forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 4:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lis 2018, 12:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
A co za problem?
Po wyborach wyjebie się nieodpowiednich sędziów i zdelegalizuje faszystów.


Jak będzie, nie wiem. PO zapowiadała delegalizacje. Ale ja dopóki nie ujrzę nie uwierzę. Co do sędziów, to tu racja. Jeżeli kiedyś przyjdzie czas, że PiS zostanie pozbawiony władzy będzie co po nich sprzątać. Łącznie z nimi samymi. Jest wśród nich wielu, którzy powinni stanąć przed sądem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 20 lis 2018, 13:12 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2018, 13:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Myślę że Komisja Europejska nie będzie miała wątpliwości.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2018, 13:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie wiem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2018, 13:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Po części zgadzam się opinią CK O ale przecież nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.
Dlatego osobiście popieram- kurwa, - Borucha. Z pewnymi poprawkami oczywiście....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2018, 17:54 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
Boruch pisze:
Stwarzanie warunków prowadzi właśnie do takich sytuacji jak w tej chwili w Polsce, zresztą nie tylko. Bo pojawiają się politycy, którym na reke jest skłócanie społeczeństwa pobudzanie takich ruchów, manipulowanie. To jest groźne bo może wymknąć się spod kontroli.

IIRp choć autorytarna wiedziała co zrobić z narodowcami. Zdelegalizowała ten ruch. Zdelegalizował pomimo tego, że wtedy jeszcze nie było wiedzy na co ich tak naprawde stać. Hitler dopiero miał pokazać na co go stać. My po takiej lekcji nadal niewiele z tego rozumiemy.

Delegalizacja - to jest potrzebne i ściganie jak przestępców. To jest rozwiązanie. Niestety nie tylko Polska dziś popełnia ten błąd. Popełniają go wszystkie kraje w Europie, gdzie w myśl źle rozumianej wolności przekonań toleruje się nazioli. Historia lubi się powtarzać. Czas sobie o tym przypomnieć.


naprawde tak cie przeraza widok kilku prowincjonalnych typow ktorych publiczna aktywnosc konczy sie na wywieszeniu paru szmat z dziwnymi haslami?

daj spokoj, tych chlopaczkow znaja tylko wlasne matki i lowcy sensacji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2018, 18:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przeraża. Znasz historię faszyzmu we Włoszech i nazizmu w Niemczech? Pewnie tak. Tam też wszystko zaczynało się niewinnie. Przeraża mnie fakt, że pozwalamy na to aby ruchy te rządziły w kraju. Już zawładnęły jednym dniem w roku, tj 11 listopada. Dziś mówią, że raz zdobytej "własności" marszu niepodległości nie oddadzą. Z każdym dniem, z każdym rokiem ich aktywność wzrasta, władza lekceważy, nie dostrzega. I ja mam się nie niepokoić? Marsz w Warszawie liczył rzekomo około 270tys ludzi. Oczywiście, że nie wszyscy to radykalni agresywni naziole. Co więc w głowie ma ta cała reszta biorąca udział w marszu? Szli świadomie legitymizując ich skrajne nieludzkie poglądy? Tego nie wiemy. Jak można iść brać udział w wielkim święcie wolności i niepodległości ramię w ramie z faszystą, którego ideologia jest zaprzeczeniem wolności? W głowie się nie mieści.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2018, 18:18 
co ty kurwa, czytać nie umisz?.., przecież CK 0 napisał, że kilku..


Na górę
  
 
Post: 20 lis 2018, 18:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Taki pretekst by się wypucował kto jest ich oficerem prowadzącym.
:mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2018, 19:38 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
Boruch pisze:
Przeraża. Znasz historię faszyzmu we Włoszech i nazizmu w Niemczech? Pewnie tak. Tam też wszystko zaczynało się niewinnie. Przeraża mnie fakt, że pozwalamy na to aby ruchy te rządziły w kraju. Już zawładnęły jednym dniem w roku, tj 11 listopada. Dziś mówią, że raz zdobytej "własności" marszu niepodległości nie oddadzą. Z każdym dniem, z każdym rokiem ich aktywność wzrasta, władza lekceważy, nie dostrzega. I ja mam się nie niepokoić? Marsz w Warszawie liczył rzekomo około 270tys ludzi. Oczywiście, że nie wszyscy to radykalni agresywni naziole. Co więc w głowie ma ta cała reszta biorąca udział w marszu? Szli świadomie legitymizując ich skrajne nieludzkie poglądy? Tego nie wiemy. Jak można iść brać udział w wielkim święcie wolności i niepodległości ramię w ramie z faszystą, którego ideologia jest zaprzeczeniem wolności? W głowie się nie mieści.



czy po drugiej wojnie swiatowej ruch nazistowski odrodzil sie gdziekolwiek w stopniu umozliwiajacym przejecie wladzy chocby na szczeblu samorzadowym? i nikt nikogo nie legitymizowal na marszu, jesli wezmie w nim udzial kilku cpunow to czy bedzie to znaczylo ze wszyscy pozostali przyczyniaja sie do depenalizacji narkomanii? czy fakt ze ogladam sztuke van Gogha swiadczy ze popieram obcinanie sobie uszu?, na tej zasadzie skrajniaki moga podpiac sie i zawlaszczyc kazda masowa impreze

i jeszcze kawal na koniec

Wpada do baru na Greenpoincie Polak z gównem w rękach i krzyczy:
- Patrzcie w co o mało nie wdepnąłem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2018, 20:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dowcip może być.

Obrazuje pewną grupę Polaków. Właśnie takich, o których piszę, lekceważących skrajne poglądy i rosnące brunatnienie Polski. To, że ruchy nazistowskie się nie odrodziły nie znaczy, że nie jest to możliwe. Obraz van Gogha to autoportret autora z krwawiącym uchem. To nie jest przekaz o schizofrenii tylko artystyczne dzieło człowieka. Jeden z jego wielu środków wyrazu, jakich miał tysiące. Inaczej nie byłby największym malarzem na świecie. Nie jest to pochwała czynów niedozwolonych, jak też nie ma nic wspólnego z nieprawidłowym używaniem brzytwy podczas golenia w upojeniu trunkiem zwanym Absynt.

Każdy bierze odpowiedzialność za siebie. Ja wiedząc o tym z doświadczeń lat ubiegłych nigdy bym ten tłum ryczących "raz sierpem, raz młotem..." nie wszedł. Zrobią to jedynie ludzie bezmyślni, głupi, albo tacy, którym dobrze jest z takimi wartościami. Trzeba nie mieć krzty honoru aby w ten sposób traktować Święto Odzyskania Niepodległości własnej Ojczyzny. Brzmi to może trochę patetycznie ale niestety tak jest. Dziś jak widać honor staniał w naszym kraju. Ma wartość siana. A świadczy o tym zachowanie tych łysoli, którzy wykrzykując honor, honoru, o honorze, Ojczyzna, Bóg tak naprawdę nie mają o tym pojęcia. Z tych niby pełnych chwały okrzyków słychać jedynie agresję. A jak bliżej się wsłuchać to słychac krematoria, egzekucje i to wszystko co nasi przodkowie mieli okazję przechodzić.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group