forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 maja 2019, 19:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jak mi da 1200 13 emerytury to ma mój głos.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 19:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Komandor, Pan wybaczy. Nie potrzeba takich długich wywodów. Facet, który tyle obiecał w kwestii rozdziału kościoła od państwa mówi takie rzeczy?! No daj Pan spokój. Jeszcze jeden taki numer mu sie przydarzy to rzeczywiście bez ogródek mogę powiedzieć, że jest taki sam jak oni wszyscy, czyli awansował na stanowisko hipokryty.

Daruje mu to co chlapnął. Każdemu ten pierwszy raz może się zdarzyć. Ale będę go obserwował. Jeszcze jedna wpadka.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 20:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Komandor pisze:
....
Biedroń jednak idzie dalej. Praktycznie jednym tchem domaga się ścigania za TAKIE rzeczy i likwidacji artykułu w KK o obrazie uczuć relilignych.
I teraz pytanie to fanów. Kiedy mówi prawdę albo to co myśli? .....


Tu nieco rozjaśnia mroki swych poglądów....... https://www.youtube.com/watch?v=XPFqp-AGt-A


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 23:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 6:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
korbaczeska pisze:
Niech spierdalają wszyscy razem i kazdy z osobna, sa siebie kurwa warci. Mae - idz na wybory i glosuj na ludzi nie zwiazanych z tymi mainstreamowymi partiami. A Biedron , jesli tak powiedzial to jest mientki chujek.
Kukiz to patologia, nie warto o nim nawet wspominac.



Jakaś podpowiedź Czesia? Widzisz gdzieś "ludzi" na których należy oddać głos?


Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 7:40 przez wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 7:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:

Co napisała w swoim komentarzu Pawłowicz? "J. Owsiak znowu NIE stawił się na sprawie karnej, którą mu wytoczyłam. Miał zeznawać i wytłumaczyć się z poniżania mnie i obelg pod moim adresem... Podobno po rozprawie widziano go przed salą schowanego za rogiem ściany. Filmował wychodzących z rozprawy... Bał się kolejnej kompromitacji?"



- Ze zdziwieniem przeczytałem wpis pani Pawłowicz, że na sprawie się nie pojawiłem - komentuje powyższe słowa w rozmowie z Onetem Jurek Owsiak. - Jedno wiem na pewno - nie było tam pani Pawłowicz. Ja za to, po dwóch godzinach oczekiwania pod salą sądową, zostałem zaproszony do środka i od sędziego usłyszałem, że moje wyjaśnienia muszą być przełożone na 4 września - wyjaśnia Owsiak.

I jak podkreśla, szkoda mu tych kilku godzin: - Zwłaszcza dziś, kiedy prowadzimy rekordowe negocjacje zakupu sprzętu medycznego. Dzisiejsza pula negocjacji to kilkadziesiąt mln złotych! Ale nie mam focha, 4 września oczywiście stawię się na sprawie - dodaje w rozmowie z Onetem szef WOŚP.

Na Twitterze posłance odpisał z kolei rzecznik WOŚP Krzysztof Dobies: "Kłamstwo! Jurek był na rozprawie, stanął przed Sądem. Wyszedł z rozprawy z nowym terminem. Za to Pani tam nie było! Proszę zapytać swojego adwokata i natychmiast sprostować kłamstwo. Czas - 24 h".


:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 7:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Tu chyba mamy do czynienia z prawdziwą profanacją.

Radiozet.pl donosi o księżach, którzy w kościele w Woli Gułowskiej do pracy przyszli pijani. Jeden z nich miał w czasie mszy świętej zwymiotować na ołtarz.Kuria tłumaczy się z zajścia, a parafia przeprasza wiernych.

Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polsk ... tFu-WMEKTE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 7:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czyżby tęczą zwymiotował?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 9:38 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Rzyganie w środowisku parafian w miejscu pracy jest tak naturalne, że pewnie by nawet nie zwrócili uwagi........ :roll:
W końcu klecha w robocie był........to dzie miał rzygać....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2019, 12:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
W sprawie Karmelitów z Woli Gułowskiej.
Umiłowani Bracia i Siostry!
Prasa i portale donoszą o wielkiej profanacji jaka miała miejsce podczas najświętszej eucharystii. Uważam że celebrans jest bez winy albowiem odruch wymiotny czyli tak zwany rzyg (puszczenie pawia) jest niezależny od woli delikwenta a fakt że był na kacu (czy nawet pod wpływem po balangowaniu ze Strażakami) nie wyklucza ważności całego mszalnego szamaństwa i cudu transsubstancjacji - czyli wcielenia wafelka.
Skoro nie ma winy nie może być kary a Pan Bóg nie wymaga żadnych przebłagań i modlitewnych wynagrodzeń za czyny które powstały bez winy nawet wbrew woli delikwenta - niewinnego Pan na Niebiosach nie karze.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group