forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 12:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 paź 2018, 15:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Od samego początku ministrowie wpływali w tej sprawie na system sprawiedliwości. Nie mam żadnych wątpliwości, że zarzuty postawione Sebastianowi K. nie były pomysłem policjantów z Oświęcimia, tylko sugestią, jeśli nie poleceniem, kogoś wyżej – komentuje w rozmowie z Onetem
Marek Sowa wskazuje, że pierwsze informacje przekazywane przez prokuraturę i policję okazały się nieprawdziwe, a kolumna rządowa nie jechała z zachowaniem sygnałów dźwiękowych i świetlnych ani z odpowiednią prędkością
- Skandalem jest to, że wyłączono z postępowania kwestie związane z BOR-owcami po to, by sprawa się przedawniła. Kolejna rzecz to niedopuszczenie na przesłuchanie premier Szydło obrońcy oskarżonego - uważa Sowa
- Wiem od mojego informatora, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak był w Oświęcimiu. Powiedział wtedy sędziom, że muszą brać pod uwagę to, że z tego okręgu pochodzi Beata Szydło - komentuje poseł i dodaje: "to, co zrobił minister, to jawne wpływanie na sędziów"


Ruszył proces Piepszydło. Ale przy okazji wychodzą inne kwiatki. I co nie ma nacisków PiSowskich kacyków na sędziów? Owszem, można powiedzieć, że facet bredzi, ale dlaczego miałby zmyślać narażając się na batożenie pachołków Ziobry?

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... je/mbk98hw

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2018, 14:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 16:42
Posty: 483
:lol: :lol: :lol:
Między trzecią a ostatnią twarzą jeszcze niejedna znalazłaby się.

_________________
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2018, 12:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:

ResPublicum
@ResPublicum1976
72-letni gen. Gromosław Czempiński i 84-letni płk Andrzej Maronde oficerowie słynnej akcji „Samum”od 1.10.2017 dostają po 1290 zł na rękę. To efekt tzw. ustawy dezubekizacyjnej #PIS .A arcyb. Głódź otrzymal emeryture w wys. 10 tys na rękę oraz odprawę w wys. ok. 300 tys.zł



http://polityczek.pl/uncategorised/9054 ... -i-skandal

Bo "zasługi" tow Głódzia nie mogą być zapomniane. W tym kraju doprowadzono do tego, że patologia to norma, łajzy, lenie, pasożyty i obłudnicy to szlachetni ludzie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2018, 8:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ja pierdolę, co za naród....
Patologiczny naród tworzy patologiczny kraj. :x :x

"Człowiek nie chce ani jednego skrzywdzić, ani drugiego". Rodzice bronią księdza, który molestował ich syna

Rodzina
– To się uspokoi. Uśpijmy tę sprawę. Na pewno proboszcz więcej już tego robić nie będzie – to słowa babci pokrzywdzonego, która nie do końca wierzy swojemu wnukowi i broni duchownego. Jeszcze bardziej przychylny księdzu jest ojciec ministranta.

– To jest syn, to jest proboszcz. Z jednym silnie związani i z drugim jesteśmy silnie związani, człowiek nie chce ani jednego skrzywdzić, ani drugiego skrzywdzić. Nie możemy być ani po jednej stronie – mówi dziennikarzowi.

Według niego, postępowanie jego własnego syna może też przynieść więcej szkody niż pożytku. – Ale Ty wiesz że możesz taką krzywdę zrobić i księdzu i nam i całej rodzinie – stwierdził.

Parafianie
Mieszkańcy wsi także murem stają za proboszczem i atakują mężczyznę, który zdobył się na tak dramatyczne wyznanie. – Tutaj służą ministranci z szóstego bloku, bardzo przystojne chłopaki, dlaczego oni się nie skarżą? – pyta jedna z parafianek.


– Jak mu było tak źle, czego chodził na plebanię do tego księdza, gdzie byli rodzice, ja wychowałam 7 dzieci, ja widziałam jak dziecku jest źle – to druga z parafianek, która wystąpiła przed kamerą.

