forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 mar 2019, 11:59 
Sodomici cholerni, a potem zdziwko że plagi dotykają planetę.


Na górę
  
 
Post: 26 mar 2019, 12:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ale to w Rosji było. Dziś Ukraina :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2019, 12:21 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Może Wy możecie pomylić Olgierda z Zelnikiem, po mnie się to nie pokaże.
Cytuj:
Dodał, że wizja Polski patriotycznej jest bardziej atrakcyjna od wizji Polski, która nie broni swoich interesów w sposób stanowczy, a tylko usiłuje dostosować się do interesów innych. Według niego, zwyciężą ludzie, którzy są prawdziwi i wyraziści, a nie są tworami marketingu politycznego. Znani zwolennicyWieczór wyborczy zgromadził w sztabie PiS znanych ludzi, którzy poparli Lecha Kaczyńskiego. W minibarku obok sceny wspólnie popijali kawę Marcin Wolski i Jan Pietrzak.
Nieopodal stała Irena Szewińska, a tuż za nią Olgierd Łukaszewicz. Na scenie, obok Lecha Kaczyńskiego, pojawiła się prof. Jadwiga Staniszkis. Jej zdaniem, następne dwa tygodnie powinny przerodzić się w kampanię merytoryczną, która przyciągnie ludzi niezdecydowanych. – Teraz PiS powinien jeszcze wyraźniej pokazywać swój

Był poparciuchem w sztabie LK, stąd pamiętam.
ha ha ha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2019, 13:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jak mi Pan Biedroń da 1 to też przejrzę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2019, 13:35 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
maerose pisze:
Był poparciuchem w sztabie LK, stąd pamiętam.
ha ha ha



No jak tak, to tak.
Zgupiał na chwilę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2019, 0:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
nick pisze:
maerose pisze:
Był poparciuchem w sztabie LK, stąd pamiętam.
ha ha ha



No jak tak, to tak.
Zgupiał na chwilę.


Zgłupiał?

Pani ika twierdzi że ludzie rozsądni i przyzwoici nie głupieją, to mogła być forma ekspresji.

Głupieją tylko "zaczadzeni, zindoktrynowani, nie myślący samodzielnie"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 8:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W ostatnich dniach w mediach pojawiła się informacja dotycząca przeszłości Roberta Biedronia dotycząca jego trudnego dzieciństwa. Tut. forum też odnotowało ten fakt, czemu nie należy się dziwić. Jednocześnie pojawiły się na naszym fo, już kilka razy, "soczyste" fakty, że jakoby Robert Biedroń podczas rodzinnej awantury pobił dotkliwie swoją matkę "łamiąc jej przy tym szczękę". Media podają, że sprawa skończyła się w sądzie, a akta sądowe zaginęły. To tak na marginesie. Ja natomiast wyczytałem w kilku miejscach, że była to typowa przepychanka, powiedzmy sobie rodzinna, którą matka Roberta potraktowała tak osobiści, że wystąpiła ze sprawą w sądzie.

Jako, że mam zamiar głosować na Roberta Biedronia i jego partię w najbliższych wyborach, mam pytanie skąd te osoby, wiem jakie, mają takie informacje, że Robert Biedroń "złamał matce szczękę". To dla mnie ważne, bo od tego uzależniam czy oddam mój głos na partię "Wiosna".

Przy czym nie chodzi mi o jakieś linki np ze Sputnika lub TVP, lecz konkretne dowody.

Czy mogę na Was liczyć? To dla mnie bardzo ważne. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 9:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Konkretne dowody przedstawili inicjatorzy akcji przeciw Biedroniowi, czyli "Warszawska gazeta".
Napisz do nich :idea:

:arrow: https://warszawskagazeta.pl/kontakt

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 9:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No to jestem w domu.

Tak Biedroń to matkobójca


Nie udało mi się dotrzeć do samego artykułu ale do fragmewntów. To bardzo cenne "dowody". :lol:

Oto one:

Cytuj:
Redakcja WG informuje, że Biedroń miał w 2000 roku miał pobić własną matkę. I to bardzo poważnie.

– Robert Biedroń, najbardziej znany obecnie działacz środowisk LGBT i lider nowej formacji politycznej, miał w 2000 r. postawione zarzuty za znęcanie się i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu własnej matki. Sprawę jednak warunkowo umorzono – czytamy w artykule „Robert Biedroń pobił swoją matkę”.

Jak wynika z ustaleń WG, sprawa była bardzo poważna. Gazeta podaje, że Biedroń złamał szczękę własnej matce.

– Według relacji naszego źródła Biedroń złamał szczękę swojej matce. Wiedząc o trudnej przeszłości lidera „Wiosny”, byliśmy ostrożni wobec tych informacji. Po kilku dniach zaczęliśmy weryfikować, czy te informacje są prawdziwe. :lol: Potwierdzenie, że sprawa faktycznie miała miejsce, otrzymaliśmy od prezesa Sądu Rejonowego w Krośnie Krzysztofa Szmidta, przed którym toczyła się sprawa przeciwko Biedroniowi – relacjonuje „Warszawska Gazeta”.


Tak to są faktycznie te dowody na które liczyłem. :lol: Co ja mam teraz biedny zrobić

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2019, 9:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Jak to co? Zagłosuj na PiS :lol:
_______________________________________________________



Tam, w tej "gazecie" mają bardzo profesjonalną ekipę "dziennikarzy".
Po najechaniu kursorem na fotkę wywala ich "profesjonalne" artykuły:

Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group