forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 lut 2019, 8:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Chłopaki normalnie o jedzeniu a te dwie pindy o kotach, co nie mogo jeść łososia. No kurwa na śmiech ludzki :lol:
Żreć kurwa i pańci i sierściuchowi bym z tydzień nie dał, to byście sobie surowy ziemniak z łap/rąk wyrywali.
Trzy czwarte Ludzkości cierpi głód, dzieci z wzdętymi brzuszkami w Żurnalach pokazują a one z lekkością puchu marnego prezentują tu zapasionego kota, rozbestwionego do granic możliwości.

Kontynuujecie dzieło Biblijnej Ewy a ja to kurwa czytam i jako przedstawiciel tego samego Gatunku, nie wiem gdzie oczy podziać. Jak można tak wypaczyć w sobie urojoną empatię i trząść w wątku o jedzeniu kocimi kudłami wprost w Arendową stertę bekonu :lol:


Odpełznijcie łaskawie z powrotem pod kamień, razem z tym spasionym kotem a ja jeszcze przez chwilę okiełznam chęć mordu, co da Wam szanse ucieczki, Miłe Panie :lol: (patrzy pogardliwym wzrokiem i macha Żywiecką)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 9:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Niech spadajo na szczaw i mirabelki. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 10:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Hornet pisze:
Chłopaki normalnie o jedzeniu a te dwie pindy o kotach, co nie mogo jeść łososia. No kurwa na śmiech ludzki :lol:
Żreć kurwa i pańci i sierściuchowi bym z tydzień nie dał, to byście sobie surowy ziemniak z łap/rąk wyrywali.
Trzy czwarte Ludzkości cierpi głód, dzieci z wzdętymi brzuszkami w Żurnalach pokazują a one z lekkością puchu marnego prezentują tu zapasionego kota, rozbestwionego do granic możliwości.

Kontynuujecie dzieło Biblijnej Ewy a ja to kurwa czytam i jako przedstawiciel tego samego Gatunku, nie wiem gdzie oczy podziać. Jak można tak wypaczyć w sobie urojoną empatię i trząść w wątku o jedzeniu kocimi kudłami wprost w Arendową stertę bekonu :lol:


Odpełznijcie łaskawie z powrotem pod kamień, razem z tym spasionym kotem a ja jeszcze przez chwilę okiełznam chęć mordu, co da Wam szanse ucieczki, Miłe Panie :lol: (patrzy pogardliwym wzrokiem i macha Żywiecką)



moja Babcia z luberszczyzny kwitowała to krótko:
,,jak sie dupa wypości , to zji i ości,, ---


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 11:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
A to Pciółek nie wi że koty to dranie. Ale koniec pitolenia cza ruszyć zad z przed kompu i iść cza trochę jajek uwędzić..

PS
Biere się zwykłe chińskie zupkie. Takie najnormalniejsze za złotówkie.
Kruszy się makaron na drobno, dodawa te smczki z zupki, dodawa drobno posiekane wędzone jajo, posiekany plasterek dowolnej wędliny, łyżeczkę suszu warzywnego, 1/4 łyżeczki masła czosnkowego, trochę pietruszczanej naci sos sojowy i pieprz do smaku. Wrzętkiem się zaliwa i tu się zaczynają schody. Jak się ma kubek termo wystarczy potrzymać ok 10 minut pod przykryciem, jak się robi w nieizolowanym to warto na minutkę wrzucić do mikrofali.

i potem odkrywa się nową postać chińskiej zupki która w takiej postaci zaczyna dopiero być smaczna

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2019, 18:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ................


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2019, 1:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
co to zmienia jak koty to dranie

Dziadek ona się nie w czewiach rozpuszcza a czewia rozpuszcza a to różnica jest :mrgreen:

A jajek sobie we sobote na tydzień nawędziłem :twisted:

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2019, 14:09 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Może komuś posmakuje (wersja dla mieszczuchów):
- ligawę wołową (najlepiej z Ostrowii Maz.) zalewamy mazią sporządzoną z 1 łyżeczki soli, 1 łyżeczki garam masala, 50 g (pół kielonka) oliwy.
- sporządzamy maź nr 2 - 5 rozmemłanych ząbków czosnku polskiego (chiński nawet do dupy się nie nadaje), 3 łyżek ciekłego miodu - całość rozcieramy na jednolitą maź
- po 1 godz spędzonej w mazi nr 1 odsączamy i zalewamy mazią nr 2 w garnku, dolewając 1 szklankę wody (wypijając 100 g dobrej samogonki)
- dusimy wszystko (bez samogonki) pod klapką jakieś 2 godz
- robimy sos: pozostałość mazi nr 1 podgrzewamy, potem dodajemy śmietany 18% jakieś pół małego pudełka i miąchając czaekamy aż się na małym ogniu zagotuje - i jeszcze miąchamy tak 5 min. wypijamy 100 g samogonki.
Szykujemy ziemniaki (nie kartofle) gotowane, sałatkę z zielonej papryki z odrobiną octu i cukru i podajemy na stół razem z 100 g samogonki.
Smacznego :-)

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2019, 16:44 
Ściągłem od starego. Kapuśniaku żem nagotował na golonce na dwa dni z grzybami suszonymi i zapiłem to dobrą szklaneczką luberskiej nalewki.
Kurwa, dobrze mi... :)


Na górę
  
 
Post: 11 lut 2019, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
..............


Załączniki:
polowanie bezglutenowe.jpg
polowanie bezglutenowe.jpg [ 59.23 KiB | Przeglądany 2431 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2019, 7:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
.


Ostatnio zmieniony 12 lut 2019, 14:51 przez wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group