forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sty 2019, 17:22 
Komandor pisze:
Boruch pisze:
Komandor pisze:


Znaczy, że co tak tak w ogóle? Znaczy jak my piszemy, ze powinno się wieszać i wlec końmi to mowa miłości znaczy?
Ale jak oni o wieszaniu to nienawiści?

Dawno mnie nie było to może dajcie jakiś wykaz czy co? O kim można pisać o wieszaniu a kim nie, co?
Nie chciał bym by tu na mnie krzyczano ze np mowę nienawiści sieję a chciałem miłości.

Pan chyba nie zauważa pewnej kwestii. Międlar od kilku lat lży i pluje, obraża namawia do linczu, Rybak pali kukłę żyda, ONR ze swoim radykalizmem rośnie w siłę. Wiesza się podobizny polityków na szubienicach, wyprawia się urodziny Hitlera i "Święto Niepodległości". A nasi obecnie rządzący mówią, że to jest tylko debata. Jest nawet pewien wyrok sądu, który w pewnej sprawie stwierdza, że można nawet komuś przyłożyć jeżeli jest to tylko spowodowane tym, iż nie podobają mi się twoje poglądy. Dla przeciwwagi postawię Panu protest "białych róż" gdzie ścigano starsze kobiety bo śmiały zakłócić torsje prezesa z drabinki pewnego 10 dnia miesiąca.


Zauważam, ale też zauważam wpisy w internecie (nie tylko na tym forum) lżące, opluwające, życzące śmierci, o wieszaniu itp w drugą stronę, dlatego o wykaz proszę. Może Cani mi poda?




Pisałem to szyderczo, jeśli Was uspokoi.


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2019, 17:24 
Napisał st 1111
Nie nadajesz się Panie Komandor na to forum.
Tu to co napisze Pani Mae i Pan Boruch to święta racja a reszta to motłoch i patologia.
Jak skurwiela zabije policja to wina PiSu a jak skurwiel zabije prezydenta to też wina PiSu.



Jakoś tak świniowato wyszło....


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2019, 17:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
older pisze:
maerose pisze:
pisowskie ziarno dało plon

Cytuj:
Abp Gądecki skomentował atak na prezydenta Gdańska: "Zła polityka prowadzi do wojny domowej"

bez komentarza raczej.

Osobiście wolałbym rewolucję na kształt francuskiej, gdzie klechów wieszano i wleczono końmi... :)

Będzie, ale katobolszewicka, z katoterrorem i łagrami. A wojna domowa już się zaczęła.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 17:35 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Akurat w Twoim przypadku panie Older to podejrzewałem, że miało być szyderczo a wyszło jak wyszło. Pod rękę jak na zamówienie jako przykład mi żeś wlazł.
Tyle, ze czasami podobnie i drugiej stronie coś co miało być szyderczo świniowato wychodzi.
I zawsze przeciwnicy z tego wielkie ajwaj robią ale swoich tłumaczą jak feministki dyżurne np. Rudnickiego.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 17:45 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
st1111 pisze:
Nie nadajesz się Panie Komandor na to forum.
.

Co racja to racja Panie Świniak. Z jedną poprawką. Ja się na żadne forum nie nadaje :cry:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 17:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
z tym nadawaniem sie to takie pierdolenie, nadajesz sie Komandorze na kazde forum.........wierz mi.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 17:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No nie wiem Iro...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 18:11 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
Kiedyś na forum NIE nieżyjący już pan Mirek próbował straceńczo, niczym Donkiszot przestrzegać przed godzeniem się na wzbierącą falę mowy nienawiści. Był przeciw hate speech. Kiedyś chlapnął coś niepochlebnego o żydach. Jego przestrogi zaowocowały tym, że zalała Go taka fala hejtu, iż poczuł się wygnanym. Nie ma już pana Mirka. Jego przestrogi okazały się prorocze. Mowa nienawiści ma się dobrze. Także po tej tragedii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 18:19 
Komandor pisze:
Akurat w Twoim przypadku panie Older to podejrzewałem, że miało być szyderczo a wyszło jak wyszło. Pod rękę jak na zamówienie jako przykład mi żeś wlazł.
Tyle, ze czasami podobnie i drugiej stronie coś co miało być szyderczo świniowato wychodzi.
I zawsze przeciwnicy z tego wielkie ajwaj robią ale swoich tłumaczą jak feministki dyżurne np. Rudnickiego.

Co poradzę: Jestem, żeby nie cwaniakować po łacinie... :)


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2019, 18:30 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
MMM pisze:
Masz na myśli Mirka Gałczaka? Żyje i ma nie najgorzej, pisze na śfini.

Link do wpisu Mirka, z dzisiaj:

http://www.sfinia.fora.pl/blog-miroslaw ... tml#427485

Na śfini nie bywam. Wygląda na to, iż to ten sam człowiek. Niezmiernie się cieszę, że miałem fałszywą informację o Nim. Pewnie sądzone mu więc będzie żyć długo i szczęśliwie! I oby tak było.
(uprzejmie proszę o przekazanie Mu p/g pozdrowień).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group