forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 maja 2019, 13:41 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 17:26
Posty: 191
http://polityczek.pl/uncategorised/1065 ... yc-scigane :shock:

O czym wy pierdolicie??? Przecież ten tekst Biedronia o ściganiu za tęczową MB to fejk Biedroń niczego takiego nie powiedział.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 13:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
myślisz, że to dubbing ?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 14:24 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 17:26
Posty: 191
No dobra sorry wygląda że nie fejk :-))))))) ja tylko przeczytałem tekst i nie wysłuchałem niestety filmu i wydało mi się że teskt został wymyślony (trochę takich chwytów ostatnio widziałem)

a ogólnie to chciałbymspytac czy mam prawo na podstawie 196 kk pozwać kościół za naruszanie moich uczuć religijnych poprzez przypisywanie Sile Wyższej niegodziwych cech - np poprzez twierdzenie że Bóg trzyma duszyczki w piekle na wieczność, gdzie nawet Hitler jedynie szybko pozbywał się przeciwników zadając im niewybrażalnie mniej cierpienia. Ja wierze że Bóg jest o wiele lepszy a katolickie twierdzenia nt Boga Go pomniejszają.
Niektóre katolickie dogmaty też są obrazą dla uczuć ateistów czy racjonalistów - może nie uczuć religijnych ale takich ogólnoludzkich. Czy te osoby powinny pozwać KrK? I zakazać propagowania tychże dogmatów? Co by wtedy z tego wszystkiego wyszło??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 14:38 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A Ty masz uczucia w ogóle??? Komuchy i ateusze nie mają... :evil: :evil: :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 14:51 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 17:26
Posty: 191
Jakieś tam mam.


Co do ateuszy to ogólnie wydaje mi się że życie ateusza nie ma żadnego znaczenia :shock: . ZNaczenie ma tylko egzystencja wieczna nieograniczona i wolna, gdyż tylko taka jest w stanie wiecznie nadawać swojej egzystencji jakies znaczenie. Jest tez w stanie pamiętać i nadawać znaczenie temu co było. Inaczej nie ma żadnego sensu ani znaczenia.

Ateusz prędzej czy później umrze i zniknie - wtedy być może nikt już o nim nie będzie pamiętał i będzie tak, że gdyby go w ogóle nie było to nie byłoby żadnej różnicy. Ateusz może sobie strzelić w łeb i nie będzie różnicy między tym a dozgonnymi staraniami o polepszenie świata, który i tak prędzej czy później zmieni się w albo lodowatą pustkę ( wersja ciągle rozszerzającego się wszechświata) albo skurczy się do wielkości atomu i cała informacja ulegnie skasowaniu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 15:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jeżeli to jest fejk i Biedroń nie powiedział tego co mu się przypisuje to może potrzebne byłby chociaż jakieś krótkie oświadczenie. Bo tak wygląda to jak gówno w lesie. Jak na razie nic takiego nie ma, a Polacy napierdalają ssię już od dwóch dni.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 15:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No i jak Wam się to podoba? Robuś się chyba zakałapućkał.

Cytuj:
Jeżeli ktoś profanuje coś, co jest obiektem kultu religijnego, to są na to odpowiednie paragrafy i powinna spotkać go kara - tak w poniedziałek lider Wiosny Robert Biedroń skomentował zatrzymanie Elżbiety Podleśnej pod zarzutem znieważenia uczuć religijnych przez rozklejenie w Płocku wizerunku Maryi i Dzieciątka z tęczowymi aureolami. Odmienne stanowisko przedstawił we wtorek. - Ścigają niewinną artystkę, niewinną kobietę, która odważyła się zrobić coś, co w oczach talibów politycznych wydaje się jakimś pogwałceniem wszystkich wartości - ocenił.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 15:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Biedroń pozował do zdjęcia, trzymając w reku figurkę Maryi, zdjęcie kursuje w necie z komentarzem, czy jak taką figurkę trzyma gej,opozycjonista, lewak i ateista w jednym, to jest to profanacja, czy nie......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 15:52 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
W tym przypadku bez wykładni TK się nie obejdzie.......!
A na mój nos...coś mu przykleją.......albo z jednej strony albo z drugiej....... :oops:
Chyba lepiej by było, gdyby wzorem Palikota jakiś łeb Prosiaka albo chociaż tego sztucznego prącia trzymał.......... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 17:10 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No przecież o tym właśnie od wczoraj pisze, że nie wie co mówi i sam sobie przeczy nie tylko po 24 h ale jednym tchem. W pięć minut.
Jest gdzieś wideo na YT jak dostaje sarmacką szable od swoich ludzi z TR (bo stare nagranie) jako symbol walki o tolerancje jak za I RP a potem się kłóci z jakimś gostkiem, że za I,RP nie było tolerancji bo były pogromy i Żydzi masowo z niej uciekali. Pewnie do Hiszpanii :P

Ja nie mam nic do Biedronia geja, mam za to wiele co do jego kondycji intelektualnej, wiedzy.
Dla porównania. Raczek (gej), i wieli innych, zdobył sobie sobie szacunek i pozycję za wiedzę, za inteligencję a Biedroń wydaje się że, karierę robi na gejowskie. To jest ta różnica. Pewnie studia skończył na zasadzie - jak mnie oblejesz to będzie homofobia. Bo jak doktorant politologi nie wie co czym jest konwent seniorów w polskim sejmie to chyba coś znaczy. Nie, nie jest to jakaś tam niewinna wpadka. To tak jakbym ja, mgr. inż nawigacji, nie wiedział czym jest ortodroma albo nawet kurs magnetyczny. A architekt czym jest kratownica.

I przejrzyjcie w końcu na oczy, i nie wpadajcie w zachwyt tylko dlatego, że ktoś KRK dowalił albo PiS i jest gejem. Może tak w końcu zamiast na plemienne podziały PIS- PO- Wiosna, czy inne, zacząć patrzeć na wiedzę, inteligencję, mądrość... bo ja mam już dosyć Jolant z różowym koniem co jest jednorożcem robiących karierę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group