forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lis 2018, 22:00 
Dopiszę. Kisielowski miłośniku proli. :lol:


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2018, 23:42 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
WLR pisze:
polar pisze:
I mam nadzieję, że pierwsze trafią w wyspę Sobieszewską, i w Piłę.


Dobry wolaku - narodowy socjalisto! Dopisz jeszcze Wielką Brytanię, Izrael
i warszawski Ursynów, bo tam mieszka Owsiak. :lol:

Jak to, bąbą w oldera, a kto jest z Piły?
Królu egipcjański!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2018, 0:08 
Gupkowi się wydaje, że jak bąba jajeczna dupnie w gdańskie Sobieszewo,
to jego Gdyńskie Wzgórze św. Nowotki się ostanie sielskie - anielskie. :D


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2018, 8:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:
Taki jest dzisiejszy świat. Nie ma się co dziwić. Za chwilę pewnie się dowiemy,
że Rosjanie zwożą zapasy na zimę, np do Białorusi, albo do Obwodu Kaliningradzkiego.



A to po co? Przecież wspólnie z "tęgimi analitykami" ustaliliście, że Polska dla Rosji ma znaczenie
"kosmicznie znikome". Niech te zapasy zawiozą na Krym. Mniej ich trzeba, bo tam zima łagodna.



No widzi Pan. Odzyskał Pan znaczenie Krymu dla Rosji. Właśnie dlatego Krym odzyskali, żeby coś tam umieścić. A co do Polski - zapewne niczego takiego nie zrobią, bo niby po co. To jest tylko takie moje przypuszczenie, że mieliby postąpić podobnie do Jankesów.

Gdyby Rosjanom tak zależało na ostatecznym załatwieniu sprawy polskiej, to już dawno by to zrobili. Powody pewnie by się znalazły, bo zaleźliśmy im parę razy za skórę. Panie WLR, Stalin miał taką okazję po zakończeniu ostatniej wojny wcielić nas jako republikę ZSRR Polsza. Jednak nie zrobił tego. Niemcom prędzej by się to udało. Oni są bardziej skuteczni. Germanizowanie Polaków lepiej im wychodziło niż Rosjanom rusyfikacja. I tu na drodze Niemcom stanął kto? Rosja, która nas de facto ocaliła.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2018, 9:20 
To ja se ogródek urządzam, drzewka sadzę - a on mje bąby winszuje, a to chuj niezaradny, grubianin i barbarzyńca! :)


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2018, 9:44 
WLR pisze:
Gupkowi się wydaje, że jak bąba jajeczna dupnie w gdańskie Sobieszewo,
to jego Gdyńskie Wzgórze św. Nowotki się ostanie sielskie - anielskie. :D


Ja przykryję się gazetą.
Ale bardziej chodziło mi o to, że pewien mieszkaniec sobieszewskich kniei, wyciągnie swój glancowany pistolecik i zestrzeli bąbę, ratując wszystkich trójmiejskich nieudaczników tym samym.

Ale zastanawia mnie fakt skąd tow. wiecie gdzie mieszkam?
Raz podałem swój adres, a było kilkanaście lat temu, ale zaraz poprosiłem o skasowanie moich danych osobowych i wierzę, że uczciwy mod to zrobił. Zresztą kto by chciał trzymać takie info kilkanaście lat. :mrgreen:
Chyba tylko
Obrazek

Gościłem jednego usera u siebie, ale on chyba też nie jest z magla.
Jednemu coś wysłałem, drugi miał mi coś wysłać...ale chyba moich poufnych danych nie udostępnili innym uczestnikom zabawy. Przecież RODO jest. :mrgreen: I byłoby to nieetyczne raczej. :mrgreen:
Bo jakoś nie przypominam sobie abym wam je udostępniał tow. WLR. No to jak to jest?
Jest to
stanax pisze:
Natomiast reszta piszących tu userów to kamaryla plus Stasiu 1111
:P

i bierzecie udział w jej brudnych zabawach?


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2018, 10:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie WLR i Panie Stanax czy czujecie się po czymś takim położeni na łopatki yntelektu? Mnie zatkao od faktów, dowodóf i merytoryki. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2018, 10:22 
Czy do ciebie ktoś coś mówi?
Psa sobie kup.
:mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 26 gru 2018, 23:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ciekawy tekst z GW.
Okazuje się, że to nie Putin jest głównym zagrożeniem dla świata.. ;)

Światu zostało pięć lat do wojny? "Amerykanie nie oddadzą roli światowego lidera bez walki"

Amerykanie coraz bardziej uświadamiają sobie, że okienko się zamyka. I mogą uderzyć - z prof. Bogdanem Góralczykiem rozmawia Grzegorz Sroczyński.

Więcej: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,242 ... -roli.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2019, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Amerykańska marynarka wojenna chce „uderzyć pierwsza” na Morzu Azowskim

Admirał John Richardson, Szef Operacji Morskich Stanów Zjednoczonych, wezwał do podjęcia na Morzu Azowskim działań ofensywnych przez amerykańską flotę.

Występując na konferencji w Atlantic Council, admirał John Richardson powiedział, że zarówno Rosja jak i Chiny prowadzą agresywną politykę, na którą Ameryka winna odpowiedzieć. Zapytany przez uczestniczącego w konferencji byłego zastępcę sekretarza Generalnego NATO Aleksandra Versbowa, jakiego rodzaju winna to być odpowiedź, Richardson stwierdził, że „nadszedł czas aby uderzyć pierwszym”. Byłoby wspaniale, dodał, „gdybyśmy zaczęli grać białymi” i zmusili Rosjan do szukania odpowiedzi na nasze posunięcia.

Dodatkowo ujawnił on, że zainstalowane w Rumunii komponenty amerykańskiego morskiego systemu antybalistycznego Aegis Ballistic Missile Defense dają siłom zbrojnym Stanów Zjednoczonych możliwość „wywarcia wrażenia” na Rosji. Tego rodzaju deklaracja padła po raz pierwszy, do tej pory bowiem przedstawiciele amerykańskiej administracji argumentowali, że instalacje przeciwrakietowe mają na celu wyłącznie przeciwdziałanie zagrożeniu ze strony ewentualnego ataku rakietowego Iranu.

Jako miejsce ewentualnego „pierwszego uderzenia” amerykańskiej marynarki wojennej Richardson wskazał Morze Azowskie, które w jego opinii, stało się rosyjskim zamkniętym akwenem oraz Morze Południowochińskie, gdzie Pekin stale zwiększa swą obecność wojskową.

https://dorzeczy.pl/swiat/92996/Ameryka ... DUTuUo8vUs


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group