forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 mar 2019, 13:32 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Tym pojebom (po obu trzech stronach) tylko na tym zależy. Aby się mordować wzajemnie i nabijać kasę producentom kałachów i M16. Kasa, Misiu, kasa się liczy, a że 22 Centy (tyle kosztuje nabój do M16 czy kałacha) jest warte życia człowieka.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2019, 15:57 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Mamy tutaj od 2017 (początki 2007) roku ciągłe przepychanki z tak zwanymi kurwa "ekologami" oraz Niewidzialnym Uniwersytetem (to taka placówka naukowa z chowem wsobnym). I to, co zaczynają wyczyniać te "ekologi" to przechodzi wszelkie pojęcie. Niedawno niejaki Wajrak Adam stwierdził, że na chuj nam tu drogi i infrastruktura jak tu jest las naturalny i trzeba go chronić. Ten (...) zaczyna się zachowywać jak kurwa pępek świata. Orzeka, co jest dla ludzi potrzebne a co nie, co ma być a czego nie być. No w mordę Mojżesz jakiś czy inny Pol Pot! Pierdoli te swoje farmazony w Wyborczej i na TokFM (taka fajna stacja a takich jełopów puszcza) i wydaje mu się, że jakimś Kaczyńskim zostanie. Nieomylnym i nie do ruszenia. Ma ze dwóch apologetow którzy pierdzielą jego chore wypierdki i co z takim gnidą zrobić? Z drugiej strony jest na prawdę dobrym relkamodawcą naszego regionu - i cześć mu za to. A puszcza przestała być lasem naturalnym jakiś wiek temu.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Ostatnio zmieniony 03 kwie 2019, 12:32 przez Parafon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2019, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Parafon niech Pan nie kpi z pana Wajraka :lol:

Z wikipedii

Cytuj:
Syn Teresy Wajrak[1]. Wychowywał się na warszawskim Żoliborzu. Jego rodzina mieszkała na jednym podwórku z Jackiem Kuroniem, któremu Wajrak pomagał w kilku kampaniach wyborczych[2]. W dzieciństwie i młodości zajmował się leczeniem chorych zwierząt, głównie ptaków, którym udzielał pomocy w domu[1][3].

Posiada wykształcenie średnie, ukończył LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego, maturę zdał za drugim podejściem[1]. W 1997 roku przeniósł się do Puszczy Białowieskiej. Obecnie mieszka w miejscowości Teremiski[4], wiosce położonej w Puszczy Białowieskiej[3], skąd pochodzą jego liczne korespondencje przyrodnicze.

Adam Wajrak często angażuje się w akcje mające na celu ochronę przyrody, w 2006 roku zainicjował zbieranie podpisów pod petycją w sprawie obrony Doliny Rospudy.[potrzebny przypis]


No! :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2019, 12:36 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Syn Teresy Wajrak... a tatusia nie miał ? :lol:
Chyba nie... :D

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2019, 13:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Parafon pisze:
Mamy tutaj od 2017 (początki 2007) roku ciągłe przepychanki z tak zwanymi kurwa "ekologami" oraz Niewidzialnym Uniwersytetem (to taka placówka naukowa z chowem wsobnym). I to, co zaczynają wyczyniać te "ekologi" to przechodzi wszelkie pojęcie. Niedawno niejaki Wajrak Adam stwierdził, że na chuj nam tu drogi i infrastruktura jak tu jest las naturalny i trzeba go chronić. Ten (...) zaczyna się zachowywać jak kurwa pępek świata. Orzeka, co jest dla ludzi potrzebne a co nie, co ma być a czego nie być. No w mordę Mojżesz jakiś czy inny Pol Pot! Pierdoli te swoje farmazony w Wyborczej i na TokFM (taka fajna stacja a takich jełopów puszcza) i wydaje mu się, że jakimś Kaczyńskim zostanie. Nieomylnym i nie do ruszenia. Ma ze dwóch apologetow którzy pierdzielą jego chore wypierdki i co z takim gnidą zrobić? Z drugiej strony jest na prawdę dobrym relkamodawcą naszego regionu - i cześć mu za to. A puszcza przestała być lasem naturalnym jakiś wiek temu.


