forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 sty 2019, 19:04 
Boruch pisze:
A z tym Biedronie to jak jest, bo nie wiem?


No jak, wiele hałasu o nic. Przekroczy wymagany procent i na tym się skończy. Chyba, że zmieni podejście i zamiast krzyczeć, że ludzie palą w piecach śmieciami, zrobi coś, by stać ich było na ekologiczne ogrzewanie domostw. I tak ze wszystkim...


Na górę
  
 
Post: 12 sty 2019, 19:05 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
maerose pisze:
Pierdolicie tu jak potłuczeni, a gdzie Biedroń?

Biedroń jest w odpowiedzi na Twoje pytanie dlaczego ludzie nie chcą z nim mieć lepiej.
No właśnie chcą mieć lepiej i dlatego glosują PiS a nie na Biedronia. NIESTETY!
Nawet jak tylko w obietnicach, nawet jak to gdzieś tam za lat kilka do ruiny Greckiej może doprowadzić.
Chociaż nie musi. Bo jak ponoć nam PKB rośnie to dlaczego tylko wybranym rośnie razem a nawet więcej niż PKB a nie im. Im wolniej jednak. Bo satysfakcja ze się Kulczyki ze swoimi miliardami znaleźli na liście Forbesa raczej marna dla ekspedientki z biedronki z 4 dzieci. A jeszcze ich zwolennicy Biedronia od patologii zwyzywają (co tu na fo widać) bo 500+ bierze, i trzeba ją utrzymywać a na dodatek pali węglem a czasami śmieciami nawet bo nie chce za nic kupić pieca gazowego za 20 tysięcy i płacić rachunków za gaz. A jej patologiczny stary nie chce za Chiny Ludowe kupić elektryka za 150 tysięcy tylko się pasatem starym w tedeiku do pracy z kumplami wozi (wieśniak jeden) a przecież by mógł od biedy te 50 km dziennie do pracy na rowerze jeździć jak pan Biedroń.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 12 sty 2019, 19:12 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2019, 19:17 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Z tą pracą na Wyspach to jeszcze taki problem, ze tam za te tysiące funtów od ręki w 10 minut to się na emeryta brytyjskiego robi a u nas system się wali i wytrzyma.

A z rady korzystają. Ale nie za 40 k funtów tylko na zmywaku, budowie za wiele mniej i czarno na czarno. Na socjalu też lądują. Lub na ulicy jako bezdomni.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2019, 19:50 
Komandor pisze:
Z tą pracą na Wyspach to jeszcze taki problem, ze tam za te tysiące funtów od ręki
w 10 minut to się na emeryta brytyjskiego robi a u nas system się wali i wytrzyma.

Nie na brytyjskiego. Moja była żona dostanie brytolską emeryturę, jej mąż też, moje dzieci także
i moi zięciowie również. Pracują na swoją Komandoru. Ja niestety nie dożyję.

Cytuj:
A z rady korzystają. Ale nie za 40 k funtów tylko na zmywaku, budowie za wiele mniej i czarno na czarno.
Na socjalu też lądują. Lub na ulicy jako bezdomni.


Ja nie twierdzę, że każdemu po 40K funtów rocznie, a że ja znalazłem taką ofertę w moim fachu, co też nie znaczy
że ją dostałem, bo nawet nie aplikowałem z powodu wygórowanych oczekiwań w kwestii komunikatywności po
mużińsku. Praca jednak jest, bo mój zięciunio z nieskończoną socjologią utrzymuje czteroosobową rodzinę, dom,
samochód itd. W takim Tesco zarabiają ok 1700 funtów, a minimalna w GB to coś 1100. Cena żarła w tym Tesco
jest porównywalna z polską, co przy kilkukrotnie wyższych dochodach jest z początku szokiem. W tym samym Tesco
ale polskim też zarabiają 1700, tylko złotych. Ale co tam GB. Okołotrzydziestolakowie z mojej familii mieszkają w
Holandii, Szwecji, Italii, Niemiecku, a nawet upadłej Grecji i nikt nie zamierza wracać. Jakoś cwaniaki wyjechały
- pewno Tusk pomagał.

Może dla tutejszych intelektualistów wyjazd jest logistyczną łamigłówką, a z pewnością sentymentalną tragedią,
bo łany zbóż złocistych, wierzby płaczące i mazurki Chopina, ale dla mnie jest kwestią spakowania i kupienia biletu,
wiec proszę mnie nie pouczać, bo piszę z mojego punktu widzenia i rzecz zdaje mi się być banalnie prostą.

A! Nie widuję bezdomnych, ani też żebraków. W Edynburgu widziałem jednego narkomana.

PS.
Lord pracował do 70 roku życia. Kilkadziesiąt lat był też oficerem w armii. Nierób jak Komandor, prawda? ;)


Ostatnio zmieniony 12 sty 2019, 20:03 przez WLR, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 12 sty 2019, 19:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czarna_Mańka pisze:

Acha :roll:
A to polskie bydło w cytatach to komplementy?


Ale z Pani jest "piła". Przecież już odpowiedziałem na to pytanie. Poza tym oni oceniają mnie w ten sam sposób. Co ja mogę poradzić na to, że to Zjednoczona Prawica a głównie PiS doprowadził do tego, że debata publiczna ma taki poziom?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2019, 20:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Czarna_Mańka pisze:
To nie jest dyskusja o tym czy PIS ma racje czy jej nie ma.