Młodsi mieszkańcy jednak przyznają, że we wsi od dawna huczało od plotek o kupowaniu przez proboszcza małoletnim chłopcom drogich prezentów. Pokrzywdzony w rozmowie z reporter potwierdził także, że molestowanych miało być kilku innych ministrantów.

https://natemat.pl/252753,molestowanie- ... z-0-IHTn1U


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2018, 8:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Wielki Wezyr pisze:
Ja pierdolę, co za naród....
Patologiczny naród tworzy patologiczny kraj. :x :x
"Człowiek nie chce ani jednego skrzywdzić, ani drugiego". Rodzice bronią księdza, który molestował ich syna
Rodzina
– To się uspokoi. Uśpijmy tę sprawę. Na pewno proboszcz więcej już tego robić nie będzie – to słowa babci pokrzywdzonego, która nie do końca wierzy swojemu wnukowi i broni duchownego. Jeszcze bardziej przychylny księdzu jest ojciec ministranta.
– To jest syn, to jest proboszcz. Z jednym silnie związani i z drugim jesteśmy silnie związani, człowiek nie chce ani jednego skrzywdzić, ani drugiego skrzywdzić. Nie możemy być ani po jednej stronie – mówi dziennikarzowi.
Według niego, postępowanie jego własnego syna może też przynieść więcej szkody niż pożytku. – Ale Ty wiesz że możesz taką krzywdę zrobić i księdzu i nam i całej rodzinie – stwierdził.
Parafianie
Mieszkańcy wsi także murem stają za proboszczem i atakują mężczyznę, który zdobył się na tak dramatyczne wyznanie. – Tutaj służą ministranci z szóstego bloku, bardzo przystojne chłopaki, dlaczego oni się nie skarżą? – pyta jedna z parafianek.
– Jak mu było tak źle, czego chodził na plebanię do tego księdza, gdzie byli rodzice, ja wychowałam 7 dzieci, ja widziałam jak dziecku jest źle – to druga z parafianek, która wystąpiła przed kamerą.
Młodsi mieszkańcy jednak przyznają, że we wsi od dawna huczało od plotek o kupowaniu przez proboszcza małoletnim chłopcom drogich prezentów. Pokrzywdzony w rozmowie z reporter potwierdził także, że molestowanych miało być kilku innych ministrantów.
https://natemat.pl/252753,molestowanie- ... z-0-IHTn1U


To jest do tematu "Kościół rzymsko-pedofilski" - a konkretnie ks. Adama Macieja S.
z PARAFIi POD WEZWANIEM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
Adres: wieś Grądy Woniecko 22
18-319 Grądy Woniecko gm. Rutki dekanat: Zambrów Diecezja Łomżyńska
pow. zambrowski woj. Podlaskie gradywoniec@op.pl;
Telefon: 86 270 92 06
+++++++++++
o świętobliwa zgrozo ma znajomości w miejscowym pierdlu albowiem był (chyba już nie jest) kapelanem w Zakładzie Karnym Grądy-Woniecko. Już mu tam odpowiednią celę szykują i na przydział zwiększoną porcję szarego mydła. Pensjonariusze ze sztywnymi czekają.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2018, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
LOT wystawia rachunek strajkującym pilotom. Wzywa ich do zapłaty
Business Insider Polska
dzisiaj 09:44 47 660 1
Strajk w PLL LOT trwa od 18 października 2018 r. Biorą w nim udział piloci oraz personel pokładowy zrzeszeni w związkach zawodowych

Co dalej ze strajkiem w PLL LOT? Eksperci proponują rozwiązanie

Kiedy pracodawca może zwolnić za udział w strajku? Odpowiada prawnik
Wezwanie do zapłaty odszkodowania na kwotę 640 465 zł otrzymał jeden ze strajkujących pilotów w PLL LOT. Na tyle narodowy przewoźnik wycenił szkodę, jaką wyrządził on pracodawcy, biorąc udział w nielegalnym - zdaniem zarządu spółki - strajku i odmawiając wykonania rejsu.

Do dokumentu dotarł portal Money.pl. Z wezwania wynika, że na kwotę 640 465 zł, składają się:

utracone przychody w wysokości 112 329,30 zł
koszty świadczeń dla pasażerów z zakłóconych rejsów w wysokości 60 182,50 zł
kwoty odszkodowań dla każdego pasażera odwołanego rejsu w wysokości 600 euro - razem 467 953,20 zł.
Według ustaleń portalu, takie wezwania otrzymało już pięciu pilotów, a kwoty wahają się od 600 do 800 tys. zł.

