forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 20:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 lut 2019, 18:25 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Hornet pisze:
stary praktyk pisze:
Hornet pisze:
Chuj z turystyką i przekopywaniem mierzei mój Odległy Przyjacielu- gdyby zaniechać dotacji, kopania mierzei, rozpierdolić IPN, ograniczyc Sejm do trzech mądrych Posłów, pogonić czarnych do Watykanu to za zaoszczędzoną kasę wstawiłbyś sobie porcelanowy mostek górny i okulary +-10 Dioptrii na Fundusz i ani zeta byś nie musiał płacić.
Kolejek by u specjalistów nie było. Ale jak obie Beaty pójdą do Europarlamentu i trza im będzie jeszcze dwóch tłumaczy przydzielić, to mrzeć będziemy w kolejkach do rejestracji jak muchy.
I na chuj Ci wtedy Mierzeja, mój Odległy Przyjacielu :lol:

Jaka kurwa turystyka na Wiślanym? Tam z Krynicy do Fromborka i nazat - to wyprawa, i to slalomem żeby się na łachę nie wpierdolić (nie Hornet na lochę, tylko kurwa łachę - to taka górka z piasku pod wodą i nie chrząka :lol: ). Jachting z Zatoki zapierdala jak na Marszałkowskiej - całe 2 przepłynięcia na Bałtyk miesięcznie przez Ruskich (bez problemów). Prościej kanałem do Wisły na na Bałtyk. Ten przekop to wielka ściema nikomu nie potrzenba, za naszą kasę (kurwa, czemu ja mam płacić za pojebane pomysły pokurcza?) i do przykrycia PISmrodu. Daję sobie rękę obciąć, że jeżeli ten przekop zrobią to za pięć lat go zamkną.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2019, 19:02 
No, ale wykopią, bo tam bursztynu tony, a na chuj komu jakieś łódki na wodzie? ... :)
To jest DRUZO - poczatek Szlaku Bursztynowego.
Kurdupson wie, gdzie są cieplutkie pieniążki... :)


Na górę
  
 
Post: 25 lut 2019, 19:32 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
No masz Olderu słusznego... o tym nie pomyślałem że tam bursztynu w chuj. Pokurcz chyba swemu bratu nowy ołtarz chce wyszykować. No i Tatko Hochszaplerek się podepnie biegusiem.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2019, 18:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Jeśli Moskal we wsi stoi to najlepiej będzie jak pójdziecie przez zboże.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2019, 18:52 
a jebał ja wsiech!
Żopu nada.
Krugłoj.
Prijatnoj i
łaskawoj... :)


Na górę
  
 
Post: 27 lut 2019, 19:17 
Czyli co? Bo choć Piotrka zazwyczaj rozumiem , a kiedy nie rozumiem to mi wytłumaczy..
Ale tych polskich rusycyzmów ni w ząb. Wystarcza
końcówkę oj dodać i już każdemu wydaje się że gada po rosyjsku. Dla mnie niestety niezrozumiale ..


Na górę
  
 
Post: 27 lut 2019, 19:40 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Oj, durna on po serbsku gada :P A może i nie... :?: :roll:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2019, 20:05 
No, okazuje się że te dyplomy to za gęsi mam zrobione, a jeszcze dziadki z Ukrainy w Suahili gadali..oby cię zczyściłło, albo daj boże, zawtra toże. Było też;popie oczy, wilcze garło, co zobaczy, to by zżarło, no ale to jak rodzinka ze Szwecji przyjeżdżała i wpierdałała udka z kurczaka, które to wówczas były u nas towarem deficytowym. :) Dziaduś miał te powiedzonka, a jeszcze jak odziana w skóry przyszłam, z ćwiekami, to mówił , iż zdruriłam ciłkom. Ot durnowata.. :)


Na górę
  
 
Post: 27 lut 2019, 21:13 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Sumaszedcza pa wsiom. Razdziawa nastajaszcza :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2019, 21:28 
No i poległam :|


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group