To dyskusja o tym, jak to się stało, że PIS wygrał wybory.
I wygra kolejne.

Tłumaczyła to Betonka, Agafia i Komandor. Dalej nie dociera?
Ślepi Państwo jesteście czy co?


No i pewnie znowu wygra, albo z piedziesiat procent zgarnie, choćby nie wiem jak boruch zaklinał rzeczywistość.
Nazywanie zwolenników PiS motłochem i głupcami to właśnie jest buta i arogancja przeciwnej strony.
Bo światem rządzą cztery mądrości, mądrość pierwotna te pomijamy bo tylko protozoa prym w niej wiedzie.
Jest mądrość prosta ta ludzka która rodzi się w umyśle każdego z nas. Lecz ta prosta ewoluuje, na mądrość sprytną i tu pojawia się PiS który większość mądrości prostej wchłoną. Ale też wyewulowala ( kurwa jakie trudne słowo) nam mądrość wyniosła, ta mądrość nie pochyliła się nad obatelm z upadłego pegeeru , nad zredukowanym pracownikiem, nad dzieckiem bez śniadania. Mądrość wyniosła nie pochyliła się nad mądrością prostą, bo miała inne wzniosłe cele, a to antyklerykalizm a to stosunki różne inaczej a to zwierzątka a to roślinki i co ino.
A jak się dobrze przyjrzeć , to wszystkie mądrości siebie są warte. Każda chce władzy i pieniądza, i każda otrzymuje te dobra według zdolności.
Czemu zatem boruch tak złożeczy na te mądrość prostą , oni też chcą pieniedzy, choćby był to tylko ochłap. :x

Nooooooo i pozamiatane


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2019, 21:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak więc przyjdzie nam głosować na PiS. Tak chyba zrobię, skoro tyle mądrości wchłonął. Bo inaczej zawsze będzie wina opozycji. Tak jak wina Tuska. Trzeba się z tym pogodzić Polsko. Dziwne tylko dlaczego mnikt poza kilkoma oszołomami w Europie nie chce tego tolerować.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2019, 21:31 
beton pisze:

Nooooooo i pozamiatane


A bez Panią przemawia atawistyczny patriotyzm, czy insza dolegliwość?
Przecież i Pani chata z kraja, czyż nie?


Na górę
  
 
Post: 12 sty 2019, 21:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
WLR pisze:
Komandor pisze:
Z tą pracą na Wyspach to jeszcze taki problem, ze tam za te tysiące funtów od ręki
w 10 minut to się na emeryta brytyjskiego robi a u nas system się wali i wytrzyma.

Nie na brytyjskiego. Moja była żona dostanie brytolską emeryturę, jej mąż też, moje dzieci także
i moi zięciowie również. Pracują na swoją Komandoru. Ja niestety nie dożyję.

Cytuj:
A z rady korzystają. Ale nie za 40 k funtów tylko na zmywaku, budowie za wiele mniej i czarno na czarno.
Na socjalu też lądują. Lub na ulicy jako bezdomni.


Ja nie twierdzę, że każdemu po 40K funtów rocznie, a że ja znalazłem taką ofertę w moim fachu, co też nie znaczy
że ją dostałem, bo nawet nie aplikowałem z powodu wygórowanych oczekiwań w kwestii komunikatywności po
mużińsku. Praca jednak jest, bo mój zięciunio z nieskończoną socjologią utrzymuje czteroosobową rodzinę, dom,
samochód itd. W takim Tesco zarabiają ok 1700 funtów, a minimalna w GB to coś 1100. Cena żarła w tym Tesco
jest porównywalna z polską, co przy kilkukrotnie wyższych dochodach jest z początku szokiem. W tym samym Tesco
ale polskim też zarabiają 1700, tylko złotych. Ale co tam GB. Okołotrzydziestolakowie z mojej familii mieszkają w
Holandii, Szwecji, Italii, Niemiecku, a nawet upadłej Grecji i nikt nie zamierza wracać. Jakoś cwaniaki wyjechały
- pewno Tusk pomagał.

Może dla tutejszych intelektualistów wyjazd jest logistyczną łamigłówką, a z pewnością sentymentalną tragedią,
bo łany zbóż złocistych, wierzby płaczące i mazurki Chopina, ale dla mnie jest kwestią spakowania i kupienia biletu,
wiec proszę mnie nie pouczać, bo piszę z mojego punktu widzenia i rzecz zdaje mi się być banalnie prostą.a? ;)


Urzekła mnie twoja historia. Jestem zachwycona twoim zachwytem nad emeryturą twojej żony jej męża, waszych dzieci i powinowatych w całej Europie. Cieszy mnie że znalazłeś swoje miejsce na ziemi , ten kawałek podłogi może być twój. Skoro pozbyłes się mazurków i innego badziewia za 150 zł . To pozbądź się też potrzeby krytykowania wszystkiego co z mazurkiem i wierzba zwiazane, to całkiem proste żadna łamigłówka a i tragedii nie będzie jak się powstrzymasz od krytykanctwa . :x


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2019, 21:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
WLR pisze:
beton pisze:

Nooooooo i pozamiatane


A bez Panią przemawia atawistyczny patriotyzm, czy insza dolegliwość?
Przecież i Pani chata z kraja, czyż nie?

A kto panu takich bzdur o mojej chacie naopowiadal :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group