Cytuj:
Orzeka, co jest dla ludzi potrzebne a co nie, co ma być a czego nie być. No w mordę Mojżesz jakiś czy inny Pol Pot! Pierdoli te swoje farmazony w Wyborczej i na TokFM (taka fajna stacja a takich jełopów puszcza) i wydaje mu się, że jakimś Kaczyńskim zostanie. Nieomylnym i nie do ruszenia. Ma ze dwóch apologetow którzy pierdzielą jego chore wypierdki i co z takim gnidą zrobić?


Nic.....się nie da.
Facet żyje z tego że dymi, daje się żyć z nic nierobienia, znalazł niszę, sponsorów, więc mąci, ile wlezie.
Jest takich coraz więcej, Polska stała się bogatym krajem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2019, 14:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ja mogę testować hotele w zamian napiszę pozytywną opinię na forum Nie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2019, 14:16 
Prosiaki są niemile widziani w każdym hotelu.
Nic z tego! :)


Na górę
  
 
Post: 06 kwie 2019, 15:30 
st1111 pisze:
Ja mogę testować hotele w zamian napiszę pozytywną opinię na forum Nie.

Panie, że dwadzieścia lat temu testowali polskie burdele i pisali opinie w gazecie NIE.
Kręta 5 w Szczecinie zdobyła Laur Konsumenta dzięki takim opiniotwórcom.
15 koła jestem w plecy dzięki tym, kurwa, opiniom.
A że ja podatny na wpływy jestem, to na boga, odpuść Pan, mając na względzie los prola nieudacznika.
;)


Na górę
  
 
Post: 07 maja 2019, 13:17 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
IroB pisze:
o czym ma byc ten watek?

Ten wońtek jest o wońtkach. Jak chcesz to możesz na nim pisać nawet wiersze :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 13:31 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Wracając do tematu.
Niedawno mój były kolega wyjebał mnie ze "znajomych" na FB i siem obraził bo ja obrażałem pisemnie jego kolegów, pojebanych "ekologów". I nic w tym by nie było dziwnego, oprócz tego że on się obraził, a obrażani "ekolodzy" nie obrazili się, tylko dalej dyskutujemy. Próbowałem ten dylemat przedyskutować w gronie innych znajomych, ale najczęściej kończyła się ta polemika podsumowaniem "niech spierdala na szczaw" (to o tym co się obraził za obrażonych którzy się nie obrazili). No jakieś ludki niedyskusyjne albo ja za bardzo spolegliwy. No i wczoraj rozmawiałem z jednym z "obrażonych" (na trzeźwo) o różnych puszczańskich sprawach. No i on (z pierwszych stron GW, TVN24 etc - ekolog i publicysta) wspomniał o tym obrażonym w kontekście "o co nam poszło". Jak mu wytłumaczyłem to ryknął śmiechem i stwierdził że "obrażony" ochujał doszczętnie. Zgodziłem się z tą opinią mając na uwadze słyszane w Intrernie popierdywania niejakiego Bielana i innych mędrców zbliżonych do Nowogrodzkiej (a taka fajna ulica kiedyś był, z knajpką Zdrowie) w sprawie "profanacji" Czarnej (sic!) Madonny poprzez tęczową aureolę. Po pierwsze Murzynka czy jakaś inna Żydówka , po drugie tęcza jest ładniejsza od koloru sraczki (w oryginale). Tęczę lubię jako symbol różnorodności (zwłaszcza kolorów), chociaż PISdzielce zrobili z niej symbol pedalstwa. Czego tez nie rozumiem, bo nad głową (?) Kurdupla owinn według definicji PIS taka tęcza wisieć od 12 roku życia.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group