forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 kwie 2019, 18:33 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
no tak, edytowałem... fakt.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 18:46 
Cytuj:
Czerwone światło, pewnie mordę darł jeszcze po swojemu... jak nic banderowska prowokacja...

PS. Ja nie robię teraz sobie jaj. Z nutką sarkazmu co prawda ale na poważnie.


Nie szalej. Facetowi psycha siadła (taksówkarzowi). Adrenalina, mgła spowiła oczęta, impuls zadziałał i życie spierd..
Nieprawidłowa osobowość, gdyby rowerzysta był Polakiem, zapewne skończyłoby się podobnie.


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2019, 18:58 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wprawdzie przez 7 lat "powoziłem" jako złotówa ale dziwnie tej nacji nie lubię....... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 19:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Czarna_Mańka pisze:
Ależ tak, dlatego piszę o lokalnym telewizorze ...po Parku Skowronim go ganiał

Jest monitoring miejski, jest film z rejestratora w taksówce i są świadkowie
ale zdaniem taksówkarza rowerzysta sam się przewrócił
i sam się przejechał

Poza tym taksówka wyrwała się spod kontroli i ganiała rowerzystę po parku.

Moze to była taksówka samojezdna a złotówa leciał za nią bo miał taki kaprys :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 19:04 
stary praktyk pisze:
Wprawdzie przez 7 lat "powoziłem" jako złotówa ale dziwnie tej nacji nie lubię....... :oops:


Lubię, nie lubię, facet ma mały burdelik pod dekielkiem i przypuszczam, że biegli to wyłapią.


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2019, 20:26 
Dodam jedynie, że w ciul ukrainśkich kierowców już nasze służby wyłapały z kupionym prawem jazdy, nie dość że kolo bez pojęcia powoził 40 tonową ciężarówką, to jeszcze w sztok napierdolony. Też to ''prowokacja''? No chyba tak, bo jakie trzeba mieć gówno pod deklem, żeby porwać się na taką pracę, bez pojęcia i z 3 promilami, szaleć 40 tonowym zestawem.


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2019, 21:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
stary praktyk pisze:
Wprawdzie przez 7 lat "powoziłem" jako złotówa ale dziwnie tej nacji nie lubię....... :oops:


Lubię, nie lubię, facet ma mały burdelik pod dekielkiem i przypuszczam, że biegli to wyłapią.


No właśnie, sam kiedyś widziałem jak facet jadąc osobówką ze znaczną prędkością nie zmieścił się w łuku drogi, samochód przeleciał nad płytkim rowem uderzył w krawędź, wyhamowując nieco, wyrzucił woźnicę przez przednią szybę po czym po facecie przejechał i się zatrzymał.
Tu mogło być podobnie (dekiel z burdelikiem) samochód wymknął się z pod kontroli, dobrze że kierowca przeżył.
To oczywista linia obrony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2019, 18:29 
Poszłabym jednak w inną. Faktem jest jednak, że facet z premedytacją ścigał, potrącił człowieka, a kiedy potrącił, przejechał. Może afekt, a może nie..sprawcę winno się wsadzić w pasiaki, podobno stan poszkodowanego się pogorszył. Natomiast nic do rzeczy nie ma tu narodowość sprawcy jak i ofiary. O to mi chodzi,rowerzysta nie został poszkodowany bo był Ukraińcem.


Na górę
  
 
Post: 30 kwie 2019, 20:56 
Wincy pinindzy la belfruf!!!

Na korki z polaka. :lol:

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 30 kwie 2019, 21:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To pewnie Karski wypełniał.
W szkole w Łomrzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group