Makowski: "Tomasz Piątek powiązany Putinem. Tak działa logika jego książki o Morawieckim"

Powiązania z Kremlem, SB, KGB, GRU, Stasi, azerskim dyktatorem, rosyjskim węglem i mafią. W sieci zła, w którą według Tomasza Piątka wplątał się premier Mateusz Morawiecki, brakuje właściwie tylko Iluminatów. I jeszcze jednej, dość istotnej rzeczy - zdrowego rozsądku autora książki.

Pisarz, który wcześniej zajął się prześwietlaniem kontaktów swojego nemezis - Antoniego Macierewicza - przejął od niego wszystkie cechy, z którymi postanowił walczyć. Myślenie spiskowe, szukanie prawidłowości tam, gdzie nie istnieją, dopisywanie teorii do zbiegów okoliczności, łączenie ludzi w skomplikowane sieci powiązań i wiszącą nad wszystkim złowrogą siłę Kremla. Przyjmując raz obraną metodę szukania koneksji towarzyskich, a następnie obarczanie odpowiedzialnością bohatera książki za znajomości znajomych jego znajomych, stworzył przy tym coś w rodzaju wydawniczego perpetuum mobile, w którym wystarczy podmienić nazwiska, aby wszystko pasowało do raz przyjętej wizji świata.

https://opinie.wp.pl/makowski-tomasz-pi ... 764606593a


Mnie nie dziwi że Makowski tak pisze, w końcu jest pisowskim dziennikarzem doRzeczy i inaczej nie może.

Mnie też nie dziwi. Tylko czytając Piątka doszedłem do wstępnego wniosku(nie skończyłem lektury), że jakby się trochę "Chłop zakiwał". - pisze jak na plaży spotyka się dwoje szpionów i dziwnym zbiegiem okoliczności opalał się na tej plaży jeden zainteresowany który w hotelu pił ruską wódkę. Część powiązań na pewno jest prawdziwa, szczególnie jeśli chodzi o półświatek polityki i biznesu, ale niektóre powiązania mogą być zupełnie przypadkowe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2019, 17:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol:

Załącznik:
FB_IMG_1557505384744.jpg
FB_IMG_1557505384744.jpg [ 43.86 KiB | Przeglądany 2733 razy ]


Załącznik:
FB_IMG_1557505662435.jpg
FB_IMG_1557505662435.jpg [ 17.41 KiB | Przeglądany 2732 razy ]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2019, 18:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
:lol: :lol: :lol:
Ja rozumiem, że agent się kamufluje, ale Morawiecki już tak się kamufluje, że nikt nie ma wątpliwości, że jest idiotą.
Może USA lubi takich agentów, ale nie Putin.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2019, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Wy macie chyba wyobrażenia o agentach w prochowcach jak z filmów szpiegowskich ;)

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2019, 19:01 
Stirlitz!!! :)


Na górę
  
 
Post: 10 maja 2019, 20:45 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Tak na szybko.

Gen Jaruzelski znał i współpracował z płk. Kuklińskim, Kukliński to agent CIA i za Jaruzelskiego robił karierę. Wniosek Jaruzelski = Agent CIA.

Gen Jaruzelski znal Wojtyłę. Wojtyła to szef Watykanu. Rok po pierwszej wizycie i obalaniu Gierka Jaruzelski rozpoczyna prace nad stanem wojennym. dochodzi do władzy i w końcu ogłasza stan wojenny. Po drugiej wizycie ten stan odwołuje. Wniosek Jaruzelski = agent Watykanu. Na dodatek przed śmiercią wyszło szydło z worka i przyjął sakramenty i pogrzeb miął katolicki.

Co by tu jeszcze....? :lol:

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 11 maja 2019, 9:20 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group