forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 10:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 mar 2019, 22:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Może jak jakiś taki dąb jebnie na tory?
To będzie argumentem dla zielonych żeby zlikwidować koleje?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2019, 23:12 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Ile mogło - jebnęło w czasie huraganu Xawery w 2017 roku. Było trochę gałęzi na torach, głównie z akacji, ale dęby złośliwie nie zatarasowały torów. Chyba za tę złośliwość teraz poniosą karę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2019, 8:47 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
"...było trochę gałęzi na torach.." to jest właśnie bezmyślne pierdolenie. Próbuje się zapobiegać wypadkom, ale zielone patafiany podają takie genialne argumenty o paru gałęziach z akacji. Skurwysyństwem ze strony kolei jest to, że tam gdzie rosły dęby- już wszystkie leżą pocięte na dechy. Mniej szlachetne drzewa dalej stoją przy torach i sobie czekają na Xawerego- bis, żeby pierdolnąć ice na głowę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2019, 10:35 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
O! - pszyszet taki "Szczwacz" i szczwa.
Pewnie gdyby mógł, wyciął by wszystko co ma liście i gałęzie i polał betonem. Bo mu, - kurwa, - jakas gałązka na drogę upadnie i przypierdoli swoją limuzyną drąc 200/h i jeszcze se oko zaprószy......!
I jeszcze mu "zielone oszołomy" okoniem stają co jest nie do pomyślenia......gdyby mógł by wziął i wystrzelał......jak te skurwiałe dziki.....co ASF roznoszą.
I do głowy takiemu nie wpadnie, że gdyby palant jeden z drugim nie chlał i jeździł z prędkością dostosowaną do okoliczności, włos by mu ze łba nie spadł i drzewa przy drodze nadal by cień dawały a asfalt latem nie kleił się jak gówno do opon i kolein by nie było dzięki którym jest więcej wypadków niźli przez rosnące przy drodze drzewa na których to z reguły rozbijają się gówniarze wracający z dyskotek ale za to najebani gorzałą czy prochami jak autobusy.
To dzięki dzrewostanowi jaki jeszcze w tym kraju istnieje, Polska musi betonować pasy startowe na lotniskach gdyż w przeciwnym wypadku samoloty mogłyby lądować na glebie ....taka by była twarda i wysuszona.
Nie mam nic do wycinki drzew wzdłuż linii kolejowych gdyż faktycznie, leżące duże dzrewo stanowi jakieś tam zagrożenie choć aż tak żle nie jest. niewielki pień nie jest w stanie wykoleić ważącej 120 ton lokomotywy....owszem, zerwie trakcję i to tylko jest podstawą do wycinki. Ponadto takie przerwy uniemozliwiają przenoszenie się ognia w razie pożaru.
Ale już wycinanie stuletnich dębów to rabunek. Bo takiego drzewa nawet spory pożar nie zniszczy.
Za to rosnąc przy drodze, skutecznie wyeliminuje pijanego idiotę i zapobiegnie ( być może) rozjechaniu wracających do domu pieszych uczestników ruchu.
I mogę jeszcze tak długo.....tylko po co......?!
I tak nie przekonam durni, którym przeszkadza wszystko co zielone i ma liście........bo musi je, - kurwa, - grabić. A w następstwie zdziwiony, że mu dziki po ulicy ganiają.............a dzie, - kurwa, - mają się podziać, jak im ludzie las wycięli.........?!
Kurwa!
Muszę se zapalić.........tak się wkurwiłem...... :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2019, 12:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Tak praktyku, jesteś moim bratem w wierze, a ludzie to chuje.
Do tego gópie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2019, 13:11 
Drzewa przy drogach, najlepiej takich 6m szerokosci jak wiekszość u nas poza wojewódzkimi, były dobre jak hrabia zapierdalał na mszę do kościółka i miał cień nad głową bo jechał jak w tunelu. Teraz, kiedy sie jeździ samochodami( nie polonezami) jest to zwyczajnie niebezpieczne. Nie ma gdzie spierdalać jak naprzeciwko jedzie pijany Ukr albo inny wschodni przyjaciel. Albo chłopek z wielką broną za traktorem. Raz spierdalałem, dobrze, ze wolno jechałem i miedzy dwa drzewa wjechałem a i rów był niegłeboki. I nie pierdol, ze to jest cacy i bezpieczne. Drzewa przy drogach to kaci dla kierowców i nie czy - tylko kiedy jebniesz w któreś. Ty ogólnie lubisz generalizować. Albo zieleń albo beton. Kurwa! Nie ma nic pośrodku. Weź...
Obrazek
Ładnie.

