forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 lis 2018, 9:11 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kurwa!
W tych samochodach biegi zmienia się przyciskiem na kierownicy.....!Z normalnego samochodu to tam ino kierownica została i pedał hamulca.
Spytajta Centusia........ :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 9:14 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Poza tym zgadzam się z Irkiem.
Trza być pojebanym, by jeździć w kółko ryzykując życiem........o zatruwaniu środowiska nie wspomnę.
Co innego żeglarstwo....... :lol:Samochód powinien służyć jedynie do podholowania łódki nad wodę....!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 9:38 
Nie mam kurwa gazu, węgiel do pieca jebię co drugi dzień a niezadługo codziennie pewno bo ma być jak zwykle zima stulecia. Spieszę takze powiadomić, ze stary moze do mnie płynąć bo most zwodzony już jest dawno po odbiorach i smigam po nim bez urywania podwozia jak na starym pontonowym. I nie litujcie się nade mną że liście grabię, sąsiad mnie olszynką uraczył ale to się wytnie do wiosny bo tam garaż będzie. A poza tym ruch jest wskazany na chorysterol, kuski wy niemyte! :)


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2018, 11:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niech nikt nie tłumaczy przeciętnemu Polakowi, że można sobie gazikiem czy czym tam jeszcze ekologicznie podgrzewać dupę. No chyba, że śpisz na kasie, to tak. Przeciętniak, emeryt może sobie palcem pogrzebać. Dom u mnie normalny jak większość w tym kraju zbudowany po staremu, gdzie nikt nie myślał o izolacjach, ociepleniach. Dziś aby to zrobić jest to dla mnie wydatek rzędu 150tys, jak nie więcej. W swoim wieku i zdrowiu w kredyty bawił się nie będę. Pierdolę zdzierców. Wyżej jaj nie podskoczysz. Tak więc skazany jestem na węgiel i schodzenie do piwnicy co kilka godzin. I chuj mnie obchodzi pierdolenie ekologów, że jestem trucicielem. A jak wygląda wsparcie państwa w tej dziedzinie wiadomo. Wyjdziesz na tym ja Zabłocki na mydle.

Jedyne moje zmartwienie to takie, aby stwórca nie zależnie kim jest dał zdrowie abym mógł schodzić do piwniczki i się nie zjebał ze schodów. Szyszko mógł wyjebać połowę Puszczy w ramach ochrony środowiska to ja będę dymił. Taki kurwa kraj.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 16:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 18:51
Posty: 489
Wracając do Kubizny, to jednego można być pewnym. Którą ręcą wali konia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 16:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
tsg pisze:
Wracając do Kubizny, to jednego można być pewnym. Którą ręcą wali konia


Tą, zasiloną kropelką, co to dostał od dojnego Dziwiszona. :cry:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 16:42 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Jack Underhill
@JackUnderhill5
Kubica podpisuje kontrakt a sponsorem Williamsa zostaje Orlen, który wykłada kilkadziesiąt mln PLN.
Pytanie do @PKN_ORLEN
Czy to prawda, że w rozmowach z Williamsem pośredniczyła firma z Londynu należąca do byłego polityka PiS i że za to pośrednictwo bierze 10% wartości umowy?


Łukasz Drozda
@lukdrozda
Socjalizm dla bogatych, nierówności dla biednych. Kubica wraca do F1, bo spółka skarbu państwa (Orlen) daje 100 mln zł za sponsorowanie jego zespołu. To nie historia wielkiego powrotu w sporcie. To finansowanie milionera przez państwo, które płaci 2 tys. zł pracownikom socjalnym.

Bach, miliony kurwa w piach.
Dla jakiegoś ciołka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 16:44 
A ja już mam projekt instalacji i w nastepnym sezonie ze smarkfona se bede ustawiał temperaturę w pomieszczeniu. I niech kosztuje ile chce, kurwa, nienawidze do piwnicy łazić! :)


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2018, 16:52 
older pisze:
kurwa, nienawidze do piwnicy łazić! :)


A po antałek?


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2018, 17:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
tsg pisze:
Wracając do Kubizny, to jednego można być pewnym. Którą ręcą wali konia


Przecież niegłupi z ciebie chłop, na komputerach się znasz, ale żeby wypisywać takie pierdoły? Wokół padoku kręci się tyle lasek chętnych na spanie, że nawet ty, mimo że jesteś taki mądry, nie dałbyś rady ich policzyć, że o pierdoleniu już nie wspomnę. Nawet ta krew od Zrity by ci nie pomogła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group