forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sty 2019, 22:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak więc kto jest winien Panie Komandor?

A wie Pan jak ja się wkurwiłem na pewnego starszego Pana prezesa pewnej partii, który nazwał liberałów, lewicowców ( wśród nich i mnie) gorszym sortem, a dzień później dodał, że to jak folksdojcze? Jego koleżanka z klubu i nie tylko ona nazywała mnie lewakiem. A wie Pan kto to lewak? To ekstremista lewicowy, terrorysta.
Wie Pan jak ja się poczułem wtedy i jak kurwa czuje się do dziś?! Wie Pan jak naziści traktowali żydów? Wg ich pojęcia to nie byli ludzie "gorszy sort". Tak więc ja też poczułem się tak jak ci żydzi w czasie wojny. I co ja mam mówić? Jak reagować? Mam być potulny i grzeczny, kiedy okrada się państwo,w którym się urodziłem i wychowałem, układa mi się życie wg przepisu starego pojęcia starszego Pana, który nie ma rodziny, nie ma dzieci i nie ma pojęcia o prawdziwym życiu, mnie się stygmatyzuje i spycha na margines stworzeń tego świata, a ja mam siedzieć cicho?! Czy nie mam prawa określić tego starszego Pana, prezesa i jemu podobnych co o nich myślę? Ciężko jest żyć w kraju z piętnem gorszego sortu, lewaka, terrorysty, podejrzanego typa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 22:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Ktokolwiek za tym stoi, osiągnął swoje cele. Nie będzie już żadnych imprez organizowanych przez Owsiaka. Zapomnijmy o WOŚP, zapomnijmy o przystanku Woodstock. Te imprezy na zawsze odeszły w przeszłość.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 22:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Za dużo trafionych celów jak na przypadek.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 22:11 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:23
Posty: 194
logik pisze:
Ktokolwiek za tym stoi, osiągnął swoje cele. Nie będzie już żadnych imprez organizowanych przez Owsiaka. Zapomnijmy o WOŚP, zapomnijmy o przystanku Woodstock. Te imprezy na zawsze odeszły w przeszłość.

Znaczy, na pewno, Orkiestra będzie dalej grała, tak jak zapowiedziała - do końca świata i jeden dzień dłużej. Tylko, że Owsiak niekoniecznie będzie ją organizował. Może dalej być jej dyrygentem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 22:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
No proszę jeden wariat wyjaśnił wam całą sytuację.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 22:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:23
Posty: 194
st1111 pisze:
No proszę jeden wariat wyjaśnił wam całą sytuację.

O proszę! Troglodyta znowu stracił szansę, żeby nie "błysnąć" swym kretyńskim komentarzem.
Uważam tylko, że jak logik coś przepowiada, to będzie wręcz przeciwnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 22:27 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Sami się dzielimy, baaa my nawet sami sobie się grozimy,a z tego bandziora to najlepiej zróbmy bojownika o wolność i demokrację , no i oczywiście nadajmy mu status więźnia politycznego.
A wszystko to wina Tuska
Ludzie jak was czytam to mi finka w ręce mięknie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 22:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
golik pisze:
logik pisze:
Ktokolwiek za tym stoi, osiągnął swoje cele. Nie będzie już żadnych imprez organizowanych przez Owsiaka. Zapomnijmy o WOŚP, zapomnijmy o przystanku Woodstock. Te imprezy na zawsze odeszły w przeszłość.

Znaczy, na pewno, Orkiestra będzie dalej grała, tak jak zapowiedziała - do końca świata i jeden dzień dłużej. Tylko, że Owsiak niekoniecznie będzie ją organizował. Może dalej być jej dyrygentem.

To se ne vrati...
Ani Owsiak ani jego ekipa nie dostanie żadnych pozwoleń na prowadzenie imprez masowych, bo nie może zagwarantować bezpieczeństwa. I właśnie o ten pretekst chodziło kaczystom.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 22:31 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
kilka lat temu winna byla peowska szczujnia a dzisiaj winna jest pisowska, moim zdaniem to nieprawda

zadna polityczna szczujnia nie nawolywala do przemocy fizycznej, czasami urzadzano happeningi na ktorych sugerowano pewne dzialania ale i one nie powodowaly tak zdecydowanych reakcji w spoleczenstwie, jest nas 40 milionow i nie ma opcji zeby co jakis czas nie trafil sie szaleniec ktory zechce zrealizowac swoje wynaturzenia, zwalanie winy na szczujnie to tylko karmienie wlasnych obsesji, nie jestesmy az tak pierdolnieci jak sie sugeruje, w rzeczywistosci ze swoja srednia zabojstw osob publicznych miescimy sie zapewne na szarym koncu listy cywilizowanych panstw

tak naprawde zabojstwo Adamowicza nie rozni sie totalnie niczym od np. zabicia staruszki podczas rabunku w Pcimiu Dolnym, i tu i tu mamy morderstwo, jedyna roznica polega na tym ze w Gdansku zginela osoba publiczna i dlatego powoduje to wieksze emocje, na tej samej zasadzie mamy w dupie zamach bombowy w Bagdadzie w ktorym ginie 100 osob a emocjonujemy sie atakiem nozownika w Paryzu w ktorym ginie jedna ofiara


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 22:31 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Teraz to logiku wyraźnie wskazales zleceniodawcę , preteksty nie rodzą się same.
Iiiiiii co z tym językiem ha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group