forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 lut 2019, 14:51 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Aga, z tego co pamiętam to na Fo wszedłem po coś miesiącu od jego powstania. Potem Fo zaorali, a na drugim byłem od początku. Miałem przerwę. Nie jestem strachliwy i jakoś jeszcze mnie nikt tu nie zaorał. Owszem, miałem przerwy sanitarne, związane z niechęcią do uczestniczenia w pewnych bliskich szambu klikach i dyskusjach. Nie mam zamiaru dla sportu się z kimś kopać, zwłaszcza że Pomoc nie wsiadł mi na autograf. A ja nie mam zwyczaju przypierdalać się do kogoś z gruszki czy pietruszki. A na wschodnim to się słabo udzielałem, bo mnie to nie interesowało z przyczyn intelektualno-ideologicznych :lol: :mrgreen:
No i wsio.
PS
Coś z pamięcią słabieńko, Pani M. :-)

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2019, 14:57 
Nie rozumiesz, forum zdycha bo starzy odchodzą, a nikt nie kwapi się specjalnie z powrotem, o nowych użytkownikach nie wspomnę.I co, wchodzisz po jakiejś dłuższej nieobecności i lżysz człeka, który słowem Ci nie ubliżył i specjalnie się nie udziela. Po co?


Na górę
  
 
Post: 11 lut 2019, 14:59 
Macie jakiś syndrom obszczywania słupków.
EOT. :D


Na górę
  
 
Post: 11 lut 2019, 14:59 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
AGAFIA pisze:
Nie rozumiesz, forum zdycha bo starzy odchodzą, a nikt nie kwapi się specjalnie z powrotem, o nowych użytkownikach nie wspomnę.I co, wchodzisz po jakiejś dłuższej nieobecności i lżysz człeka, który słowem Ci nie ubliżył i specjalnie się nie udziela. Po co?

Ja go lżę? Coś Ci się potniutniało. Nawet mi przez głowę i dupę to nie przeszło. Po prostu odniosłem się w sposób ironiczno-moralizatorski do podejrzeń, że ja się podszywam pod Pomoc. :lol: Przecież napisałem że mi nic nie zrobił

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2019, 15:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Proszę, proszę- napierdalajcie się bez skrępowania - szarpcie swe delikatne powłoki pazurami i niech kłapią paszczęki. Złap Ją za kudły i pociągnij po błocie a Ona za to niech Cię kopnie w jaja aż do wystąpienia mdłości. :lol:
Miejsca jest dosyć, możecie się śmiało napierdalać do rana- ja w międzyczasie wkleję dwie gołe cipy i flaszkę co znacznie uatrakcyjni walory Wątku. :idea:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2019, 15:26 
https://hyperreal.info/talk/brac-zeby-s ... 82-20.html

walki na miescie to loteria kurwa. :lol:


Na górę
  
 
Post: 11 lut 2019, 15:34 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Hornet, dziadziejesz... przecież wiesz, że ja kobiet nie biję, ani pedałów :lol: A Agę to akurat bardzo lubię na dodatek (kiedyś mnie ujęła ... co się nie często spotyka... ) :D A tego się nie zapomina. :D A gołe baby to niedobzykańcy wklejają. Ja mam w naturze to mi fotek nie potrzeba. :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2019, 15:37 
I to jest prawidłowe podejście.


Na górę
  
 
Post: 11 lut 2019, 15:40 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
AGAFIA pisze:
https://hyperreal.info/talk/brac-zeby-sie-napierdalac-t28482-20.html

walki na miescie to loteria kurwa. :lol:

No to jakieś pojeby som albo i kurwa sadomacho :lol:
Jak byłem całkiem młody i nieco głupi to kibicowałem Legii. Chodziłem na mecze i było git - czasam jakaś przepychanka z Górnikiem czy Polonią. Ale bez bejsboli, ot tak, pieszczoty prawie. Ale jak wyszedłem po meczu na Myśliwiecką i taki Zomol na koniu przyjebał mi czarną metrową pałą w plecy to dwa tygodnie podcierałem się lewą ręką (prawa zdrętwiała) a siniak jak autostrada miesiąc kwitł. Widocznie mieli lepsze pały. Od tego czasu nie chodzę na mecze.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2019, 15:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Wklej te swoje z natury, to Chornet nie będzie musiał wklejać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group