8. dzień strajku. "LOT traci już spore miliony"
- Niezależnie od tego czy akcja jest w zgodzie z prawem czy nie, LOT już traci spore miliony na odwoływanych połączeniach, na ratowaniu się wypożyczonymi samolotami wraz z kompletem załóg. Traci też wizerunkowo, bo klienci nie mogą być pewni swoich lotów. Można wystawiać za to faktury związkom czy kapitanom, ale nie oszukujmy się, że LOT te pieniądze zobaczy, a ponoszone już straty są przecież realne - mówił Adrian Furgalski, wiceprezes ZDG TOR, w rozmowie z Business Insider Polska.

Z kolei Rafał Milczarski, prezes PLL LOT, w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej", powiedział, że obciążenie związków zawodowych kosztami strajku jest jego obowiązkiem.

"Jeśli nie skieruję do nich roszczeń, naruszę przepisy kodeksu spółek handlowych" - stwierdził.


https://businessinsider.com.pl/firmy/pr ... ka/bpq4dxe

Faktycznie prezes LOT musi być chwalony przez PiSreżim. To dobry pan dba o firmę. Takich posunięć jeszcze w Polsce nie było. Nawet za PRLu. I śmiem twierdzić, że to nowość na cały Świat. Jak to rząd socjalistyczny postępuje z pracownikami firmy należącej do korony państwa. Nie dość, że ich zwolnił nielegalnie to jeszcze obłoży przydziałem.

Ciekawe co na to obrońca socjalizmu i praw pracowniczych oraz obecnego PiSreżimu pan polar. Choć tak naprawdę nic mnie to nie obchodzi. Ale jak coś napisze, a napisze, że klękajcie narody pośmiejemy się wspólnie.

ps.

Władza pisdzielska umacniając się w fotelach zapewne zasypie nas takimi i podobnymi pomysłami jak upierdolić nieposłusznych. :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2018, 13:28 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Obłożyć on sobie może, dupę pampersem.
Jak pilot mówi, że nie leci, to nie leci, z samej literatury wiem jak było.
Pani od spraw społecznych nie ma czasu na LOT, bo musiała właśnie się skolizjować gdzieś w Polsce.
Pasztetową rzucili.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2018, 17:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Gruuuubo przeterminowana jakby

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2018, 2:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
MMM pisze:
Rośka, ona sama wygląda jak pasztetowa!


Nie tylko wygląda , bo ona jest pasztetowom w papierowym flaku. Czy ktoś jeszcze to pamięta ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2018, 14:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jest sukces.
Brawo pisrząd. :D :D

Skarbówka poluje na malutkich. Mechanik ukarany za pomoc

Mechanik z Bartoszyc zdecydował się pomóc kobiecie z wymianą żarówki. Teraz za to zapłaci i ma sprawę w sądzie.

Dwie kobiety zajechały pod warsztat w Bartoszycach. Miały problem. Są w trasie, a spaliła się żarówka w światłach – opisuje sprawę dziennik "Fakt”.

Warsztat kończył pracę, a na dodatek nie prowadził sprzedaży żarówek, więc jego pracownik oddał własną - prywatną. Za pracę wziął 10 zł, ale nie wydał paragonu. Wpadł. To była prowokacja skarbówki.

Obława kontrolerek zakończyła się sukcesem. Mechanik został przykładnie ukarany mandatem wysokości 500 zł. Nie przyjął go i sprawa trafiła do sądu. Został uznany winnym wykroczenia, ale sąd nie zdecydował o karze – czytamy w dzienniku.


Pani naczelnik Urzędu Skarbowego w Bartoszyc jednak nie odpuściła złoczyńcy i złożyła apelację, twierdząc, że pomoc jest bezinteresowna, a mechanik wziął 10 zł za wymianę - pisze "Fakt". Sąd rozstrzygnie sprawę 20 listopada.

https://finanse.wp.pl/skarbowka-poluje- ... x-4XeeybRk


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group