forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 maja 2019, 14:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Podobno świńskie serce pasuje jak ulał do człowieka.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 16:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
Podobno świńskie serce pasuje jak ulał do człowieka.

Ciekawe, czy odwrotnie ?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 16:36 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Polski motłoch daje głos:
Cytuj:
KEMPA: GDYBY NIE KOŚCIÓŁ TO NIE ODZYSKALIBYŚMY WOLNOŚCI PO 123 LATACH

Cytuj:
ATEIŚCI KRYTYKUJĄCY KOŚCIÓŁ POTRZEBUJĄ PSYCHOLOGÓW. ZDANIEM KS. OKO

Biedroń naprawdę to powiedział, czaicie ten kurwa polskokatolskopolicyjny gnój?
Cytuj:
BIEDROŃ O TĘCZOWEJ MB: TAKIE RZECZY POWINNY BYĆ ŚCIGANE

Cytuj:
Szacunek dla religii szacunek dla symboli kultu religijnego jest bardzo ważny (...) Na pewno będziemy bronic wszystkiego, co jest czczone poprzez kult religijny i kiedy ktoś podnosi rękę na takie symbole będziemy też domagać się ścigania, bo takie rzeczy nie powinny mieć miejsca - powiedział dzisiaj Robert Biedroń.

Mnie na wyborach już nawet łysy kot nie zobaczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 16:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
maerose pisze:
Polski motłoch daje głos:
Mnie na wyborach już nawet łysy kot nie zobaczy.

No to dajesz wygraną polskiemu motłochowi.
A fe..... :oops:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 17:10 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Kukiz nie zna ostatniej wypowiedzi Biedronia czy?
app-facebook
Paweł Kukiz
3 godz.
Cytuj:
Biedroń chce zniesienia artykułu o obrazie uczuć religijnych „ by nikt już nie był ścigany dlatego, że jacyś talibowie chcą na tym zbić kapitał polityczny”
Kapitał polityczny to zbijasz Ty i Twój żonomąż, Panie Biedroń - na wrzaskliwych pedaliadach, agresywnym ateizmie, neobolszewickim „liberalizmie”, który chce zmieść wszystko, co było święte dla naszych Przodków i co do tej pory wyznacza cel i jest Sensem dla ogromnej większości Ludzi. Zbijasz kapitał polityczny, SLD-owcu Palikotny, na faszystowskich metodach narzucania innym swojej „estetyki”, rodem z Rzymu tuż przed upadkiem, na nienawiści do świata, przykrytej fałszywym uśmiechem.
Pamiętaj, Panie Biedroń, że nasi Przodkowie ginąc w walce o Ojczyznę, ściskali w dłoniach święte dla Nich medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej, krzyżyki, różańce....
Dla mnie może Pan chodzić z ping-pongiem w ustach i wyćwiekowanej obroży z tabunem podobnych Panu kolegów- Pańska sprawa i nic mi do tego. Ale wara od mojej wiary. Wara od symboli, które dla mnie są ważne.
Jeśli Pana uraziłem to już z góry przepraszam lecz trudno mi pohamować emocje samemu będąc urażonym.

Oni wszyscy są nieźle jebnięci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 17:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Niech spierdalają wszyscy razem i kazdy z osobna, sa siebie kurwa warci. Mae - idz na wybory i glosuj na ludzi nie zwiazanych z tymi mainstreamowymi partiami. A Biedron , jesli tak powiedzial to jest mientki chujek.
Kukiz to patologia, nie warto o nim nawet wspominac.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 18:25 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wy jesteście bardziej naiwni niż myślałem.
Nie może Biedroń od razu iść na noże z kościołem bo wtedy zostanie mu siedemnastu, - którzy Go poprą. Jest albowiem w tym kraju spora grupa katolików, którym nie po drodze z obecnym kierunkiem, w jakim polski kościół podąża ale nadal szanują tradycję i związane z nią symbole.
Podejrzewam, - Biedroń wytrwałym politykiem jest, - że to do nich były te słowa skierowane....!
A Wy zaraz, że mniętki...... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 18:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jestem zniesmaczony Biedroniem. On chyba jest taki sam jak oni wszyscy, dla władzy gówno by zżarł. Ja pierdole co się wyprawia. :evil:

A o Kukizie - cóż zrobił wysiłek intelektualny bo on przecież wie jak układać rymy częstochowskie. No i wyszedł dureń, idiota, skurwysyn, ciemna masa, debil, cham i prostak.


Na takich zagrywkach może tylko skorzystać PiS. Biedroniowi zarzucą łatwo hipokryzje. I będą mieli rację. Sam Kukiz działa na korzyść, więc tu nie muszą niczego komentować.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 07 maja 2019, 18:48 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 18:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Widzę ciemność.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 19:13 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
zritah pisze:
Boruch pisze:
Podobno świńskie serce pasuje jak ulał do człowieka.

Ciekawe, czy odwrotnie ?


Podobno w ramach "świnia+"mają świniom od nauczycieli wszczepiać. To się dowiemy :lol:

@Biedroń i ściganie bez paragrafu.

Po prostu w swoim zaślepieniu nawet nie widzicie, że on sprawia wrażenie intelektualnej wydmuszki. Jak każdy celebryta, zresztą. Bryluje. I potem wychodzi, że często nie wie o czym mówi i co mówi.
Bo to, że powiedział o tym ściganiu to jeszcze pól biedy. Może tak uważa. Jak politycznie aby głosów trochę zyskać to mądrze nawet. No i trzeba spojrzeć szerzej. Jaka była by reakcja jakby na śmietniku i tojtojce powiesili menorę czy gwiazdę Dawida?. Nawet bez tęczy.
Więc konsekwentnie i sprawiedliwie to albo karanie za jedno i za drugie albo oba traktować jako niewinny happening. ekspresję artystyczną czy wolność wyrażania swoich poglądów.
Biedroń jednak idzie dalej. Praktycznie jednym tchem domaga się ścigania za TAKIE rzeczy i likwidacji artykułu w KK o obrazie uczuć relilignych.
I teraz pytanie to fanów. Kiedy mówi prawdę albo to co myśli? No chyba, ze dysonans poznawczy, najłagodniej mówiąc.
Niejaki Szubartowicz wylany z TVP i PR, lewicowy ponoć to chyba wiarygodny filmik zamieścił a tam "czarno na białym".

http://polityczek.pl/uncategorised/1065 ... yc-scigane

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group