forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sty 2019, 18:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Boruch pisze:
Komandor pisze:


Znaczy, że co tak tak w ogóle? Znaczy jak my piszemy, ze powinno się wieszać i wlec końmi to mowa miłości znaczy?
Ale jak oni o wieszaniu to nienawiści?

Dawno mnie nie było to może dajcie jakiś wykaz czy co? O kim można pisać o wieszaniu a kim nie, co?
Nie chciał bym by tu na mnie krzyczano ze np mowę nienawiści sieję a chciałem miłości.

Pan chyba nie zauważa pewnej kwestii. Międlar od kilku lat lży i pluje, obraża namawia do linczu, Rybak pali kukłę żyda, ONR ze swoim radykalizmem rośnie w siłę. Wiesza się podobizny polityków na szubienicach, wyprawia się urodziny Hitlera i "Święto Niepodległości". A nasi obecnie rządzący mówią, że to jest tylko debata. Jest nawet pewien wyrok sądu, który w pewnej sprawie stwierdza, że można nawet komuś przyłożyć jeżeli jest to tylko spowodowane tym, iż nie podobają mi się twoje poglądy. Dla przeciwwagi postawię Panu protest "białych róż" gdzie ścigano starsze kobiety bo śmiały zakłócić torsje prezesa z drabinki pewnego 10 dnia miesiąca.


Zauważam, ale też zauważam wpisy w internecie (nie tylko na tym forum) lżące, opluwające, życzące śmierci, o wieszaniu itp w drugą stronę, dlatego o wykaz proszę. Może Cani mi poda?


Ja bym też poprosił o wykaz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 18:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Nie nadajesz się Panie Komandor na to forum.
Tu to co napisze Pani Mae i Pan Boruch to święta racja a reszta to motłoch i patologia.
Jak skurwiela zabije policja to wina PiSu a jak skurwiel zabije prezydenta to też wina PiSu.


Policja niem jest od tego żeby zabijać ludzi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 18:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czarna_Mańka pisze:
Boruch pisze:
Choć w szczególnie głęboka refleksję Polaków nie chce mi się wierzyć, to jednak jestem ciekawy rezultatu. I co jak się czuja Ci, którzy tak bronią PiSu i oburzają się na to, że pewne rzeczy nazywa się po imieniu? Co, zatkało kakao?! :mrgreen:


A tak, zatkało na chwilę z podziwu dla Ciebie. Zero refleksji i świetne samopoczucie. Tylko podziwiać.

Jak dla mnie to jesteś forumową Pawłowicz.
Kipisz z frustracji i nienawiści.


Nic Pani nie wie o mnie i najlepsze jest to, że niczego Pani nie rozumie z tego co piszę. A taka niby inteligentna. Żegnam! Jak się Pani Boruch nie podoba to proszę mnie omijać szerokim łukiem. A moje samopoczucie jest dziś wyjątkowo złe. Było tak samo złe kiedy zginął Rosiak. Chce Pani w tym dniu wszczynać konflikt? Beze mnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 18:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Najlepsze jest to, że ten "pokrzywdzony przez PO" Stefan zabił de facto prezydenta Adamowicza na oczach setek ludzi a na zarzut prokuratora o zabójstwo stwierdził, że się nie przyznaje.

Śmiać się czy płakać?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 19:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Jestem porażona tą śmiercią. Śmiercią człowieka.
Nie polityka.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 19:19 
Cytuj:
A to mord o podłożu politycznym?
Ja widzę zwykłego, zdegenerowanego bandziora, który stroi się w nieswoje piórka.||


a potem

Cytuj:
Zgadzam się, że to efekt przyzwolenia obecnej władzy na przemoc.
I nie tylko obecnej.
.
Moim zdaniem to się wyklucza Mańka..Moim zdaniem do tej tragedii by nie doszło, gdyby PiS od rana do wieczora, od lat nie szczuł Polaków, na Polaków. Bo normalny człowiek, na szczucie reaguje różnie, jeden olewa, drugi argumentuje, trzeci się zgadza, inny się kłóci, a nienormalny bierze jako pewnik, inspiruje się i działa. W tym przypadku zadziałał w Gdańsku. Ale to nie był zwykły atak wariata z nożem, bo gdyby był taki, to cios byłby jeden, a nie trzy, Trzy ciosy i to precyzyjnie wymierzone świadczą o jakby osobistym stosunku, nienawiści wymierzonej w konkretną osobę. Gdyby nożownik był wariatem skończonym, jak teraz chcą z niego zrobić, atakował by na oślep pierwszą, lepszą napotkaną osobę. Nie zrobił tego, nie zaatakował innych ludzi na scenie, a mógł, bo jak widać na filmiku, ludzie przez pierwszą minutę w szoku chyba byli, bo nawet nie reagowali..


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2019, 19:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pani Czarna

Nie jestem aniołkiem. Jestem człowiekiem z wadami jak też zaletami. Nie musi mnie Pani czytać - mówię wyraźnie. Takich jak ja którym słowo poleci spod klawiatury i nie tylko jest na tym fo wielu i w życiu. Z księżyca Pani spadła?

Nie mam zamiaru na ten temat z Panią więcej wykłócać. Może jestem zbyt mało inteligentny jak na Panią, no i oczywiście brak mi kultury. Proszę więc poszukać sobie innego obiektu. Może na innym forum, wie Pani na jakim i kogo.

Kto jest niewinny niech pierwszy rzuci kamieniem. Jakoś to tak było. Daję Pani fory, proszę rzucać. Może nawet Pani rzucić we mnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 14 sty 2019, 19:25 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 19:25 
Moim zdaniem, podkreślam moim, bo mogę się mylić, obecnie rządzący zrobią ze sprawcy wariata. Podobnie, jak w Europie, ktoś tam z nożem wyskoczył, z bombką, kulkami ludzi potraktował, nie, to nie jest terrorysta, muslim, etc..to wariat.


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2019, 19:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
AGAFIA pisze:
Moim zdaniem, podkreślam moim, bo mogę się mylić, obecnie rządzący zrobią ze sprawcy wariata. Podobnie, jak w Europie, ktoś tam z nożem wyskoczył, z bombką, kulkami ludzi potraktował, nie, to nie jest terrorysta, muslim, etc..to wariat.

Dobrze przewidujesz.
Ten zabójca, w pierwszym przesłuchaniu, nie przyznaje się do winy.
No, wariat !

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 19:42 
Zrita dokładnie, jak mówisz - czyli filmik jest, na scenie trimfował z nożem, ale się nie przyznaje.. ekstra, wariat jak ta lala..Wszystko jasne, to wariat. Kurwa..


Cytuj:
Bandzior stroi się w piórka ofiary polityki PO.

Nic się nie wyklucza.
Teraz to już Ciebie nie rozumiem. Widzisz degenerata wariata, czy polityczny podtekst mordu?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group