forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 232  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 paź 2018, 11:46 
Zabawny jesteś w tej swojej nienawiści.
Jak Jacuś Międlar.

Piszesz, że ja popieram. No cóż ci mogę odpisać na ten zarzut? Nic. Z notorycznym kłamcą się nie dyskutuje.
Przypominam ci jedynie, mój ty prawniku, że plujesz na legalnie, zgodnie z prawem wybrany rząd wytypowany przez społeczeństwo w legalnych, zgodnych z prawem wyborach.
A prawo to tworzyli, między innymi, wybrani przez ciebie, jak mniemam, eseldowscy oszuści.
Delikatnie próbował ci to powiedzieć Pan Panty, ale przy takim stanie zacietrzewienia nie dziwię się, że nie rozumiesz najprostszych zależności.

Jesteś winny tak samo jak wyborcy PiS.
Albo nawet bardziej.


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2018, 11:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
"Pan" Panty jest takim samy głupkiem jak ty. Żaden to dla mnie autorytet, może dla ciebie. A jeżeli chodzi o Międlara, to raczej wasz idol, szczególnie tego Małpy.

Buku pomóż mi nie wdawać się w dyskusję z tym durniem bo to strata czasu.

Może przyjmę podobną dewizę na przyszłość i może uda mi się ją zrealizować. Jest podobna jak w przypadku agronoma.

Podejmować polemikę jak głupek przestanie nim być a pisanie jego będzie przyzwoite. Choć to raczej niemożliwe ale nigdy nie mów nigdy.

Moderatorzy tego forum! MMM, Canis! Mam prośbę - zbanujcie mnie proszę, kiedy tylko wdam się w bezprzedmiotową ( z winy oczywiście tego durnia polara zadymiarza i harcownika) dyskusje z tym gówniarzem z zęzy. Bo przecież polemizować z nim to obciach.

Tak mi dopomusz buk! :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2018, 12:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
Kwaśniewski w konstytucji z 1997 zawarł w konstytucji przepisy ogólne i pozbawione szczegółowych wyjaśnień, co do prawa łaski, składu KRS, wolności zgromadzeń (i inne), przewidział, zapewne, że władzy przydadzą się, przede wszystkim przepisy takie które można dowolnie interpretować by użyć je tak jak będzie aktualnej władzy pasowało.
Chodziło min. o brak konstytucyjnych zakazów działań naruszających ustrój państwa.
I w ten sposób znalazły się w ustawie zasadniczej takie kwiatki jak progi ostrożnościowe, jak to wygląda? ano tak:

Cytuj:
Nie wolno zaciągać pożyczek lub udzielać gwarancji i poręczeń finansowych, w następstwie których państwowy dług publiczny przekroczy 3/5 wartości rocznego produktu krajowego brutto. Sposób obliczania wartości rocznego produktu krajowego brutto oraz państwowego długu publicznego określa ustawa


Przykład był dla sprawnych umysłowo inaczej.

Mam nadzieję że nie ma potrzeby by tutejszemu gronu wskazywać do czego przydała się Kwaśniewskiemu i jego następcom w ten sposób napisana Konstytucja.



I dalej... Chcieliście konstytucji? Konstytucja! Konstytucja!

To macie:

Prokurator generalny wnioskuje do TK o uznanie niekonstytucyjności Traktatu o funkcjonowaniu eu.

Cytuj:
wprawdzie art. 267 Traktatu jest przepisem przyjętym przez Polskę w drodze ratyfikacji umowy międzynarodowej na podstawie Konstytucji RP, jednak nie można zgodzić się z twierdzeniem, że Rzeczpospolita Polska zgodziła się, by poprzez ten przepis objąć właściwością TSUE sprawy, które są konstytucyjnie zastrzeżone dla organów krajowych poprzez przepisy kompetencyjne wskazane wprost w Konstytucji RP oraz w zawartych w ustawie zasadniczej odesłaniach do uregulowania danych materii w ustawie”.
„Sąd zadający pytanie prejudycjalne na podstawie art. 267 Traktatu, jest związany nie tylko prawem unijnym, ale także prawem krajowym, a przede wszystkim Konstytucją RP


Pismo wpłynęło 5 października.

Dalej jest Polexit


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2018, 12:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nareszcie będziesz wolną małpą jak dzięki twoim PiSdzielcom wyjdziemy z UE.

Z jakich prawicowo- katolskich szmatławców przywlokłeś to gówno durniu?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2018, 12:16 
Cytuj:
Tymczasem każdy myślący człowiek wie, że istotą demokracji jest ZMIANA, że 16-letnie układy muszą się spatologizować, i że dla zwykłej demokratycznej higieny, należy je od czasu do czasu przewietrzyć. Tyle, że w samorządach III RP nie ma żadnych niezależnych mediów lokalnych, nie ma żadnego społeczeństwa obywatelskiego, żadnych wykształconych zwyczajów kontroli władzy — zadbano żeby nie powstały przez 25 lat! Są natomiast skostniałe układy, które gwarantują sobie trwanie u władzy praktycznie do US.

Boruch! Do budy!


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2018, 12:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Pantryglodytes pisze:
Cytuj:
Nie wolno zaciągać pożyczek lub udzielać gwarancji i poręczeń finansowych, w następstwie których państwowy dług publiczny przekroczy 3/5 wartości rocznego produktu krajowego brutto.


Przykład był dla sprawnych umysłowo inaczej.
Cytuj:
[...] Chodziło o to, że potwierdziła przyjęcie 50 tys. zł zaliczki w gotówce, co faktycznie miejsca nie miało,
natomiast bank, który udzielił 200 tys. zł kredytu, uznał te 50 tys. zł jako wkład własny.


Małpia logika²




PS
Zdanowska, notoryczna kryminalistka i seryjna morderczyni,
zostanie rozstrzelana dzień lub dwa po wygraniu wyborów w Łodzi,
bo wychujała roczny produkt krajowy brutto!
Takom mam nadzisioj koncepcje.
:lol:



PPS
Kim Dzong Un to malutki kutasik przy naszym Słońcu Mierzei Wiślanej.
Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2018, 12:59 
O kurwa, nie wierzę...
:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To dopiero logik.
:lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2018, 13:22 
wiadrowy, po co ciągasz ten chłam po forum?..


Na górę
  
 
Post: 19 paź 2018, 10:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2018, 14:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Minionej nocy zmarł Rafał Bebak kandydat na radnego Prawa i Sprawiedliwości. Przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze znana - podaje "Dziennik Zachodni".

Do wydarzenia doszło, kiedy mężczyzna pojechał na rowerze plakatować miasto. Jego ciało zostało znalezione w nocy. Policja wykluczyła udział osób trzecich, ale przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze znana.

Rafał Bebak miał 56 lat. Mężczyzna kandydował do Rady Miasta Jaworzna z czwartego miejsca na liście wyborczej Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwość.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaworzn ... ta/wc8w8h2


To zamach. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 232  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group