Bezpiecznie?


Ostatnio zmieniony 03 mar 2019, 13:50 przez older, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 03 mar 2019, 13:19 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Czytaj ze zrozumieniem, proszę. Nie wycinałbym wszystkiego co zielone, tylko to co stanowi zagrożenie i pierdoliłoby mnie to, czy to drzewo ślachetne, czy jakaś stuletnia osika albo topola. Nie polewałbym betonem, tylko olewał z Betonem. Tylko nie wiem- co Beton na to.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2019, 13:47 
Stary jest zerojedynkowy. Albo tak - albo tak! I już , kurwa! Nie ma półsrodków. Albo niech wszystko zarośnie albo betonem zalane. A on polonezem srodkiem bedzie zapierdalał albo utkom po zabetonowanej rzeczułce... Raz do roku wynurza się z bloku i idzie, jedzie, płynie? Do lasu. Lubi jak jest zielono. Raz do roku mozna lubić. Jadąc z łódką za samochodem 20/godź i ciesząc oko drzewami przy drodze. Co z tego, ze inni na widok jego i utki na waskiej zadrzewionej drodze srają w porty. :)
:) :) :)


Na górę
  
 
Post: 03 mar 2019, 14:08 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
szczwacz pisze:
Czytaj ze zrozumieniem, proszę. Nie wycinałbym wszystkiego co zielone, tylko to co stanowi zagrożenie i pierdoliłoby mnie to, czy to drzewo ślachetne, czy jakaś stuletnia osika albo topola. Nie polewałbym betonem, tylko olewał z Betonem. Tylko nie wiem- co Beton na to.



Oczywiście, że rozumiem co czytam. :lol:
Przecież napisałem, że jeśli wymaga tego jakaś forma bezpieczeństwa......nic do wycinki nie mam.
Ale jeśli jest gdzieś droga jak na fotografii zamieszczonej przez mojego dalekiego, gdańskiego pszyjaciela.....to ja bym na niej zakazał ruchu pojazdów mechanicznych i pozwolił jedynie bryczką ( jak jaki hyaabia albo rowerami.Albowiem dziś taka "droga" to zabytek ktory powinien podlegać szczególnej ochronie a nie, aby jakiś oszołom popierdalał po niej swojom amerykańskom lemuzynom 100/h...... :roll: I w dodatku narzekał, że musiał do rowu spierdalać bo się nie mógł zmieścić........! Gdyby jechał, jak buk przykazał, spokojnie zjechał by na pobocze bo miał by na to czas...... :(
W końcu ten traktorzysta też musi na pole dojechać by Wam ziemniaków nakopać bo te holenderskie so całkiem do dupy........! No chyba, że Wam one smakują to se żryjcie to świństwo pedzone chemią........ :lol:
Jak ktoś lubi wyścigi...zapraszam do Kielc albo do Poznania na tor wyścigowy....... :oops:
A nie, - kupi taki ścigant - jeden z drugim, - szrot-golfa i mu sie wydaje, że jest Pitifaldi a następnie na pierwszym ostrzejszym łuku drogi ląduje na drzewie........!Bo mu się kolo w złomie urwało albo kierownica w rencach została.... :lol:

Rosia, - siostro moja, - dzieki za wsparcie moralne bo sam z tymi oszołomami zza kierownicy tych posprowadzanych złomów bym se rady nie dał............!
Do wapna z nimi....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2019, 14:41 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Dobrze Stary, nakop im do dupy.Obrazekbetoniarzom. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group