forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 10:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 lut 2019, 15:17 
kanakk pisze:
Jestem winien Polarowi przeprosiny ,

Nic mi nie jesteś winien

anioł tasmański pisze:

Polar albo jakiś mod zmienił literę g na q

Już zmieniłem. :)
Przyznam szczerze, że pięć razy sprawdzałem, zastanawiając się dlaczego tekst nie jest cytatem.
Zwaliłem to na karb źle działającego forum, albo tego że korzystam z proxy.
A to poprostu zadymiony musk zaczyna szwankować. Życie.

A propos zadymienia... Widzę że nie tylko spawacze mają problem z zaczadzony deklem. Również oczadzeniem charakteryzują się komentatorzy wolskiej sceny politycznej widząc w Biedroniu Wiosnę.
Co pięć lat funduje się gawiedzi szoł z nowością. A to w 2010 Ruch Palikota, w 2015 Kukiz 15, teraz następny "zryw społeczny" Wiosna. A gawiedź łyka, jak mała żabka muł.
Dobrze, że wiosna kończy się w maju.


Na górę
  
 
Post: 10 lut 2019, 15:21 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
AGAFIA pisze:



O tym, że większość wojujących antyklerykałów i i antykatolików (bo ciężko tę grupę za ateistów uznać jak albo w 3 oko zaglądają albo reinkarnują albo jeszcze w jakiś inne swoje prawie religijne idee wierzą), palikotociarzy a obecnie biedroniarzy to swoisty kościół z fanatycznymi wyznawcami to pisałem tu (jeszcze biedroniarzy nie było) wiele lat temu. Zachowania w stylu blokady, bana za krytykę też mnie dziwi skoro ja tu za krytykę Palikota a szczególnie ostatnim paróweczki posła Bramory najobrzydliwszą kreaturą zostałem a Rozenek mnie osobistym mailem uraczył, w którym mi nawrzucał jakby te dzieci w tym domu opieki gwałcił a nie śmiał tylko z pozornych działań jego partii.

W sumie to twórcze rozwiniecie tego co było w ramach Twojego Ruchu. Był tam , i większość jego Świeżaków (Świeżaki z Biedronki?) . to kontynuuje. Nawet wyznawcy ci sami. No może trochę mniej.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 15:27 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Boruch pisze:
AGAFIA pisze:


Radykalna krytyka wyjdzie jedynie z korzyścią dla Biedronia. Dziś główni gracze zachowują się wobec Wiosny z lekka przyczajeni. PiS lekceważy uważając, że Biedroń nie może odebrać im ich twardego elektoratu. PO, Nowoczesna, PSL liczy na to, że Biedroń i tak po wyborach przystąpi do koalicji antypisowskiej. Jak widać po tych kilku dniach Wiosna Biedronia stała się języczkiem uwagi.
\

Oj, panie Boruch albo Pan nie czytał albo nie zrozumiał. Tam jest, ze Biedroń krytykę blokuje wiec jaką ma mieć z niej korzyść? Po za tym autor wykazuje całkiem merytorycznie ze kłamie i oszukuje w wielu sprawach. Np z tymi swoimi Świeżakami. To ze wcześniej działali u Palikota to ja się w sumie nie dziwie bo to prawie jedno i to samo ale ze też z Nowoczesnej się podczepiają to się zdziwiłem. Bo to to sugeruje, że to nie idee chodzi tylko aby się załapać. Nie ważne czy z Palikotem. Petru, Biedroniem czy moze nawet Korwinem. Młodzi przebojowi bezideowi.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 16:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
"Wiosna kończy się w maju?" Yhm. Najpóźniej na jesieni :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 10 lut 2019, 16:36 przez Boruch, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 16:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Komandor ja z tekstem zamieszczonym przez Agafię nie polemizuję. Zapoznałem się z treścią i tyle. Tak więc nie rozumiem zarzutów. Dodałem jedynie to co nowego zauważam po pojawieniu się partii Wiosna na scenie politycznej. W drugim zaś rozszerzyłem.

Uważam również, że wielu z nas, siebie z tego nie wykluczam, choć staram się aby było inaczej, zamieszcza tu materiały, które są nam wygodne, często bez własnego komentarza. A to nie ma nic wspólnego z obiektywizmem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 17:11 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
A gdzie ja pisze, że autorytet? Ja nawet tego linka nie podawałem. Autora nie oceniam, że świetny, ze znany i wybitny. Relacjonuje co jest pod linkiem. I nie ja pisze, ze tam stara gwardia z TR i Nowoczesnej. Nie jest tak to zdemaskuj manipulację autora nie moją. Przyznam, że uwierzyłem w to co napisano zbyt łatwowiernie.
Że blokuje niewygodne sobie treści na FB, itp. O to już tajemnica poliszynela. Nie tylko ten gucio z WRO to opisuje. Ale też mogą przesadzać. Nie blokuje? To przepraszam. Za autora. Ale myślę ze zarówno ze starą gwardią jak blokadą jest możliwe.
Bana dożywotniego za homofobicznie treści dostałem powiadasz? A to ciekawe. Naprawdę?
Wiem dokładnie za co. Że śmiałem powątpiewać w czystości intencji posła Bramory co to ani jednej interpelacji, zapytania w sprawie nie złożył, raz czy dwa był na koniaczku u jakiegoś ministra czy wiceministra i powiedział,że wyczerpał wszystkie możliwości i z jeszcze jednym głodówkę zaczął. To przeważyło krople bo można by rzec, ze za całokształt nie płynięcia z nurtem zachwytu nad Palikotem i jego ludźmi.

Ale zrozumiałem aluzje. Kto śmie krytykować Biedronia pewnie homofobem jest i już


No dobra, pogadałem, popisałem sobie i znikam. Powrót tutaj to był błąd z mojej strony.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 17:49 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Nie jako prawdy objawionej. Napisałem co pisze.
A pisze głównie o blokowaniu przez Biedronia krytyki.
I to się powtarza w wielu publikacjach i komentarzach. I jest jednak prawdopodobne.
To, że blokuje homofobów to takie samo uprawnione przypuszczenie jak ze blokuje krytykę czy też niewygodne pytania.

A że wielu działaczy obecnej Wiosny było wcześniej aktywistami czy działaczami TR to też jest już wysoce prawdopodobne (nie napisano, że posłami czy radnymi nawet ale działaczami, aktywistami) a z Nowoczesną się zdziwiłem ale też nie można całkowicie odrzucić takiej możliwości.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 17:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
"Wiosna kończy się w maju?" Yhm. Najpóźniej na jesieni :D

Nie wiadomo czy ją w ogóle PKW zarejestruje, a nawet jeśli to znajdzie sie jakiś Braun , który stwierdzi że "wiosna" to fundacja niejakiego Stryczka i będzie falstart przed startem.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 17:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Podobna Wiosna Biedronia to się nazywa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 18:19 
Chwila, chwila!! To nie Komandor a ja zamieściłam linka. Odniose się po powrocie do domu.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group