forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 157  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 kwie 2019, 20:10 
Podobno dupnęli Falentę. Brudziński się chwali.


Na górę
  
 
Post: 05 kwie 2019, 21:11 
Hiszpanie.


Na górę
  
 
Post: 06 kwie 2019, 9:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Biedactwo...


https://mobile.natemat.pl/269077,kulisy ... -z-balkonu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwie 2019, 22:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Andruszkiewicz sie zareczyl. Oczywiscie musial sie tym odpowiednio patriotycznie pochwalic.

Cytuj:
Po tym, jak podzieliłem się z Wami swoim szczęściem będącym owocem zaręczyn, otrzymałem od Was tysiące gratulacji, za które z całego serca dziękuję. Jednak chciałbym żebyście też wiedzieli, że pod artykułami na różnych portalach, pojawiło się sporo komentarzy pod moim adresem od naszych przeciwników politycznych - w duchu czystej nienawiści. Ubliżano w paskudny sposób mi i Kamili, życzono nam, abyśmy "nigdy nie mogli mieć dzieci lub wprost aby "takie prawicowe wieśniaki nigdy się nie rozmnożyły". Przepraszam, że Wam to cytuję, ale chciałbym aby było jasne, iż tzw. "mowa nienawiści" to nie jest cecha prawej strony jak wmawiają lewicowe środowiska - taki obrzydliwy jad i nienawiść, jest w dużej mierze cechą opozycji totalnej i jej skrajnych wyznawców. Szkoda, że nawet w tak osobistej chwili, muszą pokazać swoją nienawiść oraz brak tolerancji wobec młodych patriotek i patriotów, którzy chcą się kochać, mieć rodziny oraz być szczęśliwi. Chciałem, abyście o tym wiedzieli i to rozpowszechnianiali. Dziękuję Wam za uwagę i wsparcie!

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwie 2019, 22:48 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Nie rozumiem hejtu na to indywiduum, w końcu to problem tej całej Kamili.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 7:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja tam jej gratuluję takiego wyboru. Prawdziwy mencizna. Co go boli zaraz biegnie i dzieli się z narodem. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2019, 16:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ja przeczytałem, że zaręczył się z Kamilem i miałem mu życzyć " chuj ci w dupę", ale przeczytałem jeszcze raz, doczytałem że to Kamila i nie napisałem, bo bym fopa okrutne szczelił. Muszę uważać, bo jusz zwrok nie ten...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2019, 17:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
:lol: :lol:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2019, 16:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Układ władzy trzęsie się w posadach. Spanikowany prezes PiS zwołuje kolejną naradę, na której
nikt nie ma pomysłu jak wyjść z sytuacji. Taśmy z Kaczyńskim, seks taśma z marszałkiem,
tajemnicze kredyty na słupy w BZ WBK, afera z pomysłami na cenzurę internetu,
brak podwójnych dopłat dla rolników i program Świnia+ a teraz potężny strajk nauczycieli sparaliżowały rząd, który przestał rządzić.

Gdzie jest Morawiecki, pytają ludowcy i wzywają premiera do wzięcia odpowiedzialności
za państwo. Usunięcie się w cień Mateusza Morawieckiego to najlepszy dowód na kłopoty
władzy. Gorączkowo wyciąga się ostatnie kwity, telewizja posuwa się do coraz bardziej
absurdalnych oskarżeń – wszystko na nic. Nawet zaprzyjaźnione sondażownie nie są już
w stanie przekonać ludzi, że PiS cokolwiek jeszcze w Polsce znaczy. Po prostu kompletny upadek.Najlepszym dowodem na to jest też kompletny brak wyczucia nastrojów społecznych
– rodzice popierają strajk nauczycieli, bo mają dość sytuacji w szkole. Obrzydliwy atak
na pedagogów nie umknął uwadze matek i ojców przemęczonych uczniów. I paradoksalnie
pomógł nauczycielom, bo do rodziców dotarło kto odpowiada tak naprawdę za sytuację w szkołach.

Zjednoczone siły proeuropejskiej prodemokratycznej opozycji stały się nadzieją na lepszą
przyszłość. A czeka nas jeszcze festiwal afer PiS i zbliża się dzień rozliczeń.
Wiatr się już odmienił.


_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2019, 16:39 
zritah pisze:
Układ władzy trzęsie się w posadach. Spanikowany prezes PiS zwołuje kolejną naradę, na której
nikt nie ma pomysłu jak wyjść z sytuacji. Taśmy z Kaczyńskim, seks taśma z marszałkiem,
tajemnicze kredyty na słupy w BZ WBK, afera z pomysłami na cenzurę internetu,
brak podwójnych dopłat dla rolników i program Świnia+ a teraz potężny strajk nauczycieli sparaliżowały rząd, który przestał rządzić.

Gdzie jest Morawiecki, pytają ludowcy i wzywają premiera do wzięcia odpowiedzialności
za państwo. Usunięcie się w cień Mateusza Morawieckiego to najlepszy dowód na kłopoty
władzy. Gorączkowo wyciąga się ostatnie kwity, telewizja posuwa się do coraz bardziej
absurdalnych oskarżeń – wszystko na nic. Nawet zaprzyjaźnione sondażownie nie są już
w stanie przekonać ludzi, że PiS cokolwiek jeszcze w Polsce znaczy. Po prostu kompletny upadek.Najlepszym dowodem na to jest też kompletny brak wyczucia nastrojów społecznych
– rodzice popierają strajk nauczycieli, bo mają dość sytuacji w szkole. Obrzydliwy atak
na pedagogów nie umknął uwadze matek i ojców przemęczonych uczniów. I paradoksalnie

pomógł nauczycielom, bo do rodziców dotarło kto odpowiada tak naprawdę za sytuację w szkołach.

Zjednoczone siły proeuropejskiej prodemokratycznej opozycji stały się nadzieją na lepszą
przyszłość. A czeka nas jeszcze festiwal afer PiS i zbliża się dzień rozliczeń.
Wiatr się już odmienił.





Powiem tak: kuredupel musi przegrać. Nauczycieli popierają wszyscy. Potem- oby , sami zastrajkować powinni. Nie ja, ja emeryt zasrany. ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 157  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group