forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sty 2019, 14:56 
maerose pisze:
pisowskie ziarno dało plon

Cytuj:
Abp Gądecki skomentował atak na prezydenta Gdańska: "Zła polityka prowadzi do wojny domowej"

bez komentarza raczej.

Osobiście wolałbym rewolucję na kształt francuskiej, gdzie klechów wieszano i wleczono końmi... :)


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2019, 14:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie dotrze. Po Rosiaku też wiele było dyskusji. I co? Na dodatek ci, co zawinili najwięcej czyli "przyjaciele" ideowi Rosiaka wskazywali perfidnie winnych zupełnie gdzie indziej. Niech sobie każdy przypomni wypowiedzi Kaczyńskiego z tamtego okresu i te z drabinki.

Adamowicz jest druga ofiarą PiSowskiej mowy nienawiści.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 15:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wreszcie udało się wykończyć WOŚP.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 15:16 
Kurwa...


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2019, 15:18 
Każdy ma jakiś kres wytrzymałości. Teraz przejmie to jakiś chuj w sutannie??? :)


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2019, 15:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Myślę, że nie. To Owsiak ma dość. WOŚP będzie dalej. Nie wierzę aby zrezygnowali. I jak tu szczędzić ostrych słów do tych ludzi, którzy niszczą coś takiego jak WOŚP? Niech mi nikt nie mówi, że taki wkurw można dusić w sobie.

Jesteśmy wyjątkowymi psujami. Choć w szczególnie głęboka refleksję Polaków nie chce mi się wierzyć, to jednak jestem ciekawy rezultatu. I co jak się czuja Ci, którzy tak bronią PiSu i oburzają się na to, że pewne rzeczy nazywa się po imieniu? Co, zatkało kakao?! :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 15:28 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Może wyluzują ci, którzy w Polsce dostali niesamowitą, otwartą przestrzeń do takich działań. Proszę podać mi wyrok sądowy, który by za taki język kogoś ukarał. Ja mam ten wyrok, Jurek Owsiak ma ten wyrok. Będę apelował od tego wyroku, uznaje się, że ja mówię językiem nienawiści w stosunku do jednej z pań posłanek - powiedział. Dodał, że sam spotyka się z mową nienawiści.

- Ta nienawiść w moją stronę, w stronę fundacji, grzeje od 25 lat. Od 25 lat staczam boje z ludźmi, którzy mi grożą. Niestety, polski wymiar sprawiedliwości i policja nie dają sobie z tym rady - mówił podczas konferencji Owsiak.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxMMtCzol2


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nic dodać nic ująć. Ta posłanka o której mówi Owsiak a zapewne każdy rozumie, która to, jest jedną z filarów bluzgu. Notabene prostacki język i sposób rozumowania w profesorskiej głowie, to jakoś nie pasuje. Jestem daleki od takich zarzutów, bo wystarczy przeczytać Wikipedię i człowiek dowie się, że pani profesor, a raczej doktor szkoły i tytuł naukowy zdobyła legalnie. Są jednak tacy, szczególnie po stronie prawej, którym łatwo jest powątpiewać i zapytują na jakim straganie takowe precjoza dostać można?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 15:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ciekawe czy Kaczyński pojedzie na pogrzeb czy wyłga się choroba?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 15:42 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
older pisze:
maerose pisze:
pisowskie ziarno dało plon

Cytuj:
Abp Gądecki skomentował atak na prezydenta Gdańska: "Zła polityka prowadzi do wojny domowej"

bez komentarza raczej.

Osobiście wolałbym rewolucję na kształt francuskiej, gdzie klechów wieszano i wleczono końmi... :)


Znaczy, że co tak tak w ogóle? Znaczy jak my piszemy, ze powinno się wieszać i wlec końmi to mowa miłości znaczy?
Ale jak oni o wieszaniu to nienawiści?

Dawno mnie nie było to może dajcie jakiś wykaz czy co? O kim można pisać o wieszaniu a kim nie, co?
Nie chciał bym by tu na mnie krzyczano ze np mowę nienawiści sieję a chciałem miłości.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group