forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 mar 2019, 9:48 
Może i w 85 już podpisywali, ale po 89 więcej kanałów w TV było i tam pokazywali jak podpisujo. Wcześniej się nie liczy. ;)

Mnie jednak zastanawia na ten przykład inna inszość. Motłoch, motłochem, ale co w Magdalence robił taki na ten przykład Kwaśniewski? Przechodził obok z tragarzami i wpadł na chwilę, czy to właśnie jest ten motłoch bezrozumny?
Bo skoro Kwaśniewski i reszta spółki to motłoch, aż strach pomyśleć co myśli Pan Hrabia Wlr o takich spawaczach z Gdańskiej.
;)


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2019, 10:18 
Spawacze się nie liczą. One majom spawać. Te spawacze. Od tego som... :) :)
I nie im zajmować sie elitami podpisujacymi ważne porozumienia.
Takze maupy mogą się co najwyzej iskac zapamietale i rozpamietywać, ze w stosownym czasie im brzytwy odebrano. :)


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2019, 11:28 
Ale kto im te brzytwy odebrał?
Motłoch Kwaśniewski, którego zdolności nie powstydziłby się żaden spawacz? Czy może Nowak Jeziorański pospołu z Kuklińskim?
A może na starość zmanipulowany generał, przyjmujący w usta ciało chytrusa?
Kto?
Aaaa...wiem, Kisielewski ze swoim żyjącym przyjacielem.


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2019, 15:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
.... ciało chytrusa?
....


Amen


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2019, 15:15 
Panie Prol! Odwieczny problem, to zdolność dostrzegania własnej ułomności.
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - jak śpiewał dinożarł polskiego rocka i
tak Wałęsa był dobrym przywódcą związkowym, aliści bez owej zdolności do
postrzegania własnych ograniczeń - tu intelektualnych, dlatego uwierzył, że
akumulatorowy po zawodówce, tak jak leninowska kucharka, może być dobrym
prezydentem. Ja swoje możliwości znam i dlatego, mimo iż moi koledzy z podwórka
i szkoły poszli w posły i prezydenty, ja się bezczelnie nie na swoje miejsce nie pcham.
Może i oni kwalifikacje mieli, ale mnie się wydaje, że raczej cierpią na niedostatek
samokrytycyzmu. O tym mówię pisząc "bezrozumny motłoch", bo czas lat '80 tych
windował każdego, kto miał zdjęcie z Wałęsą, bez wnikania w takie szczegóły jak
kwalifikacje. Tak oto "wiem, że nic nie wiem" - jak obywatel Sokrates, a pan Prol
wie, że wszystko wie - jak obywatel Wałęsa. Paradoks taki, gdy wada staje się zaletą.

PS
Zmień pan płytę z tym "śniada z lordami", albowiem lord nie śniada.


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2019, 15:32 
Cytuj:
Tak oto "wiem, że nic nie wiem" - jak obywatel Sokrates, a pan Prol
wie, że wszystko wie - jak obywatel Wałęsa. Paradoks taki, gdy wada staje się zaletą.

PS
Zmień pan płytę z tym "śniada z lordami", albowiem lord nie śniada.


Mówisz, że wiesz, że nic nie wiesz...hmmm...wobec tego pana paradne wystąpienia z piciem moczu czym są? To wiesz, czy nie wiesz?
;)


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2019, 16:17 
polar pisze:
Mówisz, że wiesz, że nic nie wiesz...hmmm...wobec tego pana paradne wystąpienia z piciem moczu czym są? To wiesz, czy nie wiesz?
;)

Wiem tyle ile się dowiem. Przeczytałem opis rytuałów w sekcie pana Dugina i tyle wiem, ile przeczytałem.
Prol oczywiście Dugina zna osobiście, bo razem z Augustyniakiem kurze u niego wycierał, prawda?

Ech...


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2019, 17:49 
Czyly wierzymy w słowo pisane.
Biblię jak mniemam też czytałeś, jednak nie głosisz prawd tam zwartych jako swoje.
Inaczej - mam wbite skąd czerpiesz swoją wiedzę, jednak ze sposobu w jaki próbujesz ja przedstawiać, można odczuć żeś ekspert nad eksperty.
A za chwileczkę pełen pokory jednak piszesz, że wiesz, że nic nie wiesz.
Ja rozumiem tę ulotną sztukę prowadzenia sporów, tę erystykę czyniąca nas ( siebie nie mam na myśli ) wybitnymi.
Jednak jak powiedział ktoś mądrzejszy, prostymi słowami bez zbędnego pierdolenia - jest to ekwilibrystyka z której chuj wynika.
Jest jednak drugie dno pierdolenia w pełnym samozadowoleniu na publicznym forum.
Zaspokajając swoje próżne ego intelektualisty, dowolnie interpretując "wiedzę" wyczytaną, można komuś zrobić krzywdę.

I tym optymistycznym akcentem pozwolisz, że zakończę tę jakże pasjonującą dyskusję, doceniając poradę zejścia ze sceny, mimo, że się na nią nie pchałem. ;)


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2019, 18:00 
A ty skąd swoją wiedzę czerpiesz? Znasz Dugina? Ja swoją zaczerpnąłem od Rosjan,
bo w Polsce tylko zmianowcy wiedzą kim jest i czczą go jako ideologa. 99,99%
Polaków jest nieznany, bo dosyć mamy własnych wariatów, ot choćby Antoni.
Niemniej sam to nazwisko wrzuciłeś do dyskusji, więc ci odpowiedziałem, co o tym
indywiduum piszą jego rodacy. Wszystko w temacie.

PS
Sam zresztą gówno wiedziałeś, bo nim cię nie oświeciłem głosiłeś, że ideologiem
Zmiany jest Bakunin. To dopiero paradna głupota.


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2019, 18:15 
WLR pisze:
A ty skąd swoją wiedzę czerpiesz? Znasz Dugina? Ja swoją zaczerpnąłem od Rosjan,
bo w Polsce tylko zmianowcy wiedzą kim jest i czczą go jako ideologa. 99,99%
Polaków jest nieznany, bo dosyć mamy własnych wariatów, ot choćby Antoni.
Niemniej sam to nazwisko wrzuciłeś do dyskusji, więc ci odpowiedziałem, co o tym
indywiduum piszą jego rodacy. Wszystko w temacie.

PS
Sam zresztą gówno wiedziałeś, bo nim cię nie oświeciłem głosiłeś, że ideologiem
Zmiany jest Bakunin. To dopiero paradna głupota.


Niby wszystko ładnie, ale jak zwykle kłamstewka.
No to ustalmy chociaż jedno...to JA SAM wrzuciłem to nazwisko do dyskusji, czy dopiero nim mnie oświeciłeś, bo gówno wiedziałem?
Włala...scena jest twoja.
Tylko się z niej nie spierdol.
:lol:

P.S.
Rzeczywiście pomyliłem Bakunina z Duginem. Bakunin... Dugin... podobnie brzmią. I to cała pomyłka. Ideologia nie miała z tym nic wspólnego.

...no dobra, lecę, pa...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group