forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 15 paź 2018, 19:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Za Julkiem:

Cytuj:
Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2018, 21:57 
maerose pisze:
Cytuj:
Wniosek o postawienie b. ministra sprawiedliwości przez TS poparli
też wszyscy obecni na głosowaniu posłowie SLD - 29 (nieobecnych było 4 posłów Sojuszu),
Ruchu Palikota - 9 (dwóch posłów było nieobecnych)
oraz koła Biało-Czerwoni - trzech posłów (jeden nie głosował).


Nie pierdol polar, myślisz, że zanim przyjedzie konny z informacją, ty już zbierzesz plony swoich manipulacji? :P


A ilu, Rosiu, zabrakło głosów żeby gościa uwalić?
Ja manipuluję?
Pięciu

Tych czterech i tych dwóch wystarczyło. Reszta se mogła pod publiczkę głosować, żeby dalej durni w durnia robić.


Na górę
  
 
Post: 19 paź 2018, 22:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Weź ty mnie nie osłabiaj człowieku i po chuj międlisz i kłamiesz oraz stosujesz wybiórczość? :lol:
Cytuj:
Za postawieniem Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu zagłosowało 271 posłów, przeciw - 152,
a dwóch się wstrzymało.
Zabrakło pięciu głosów. W głosowaniu nie uczestniczyło 16 posłów koalicji, w tym dziewięciu członków Platformy Obywatelskiej. M.in. premier Ewa Kopacz, były marszałek Sejmu Radosław Sikorski i Andrzej Biernat. Zabrakło również siedmiu posłów PSL i czterech SLD
.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2018, 8:38 
Słynny dualizmu Rosisławy. :lol:
Jak paru Kowalskich nie pójdzie na wybory, są tępą, debilną, szarą masą, a jak paru eseldziaków oleje ważne głosowanie, to winni i tak są Kowalscy, bo wybrali PiS.
Chociaż nie...to nie dualizm, to konsekwencja.
Czego? Lepiej nie pisać, bo mnie zadziobio...
:D


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2018, 8:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Weź ty mnie nie osłabiaj człowieku i po chuj międlisz i kłamiesz oraz stosujesz wybiórczość? :lol:
Cytuj:
Za postawieniem Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu zagłosowało 271 posłów, przeciw - 152,
a dwóch się wstrzymało.
Zabrakło pięciu głosów. W głosowaniu nie uczestniczyło 16 posłów koalicji, w tym dziewięciu członków Platformy Obywatelskiej. M.in. premier Ewa Kopacz, były marszałek Sejmu Radosław Sikorski i Andrzej Biernat. Zabrakło również siedmiu posłów PSL i czterech SLD
.



Trza by wziąć pod uwagę z jakich przyczyn posłowie nie brali udziału w tym głosowaniu. Nie bronię nikogo, ale dupki zawsze dokonują oceny po prostej linii. Powietrze tylko psują. O ile pamiętam to szeroko mówiło się o zignorowaniu głosowania przez posłów PO. Oni sami nawet się przed tym nie bronili. Nie można też wykluczyć, że kilku, np posłowie z SLD byli chorzy, albo w delegacji, co często się dzieje. Ale głąbom nie wytłumaczysz. Ich zdaniem 4 posłów SLD zawiniło.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2018, 9:52 
Jestem po prostu, tępy chuju, zwolennikiem najwyższych standardów w polityce.
Zasrańcy powinni nawet pod respiratorem przyjechać i zagłosować zgodnie z...no właśnie z czym? Z sumieniem? Z zapotrzebowaniem społecznym?
Powinni przerwać delegacje, spotkania z kochankami, urlopy.

Może gdyby nie tacy zasrańcy jak ty, uzurpujacy sobie prawo do manipulowania nawet w tak wąskim gronie, ten świat byłby lepszy.
I co mi powiesz? Że to jest właśnie polityka, brudna, podszyta kurestwem, gierkamii, dyplomacją?
Że świat jest niesprawiedliwy?
Szukając na siłę usprawiedliwień, jesteś współodpowiedzialny za obecny stan.
Ale to przecież polityka.
Świat nie jest sprawiedliwy.

P.S.
I nie winię tylko posłów SLD, winię każdego polityka mającego możliwości sprawcze. A to oni mają większe możliwości niż my, szaracy.
Więc wycie o winie i głupocie polskiego społeczeństwa, to zwykła, ohydna manipulacja.
A tymi którzy uprawiają podobną retorykę najzwyczajniej w świecie się brzydzę, znaczy wzbudzają oni u mnie odruch wymiotny.


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2018, 11:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czy ty przeczytałeś narwany głąbie to co napisałem? Może tak, ale przez to, że masz nasrane we łbie to ci emocje dupą wychodzą. Nikogo nie usprawiedliwiałem. Piszę tylko o tym, że nie wiesz palancie jak do końca było z absencją tych posłów. Ja też nie wiem. Wyrokować w ten sposób jak to robisz nie wolno. Skoro jednak uważasz, że tobie wolno to znaczy, że masz jakąś naleciałość z Dzierżyńskiego Felka co sprawia, że chyba po wolności chodzić nie powinieneś, bo za chwile może strzelać do ludzi.

Paszoł won kutasino!

Panie wybacz, że nie dotrzymałem danej obietnicy. Ale trudno wytrzymać w tej duchodzie głupoty tworzonej przez tego dupka. Moderzy wybaczcie - Ludeczkowie! :oops:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2018, 11:15 
Nie wolno wyrokować w ten sposób?
Ty pierdolony hipokryto. Manipulatorze zasrany.
Ale o Kubicy już zawyrokowałeś , bo to pasuje do twojego małego, nienawistnego światka?

I nie wzywaj mi tu moderatorów.
Psa nie masz, a kolegów szukasz?


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2018, 11:23 
Byś se z Talleyrandem pokonwersował, prosta twoja budowa! Polityka... He, he, he... :) Interesy. Tylko interesy, chłopczyku. Partia Zmiana to wie. A ty? :)


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2018, 12:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Nie wolno wyrokować w ten sposób?
Ty pierdolony hipokryto. Manipulatorze zasrany.
Ale o Kubicy już zawyrokowałeś , bo to pasuje do twojego małego, nienawistnego światka?

I nie wzywaj mi tu moderatorów.
Psa nie masz, a kolegów szukasz?


Masz móżdżek kury, który osiąga tyle co wystarczy do zrobienia kupy i wysrania jaka. Do tego zbuka z salmonellą. Żeby pojmować kwestie wyższej wagi trzeba mieć coś więcej we łbie niż masę wielkości kilku gramów.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group