forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 sty 2019, 21:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
nick pisze:
zritah pisze:

szwy ściągają ten rozcięty brzuch, powoli wszystko
się goi,
Jak kto może narkozę, to polecam...

:D


Narkozę też polecam.
Budzisz się i pytasz, kiedy w końcu idziesz na stół. A tu ci mówią: już po wszystkim.

Ale metoda laparoskopowa jest znacznie lepsza, żadnych rozciętych brzuchów, trzy maleńkie dziurki w pępku, po których po miesiącu zostają trzy niewidoczne, tylko wyczuwalne palcem blizny. No i tylko ta jedna noc w szpitalu, a potem byczenie się w domu.
Boli tylko przy próbie samodzielnego wstawania czy zbyt gwałtownych zmianach pozycji.

A tę durnotę amerykańską to ja czniam.
I bimbam, :D

A jak budzą, to pytają pacjenta o nazwisko. Ja na to pytanie odrzekłam z radością:Ale heca, nie wiedzą, kogo operowali.Zespół padł ze śmiechu na podłogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2019, 21:17 
Cytuj:
Narkoza, czyli niebyt. Nic nie wiesz, co jest. Obojętność.
Kosmos? Ziemia? Planeta ?
Droga Mleczna ? Glob niebieski, miejsce, w którym możesz ?

Możesz sobie być. Kogo to obchodzi, jak tyle milionów lat w przestrzeni kosmicznej
i historycznej jesteś jednym mignięciem, a i o tym mignięciu naprawdę nikt nic nie wie
Masz kobietko w sobie to coś mistycznego.


Ostatnio zmieniony 06 sty 2019, 8:37 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 05 sty 2019, 21:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Narkoza to jest to jak sobie wyobrazam smierc. Nie ma nic. To nie jest jak sen, po prostu jakby cie ktoś wylaczyl z zasilania.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2019, 21:27 
Ciekawa jestem, czy człowiek wie że umiera? Czy jakoś to odczuwa? Te światełka w tunelu, inne takie..Czy to prawda, czy mózg robi sobie jaja?


Na górę
  
 
Post: 05 sty 2019, 21:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
korbaczeska pisze:
Narkoza to jest to jak sobie wyobrazam smierc. Nie ma nic. To nie jest jak sen, po prostu jakby cie ktoś wylaczyl z zasilania.

Tak jest,nic się nie pamięta ,zamykasz oczy pustka,i od razu się budzisz pierwszy budzi się słuch,czasem jeszcze się słyszy w czasie wybudzania,jak lekarze plotkują zakładając szwy.Wysluchałam kiedys solidnej porcji plotek o kursie reanimacji ,jak zakładali gips pooperacyjny zanim zauważyli,że nie śpię...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2019, 13:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Cześka pisze:
To nie jest jak sen, po prostu jakby cie ktoś wylaczyl z zasilania.


W boksie mówio: zgasił mu światło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2019, 13:07 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Są takie chwile, kiedy kobiety w Polsce myślą, że jest już XXI wiek.
Że są wolnymi ludźmi i mogą same decydować, co robić ze swoim życiem: jak wyglądać, gdzie pracować, z kim (nie) chodzić do łóżka, czy rodzić dzieci.
A potem jakiś mężczyzna otwiera usta – i wtedy kobiety przypominają sobie, że może same faktycznie żyją w XXI wieku, ale towarzyszy im cała rzesza facetów, którzy zatrzymali się w czasie duuużo wcześniej.

https://aszdziennik.pl/125905,dzban-roku-2019
Warto przypomnieć sobie, co reprezentują sobą faceci na "stanowiskach" i w polskiej polityce.
Na przykład:
Cytuj:
Prawo kobiety do dokonania aborcji nie jest kwintesencją wolności w jej klasycznym rozumieniu. Wolność miała wtedy, jak zdejmowała majtki – napisał Robert Gwiazdowski w przerwie od obrony tłamszonego kapitalizmu.

Ranking idiotów w linku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2019, 13:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Z jednej strony takimi obwiesiami nie należałoby sobie zaprzątać głowy, bo po co, ale z drugiej strony myślę sobie, że nudno byłoby w naszym świecie bez podobnych durniów. Chciałem w tym miejscu użyć formy "pożyteczni idioci" ale bym przesadził. To durnie.

I w pewnym sensie być może jest tak, że spełniają oni jedną jedyną pożyteczną funkcję - wyznaczają miejsce gdzie tak naprawdę jesteśmy. Jak wielka przestrzeń dzieli ludzi normalnych od takich "dzbanów". :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2019, 11:09 
Powiedziałby który, że zupa za słona? :lol:

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2019, 11:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Siła fizyczna i sprawność nie zawsze pomaga.
Są kobiety, które w pracy mobbingują podwładnych, a domu biorą w papę od męża.
(z samych filmów wiem jak było)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group