forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lis 2018, 11:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No i Aniołek sprytnie się wymigał. A temat robi się ciekawy.
Teraz nie mam czasu bo muszę za chwilę do Biedrąki po pieczywo i takie tam......!
Ale jak wrócę - pogadamy......! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2018, 12:08 
Jak ja bym mógł, jak mi amputuje tutej Agafia, 24 godziny na dobę to bym się wynajmował do drogownictwa jako kompresor. Lubie ten sport jak i moja MM owielbia ale - bez przesadyzmu proszę... :)


Na górę
  
 
Post: 26 lis 2018, 12:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
st1111 pisze:
O czym rozmawiacie?


anioł tasmański pisze:
O seksie i różnicy wieku w związkach.



A! A, to nie pamiętam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2018, 12:57 
Czy tutej nikt oprócz Agafii i Anioły ( oczywiscie nie wspominam mojej skromnej osoby) się nie rucha??? :)


Na górę
  
 
Post: 26 lis 2018, 14:15 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A Ty, - cwaniaczku.....co?! Masz co, to bzykasz.
A co ja mam powiedzieć...?! moja mnie zostawiła na pożarcie rozmaitym takim......więc być uprzejmy i staraj się zrozumieć. Poza tym, boję się ryzykować. Diabli wiedzą, na co trafisz. :roll:
Z drugiej strony, - po 47 latach bycia razem, ma się pewne przyzwyczajenia a i wspomnienia są jeszcze zbyt świeże, by się pchać w niewiadomą. Tym bardziej, że byliśmy rówieśnikami - uważam, że to błąd, -
i kobieta powinna być młodsza. Moja, po piętnastu latach nieco oziębła i musiałem sobie radzić w inny sposób. Miało to o tyle dobre strony, że mogłem spokojnie jechać na ryby nie martwiąc się, czy mi aby rogi nie rosną........ ;) Z drugiej strony, - do 65 wiosenki, cięgiem było mi mało a żeby moją namówić...... tytanicznej pracy wymagało co czasem człowieka zniechęcało. Stąd uważam, że kobitka powinna być młodszą......nie mniej, to chyba w dużej mierze zalezy od temperamentu........zarówno jednej jak i drugiej strony. Dlatego też uważam, że powinno się to "sprawdzić" przed ślubem.
Tu jednak istnieje problem Uświadomienia młodzieży. Albowiem bzykanko poza sporą frajdą, niesie ze sobą ryzyko niechcianej ciąży i związanych z tym późniejszych konsekwencji. Winę za to ponosi w 90% kościół sprzeciwiając się uświadamianiu jakie powinno się odbywać już w szkołach podstawowych oraz tępaki odpowiedzialne za szkolnictwo. Nie od rzeczy będzie wspomnieć o pruderii jaka ciągle istnieje w społeczeństwie polskim za co również winię kościół. :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2018, 14:42 
Mieliśmy gadać o gerontologicznym brudnym seksie, a ty mi tu wyjeżdżasz z katechezą i historią pożycia. Każdy ma jakąś. Teraz sobie też musisz poradzić. Ja mam 66 lat i jebać mi się chce czasem, ze aż w oczy szczypie. Nie mówię, ze bym nie wyhaczył jakiejś kózki ale moja daje mi to co chce, wiesz, ja jestem przed siedemdziesiatką a ona dopiero po pięćdziesiątce. Jak to czytają jakieś gimbusy to normalnie nikną ze śmiechu, że człek nad trumną też rucha!
C`est la vie!!! :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 26 lis 2018, 14:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Macie wszyscy kurwa grzech!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2018, 15:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
No ok, wszyscy, ale dlaczego ja?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2018, 15:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
older pisze:
Czy tutej nikt oprócz Agafii i Anioły ( oczywiscie nie wspominam mojej skromnej osoby) się nie rucha??? :)


Owszem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2018, 15:38 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
To ja Tobie życzę tego "grzeszenia" jak najwięcej.......sobie oczywiście też ale za chwilę....... :lol:
Gupi Oldi mysli, że tylko jemu się chce, - aż Go "w oczy szczypie" - jak raczył to zgrabnie ująć...... :oops:
Człowieku ! - gdybyś wiedział, - jak mnie szczypie.....! - to byś mi współczuł a nie wkurwiał....! :o
Niestety, są pewne zahamowania natury bądź to psychicznej, kulturowej czy światopoglądowej które mają czasem wpływ na Twoje postępowanie i..........dupa zbita. ;)
Poza tym, w moim wieku bez "wspomagania już ani rusz ............i można se obciachu narobić...... :lol:
A tego bym nie zniósł. ;)
Ale jak tylko dojdę do siebie, jak zażyję "wspomagaczy..........." - to - kurwa! - klękajta narody...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group