forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sty 2019, 16:14 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Jeżeli tego nie rozumiesz, to nic nie rozumiesz, sorry Komandor.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 16:26 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ależ rozumiem ze nawoływać do czy żartować z wieszania klechów, tych Rydzyka, kogoś z PiS to można a w drugą stronę nie.
Rozumiem, ze jak jeden pisarz z salonów kobity kurwami nazwie, powie ze łaskawie da łyka piwa za dupę to taki żartowniś co już tak ma, taki styl. Ale feminista. Jak powie inny to szowinista męski straszny. Jak jeden drugiemu na ucho szepnie, ze te "kodziary" do pewnie chłopa dawno nie miały to ojejej ale jak inny publicznie przez mikrofon rady takiej jednej PiS zacznie dawać żeby się trochę puściła to jej przejdzie to jej fajnie wygarnął.
Tak jak rozumiem, że jak Kali ukraść krowę to dobry uczynek a jak Kalemu ukraść to źle.
Sam wolałbym kraść niż by mnie mieli.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 16:33 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... -byly.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 16:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
To efekt przyzwolenia obecnej władzy na akty agresji, takie pobicie protestujących kobiet, wieszanie na szubienicach zdjęć parlamentarzystów, hajlowanie z modlitwą na ustach. Opieszałe i infantylne działania Policji i wymiaru sprawiedliwości doprowadziły małymi kroczkami do tego mordu o podłożu politycznym. Ciekawe czy na miejsce zamordowanego rząd wyznaczy kogoś z PiSu ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 16:39 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A ponieważ rozumiem, to właśnie o wykaz proszę, co by jakiego faux pas nie popełnić

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 16:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Osobiście wolałbym rewolucję na kształt francuskiej, gdzie klechów wieszano i wleczono końmi... :)


Znaczy, że co tak tak w ogóle? Znaczy jak my piszemy, ze powinno się wieszać i wlec końmi to mowa miłości znaczy?
Ale jak oni o wieszaniu to nienawiści?

Dawno mnie nie było to może dajcie jakiś wykaz czy co? O kim można pisać o wieszaniu a kim nie, co?
Nie chciał bym by tu na mnie krzyczano ze np mowę nienawiści sieję a chciałem miłości.[/quote]

Pan chyba nie zauważa pewnej kwestii. Międlar od kilku lat lży i pluje, obraża namawia do linczu, Rybak pali kukłę żyda, ONR ze swoim radykalizmem rośnie w siłę. Wiesza się podobizny polityków na szubienicach, wyprawia się urodziny Hitlera i "Święto Niepodległości". A nasi obecnie rządzący mówią, że to jest tylko debata. Jest nawet pewien wyrok sądu, który w pewnej sprawie stwierdza, że można nawet komuś przyłożyć jeżeli jest to tylko spowodowane tym, iż nie podobają mi się twoje poglądy. Dla przeciwwagi postawię Panu protest "białych róż" gdzie ścigano starsze kobiety bo śmiały zakłócić torsje prezesa z drabinki pewnego 10 dnia miesiąca.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 16:45 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Boruch pisze:
Komandor pisze:


Znaczy, że co tak tak w ogóle? Znaczy jak my piszemy, ze powinno się wieszać i wlec końmi to mowa miłości znaczy?
Ale jak oni o wieszaniu to nienawiści?

Dawno mnie nie było to może dajcie jakiś wykaz czy co? O kim można pisać o wieszaniu a kim nie, co?
Nie chciał bym by tu na mnie krzyczano ze np mowę nienawiści sieję a chciałem miłości.

Pan chyba nie zauważa pewnej kwestii. Międlar od kilku lat lży i pluje, obraża namawia do linczu, Rybak pali kukłę żyda, ONR ze swoim radykalizmem rośnie w siłę. Wiesza się podobizny polityków na szubienicach, wyprawia się urodziny Hitlera i "Święto Niepodległości". A nasi obecnie rządzący mówią, że to jest tylko debata. Jest nawet pewien wyrok sądu, który w pewnej sprawie stwierdza, że można nawet komuś przyłożyć jeżeli jest to tylko spowodowane tym, iż nie podobają mi się twoje poglądy. Dla przeciwwagi postawię Panu protest "białych róż" gdzie ścigano starsze kobiety bo śmiały zakłócić torsje prezesa z drabinki pewnego 10 dnia miesiąca.


Zauważam, ale też zauważam wpisy w internecie (nie tylko na tym forum) lżące, opluwające, życzące śmierci, o wieszaniu itp w drugą stronę, dlatego o wykaz proszę. Może Cani mi poda?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 17:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Za PO nie jestem, ale pobłażanie tego typu działaniom prowokuje do bardziej radykalnych postępków.
Nie mówię tu o anonimowym "hejcie" tylko o publicznym działaniu. Śledztwo w tej sprawie umorzono .

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 17:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie nadajesz się Panie Komandor na to forum.
Tu to co napisze Pani Mae i Pan Boruch to święta racja a reszta to motłoch i patologia.
Jak skurwiela zabije policja to wina PiSu a jak skurwiel zabije prezydenta to też wina PiSu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 17:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
st1111 pisze:
Nie nadajesz się Panie Komandor na to forum.
Tu to co napisze Pani Mae i Pan Boruch to święta racja a reszta to motłoch i patologia.
Jak skurwiela zabije policja to wina PiSu a jak skurwiel zabije prezydenta to też wina PiSu.

No teraz to Szanowny "pojechał po bandzie", jak policja zabija skurwiela to zawsze jestem za . 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group