forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sty 2019, 11:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Boruch pisze:
Ja przepraszam czy ja dobrze rozumiem, iż niektórzy z was podejrzewają, że cała ta tragedia była precyzyjnie zaplanowana przez "odwetowców z prawicy" i cel został osiągnięty? Usunęli niewygodnego prezydenta Gdańska i Owsiaka?

Jestem radykalnym przeciwnikiem prawicy a szczególnie PiSu i Kaczyńskiego. Dałbym wiele aby ten twór zniknął z naszego życia politycznego. Przecież podobnego do mnie człowieka mogłoby popchnąć w myślach do podobnych scenariuszy, ale wydaje mi się, że przesadzacie.

Owszem, zgadza się, że ten akt terroru był motywowany politycznie. Nie zapominajmy co krzyczał sprawca spacerując po scenie po zadaniu, jak się okazało śmiertelnych ciosów prezydentowi Adamowiczowi. Ale, że to ktoś zaplanował wyżej, a Stefan był tylko wykonawcą, nie chce mi się wierzyć.

Chyba, że coś źle zrozumiałem to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu.

Nie, Genosse Boruch,
gdańska tragedia jest pochodną medialnej napierdalanki między politykami, podgrzewanej przez presstytutki dziennikarskie, ktora trwa już 13 lat. To owoc regularnego prania mózgu przez wieloletnią indoktrynację i zmiany mentalnej społeczeństwa, które nadaje się jedynie do utylizacji jako mięso armatnie w jakiejś wojnie, może nawet domowej. Nie ma już ratunku dla tego kraju, starym pozostaje krzyżyk na drogę, a młodzi niech stąd lepiej spierdalają póki jeszcze mogą.
Kaczyści dopięli swego, zniszczyli wszelkie autorytety, każdy kto się wychyli z szeregu, zostanie zajebany - dosłownie lub w przenośni.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 11:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Nie ma ratunku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 12:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Boruch pisze:
No, chociaż Ty nie nazywasz mnie forumowym Krystyną Pawłowicz. Niestety ja nie wierzę w to aby coś zmieniło się na lepsze. Dziś i jeszcze przez kilka dni będą właśnie takie głosy jak Twój, potem jednak wszystko "wróci no normy". I właśnie dlatego ja nie szczędzę słów krytyki, czasem bardzo ostrych względem moich Rodaków. Bo mi się w pale nie mieści, że normalny człowiek może popierać to na wskroś zepsute PiSowskie polityczne towarzystwo.

Przed chwilą nadano fragment wypowiedzi Owsiaka, temat jego rezygnacja. Tylko tyle "dziki kraj, dziki kraj". Czy ma rację, czy jest jak Krystyna Pawłowicz?



Uważam, że PiS- a akurat PiS, bo teraz oni dzierżą stery, powinien poczuć na własnej skórze wkurw narodu, tudzież jego części. I zdaje się, że mam rację, bo na szybko zwoływane spotkanie na Nowogrodzkiej, to nie przypadek.
Inaczej gówno z tego wyniknie. Z terrorystami nie wygrywa się malując kredą kwiatki na asfalcie.


Pewnie masz rację, że mają o czym myśleć. Oni przede wszystkim myślą o tym jak to wydarzenie przełoży się na ich popularność. Debata i jej styl tak naprawdę ich nie obchodzą. A wkurwem moim zdaniem też się nie przejmują zbytnio, bo z Polaków uszło powietrze. Nie stanowimy jedności. Jesteśmy podzieleni, skłóceni co PiSowi udało się koncertowo.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 12:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
A do tego pisiory pokazują piękne oblicze w związku ze śmiercią Adamowicza.
Więc kto chciałby gonić pięknych i szlachetnych?

– Piękne i szlachetne oblicze pokazują najwyżsi przedstawiciele naszego państwa – mówił w TVP arcybiskup Marek Jędraszewski, metropolita krakowski.

https://krknews.pl/krakowski-arcybiskup ... EOAVG7NAyo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
older pisze:
Komandor głupi nie jest. Udowadniać pewnie nic nie zamierza. Ale otwiera oczy temu misiu. :)


To my wiemy. I nie mówię że Komandor głupi. Jednak kto w tym kraju nosi głowę na karku a nie pusty sagan ten wie po której stronie jest wina, gdzie źródło tego co się stało z nami. Oczywiście druga strona polityczna ta na lewo od PiS nie jest bez winy. PiS nie tylko rozpoczął dzielenie i podłą grę z narodem ale nadal przy każdej okazji robi to dalej.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 13:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak wrzuta, bo może nam umknąć, choć już ktoś tu wspomniał o naradzie na Nowogrodzkiej.

Cytuj:
Na spotkaniu z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim pojawiło się trzech ministrów, którzy w najbliższym czasie będą najczęściej pytani o tragedię w Gdańsku. Stawili się szef MSWiA Joachim Brudziński, minister koordynator ds. służb specjalnych Mariusz Kamiński oraz prokurator generalny i minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =BoxNewsMT


Jedzie mi tu czołg, że chodzi o wyjaśnienie sprawy morderstwa na Adamowiczu? Zagotowało się w portkach i instrumenty siłowe zostały postawione na baczność.

Jak to się wszystko pozmieniało. Kiedyś wystarczyło Polakom podnieś o 50 gr ceny kiełbasy i cukru. Dziś kłamców, oszczerców patologię polityczną nikt nie ma zamiaru ruszyć.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 13:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
Z tym nazywaniem go wariatem to najprostszy sposób, żeby się wyłgać od odpowiedzialności



Kamiński, Ziobro, Brudziński. A gdzie Kurski? Łgarze nie w komplecie?!

Ale nie ma co się martwić, esemesy od wczoraj zagęściły eter do konsystencji kisielu. Poszukajcie w sieci "Raport gęgaczy.pdf". Jest tam dokładnie opisane jak to działa.

O tym, kto z nas jest bliżej prawdy zadecyduje wyrok (lub jego brak). Boruchy będą bliżsi, gdy Stefanka zamkną w psychuszce ew. dostanie maksimum dychę. Komandorzy wtedy, gdy więcej (recydywista za taki czyn - tylko dożywocie!). Robimy zakłady, jak obstawiacie?


Będę pierwszy: Stefanek w psychuszce, bo już jest bohaterem dla wielu. Taki współczesny "Żołnierz Wyklęty".

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 14:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Te z tak obstawiam, jak Stanax, z tym,że moim zdaniem za jakiś czas, pod zmienionym nazwiskiem Stefanek będzie balował na Kajmanach z sowicie zaopatrzonym kontem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 14:15 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Będę pierwszy: Stefanek w psychuszce, bo już jest bohaterem dla wielu.
Taki współczesny "Żołnierz Wyklęty".

Ulubieńcy kłaka działają, nie martw się:

Cytuj:
Na fanpejdżu Marszu Niepodległości trwa fiesta z powodu zrealizowania zawołania „Śmierć Wrogom Ojczyzny”. Ktoś inny dopowiada, że „lewak sobie zasłużył”, a jeszcze inny „patriota” nazywa zabójcę „bohaterem”.
Pada też propozycja, by nóż został przeznaczony na przyszłoroczną licytację.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 14:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Dla tych mend (czy to już hejt?) bohaterem jest Waluś więc mnie nie dziwi.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group