forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 paź 2018, 8:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
We Wrocławiu podczas marszu równości kasta faszystów napadła na uczestników. W tle łajza Międlar. Czy w tym kraju znajdzie się bat na tego skurwy........? Zastanawia mnie kto tak zrył łeb temu bydlakowi. I z dużym prawdopodobieństwem stawiam tezę, że to seminaryczne wychowanie, kościół. Dziś mówi się wiele o tym ilu w kościele mamy pedofilów, ale może należałoby się zastanwić ilu jest tam takich bydlaków jak Międlar? Sygnały przecież są.

Cytuj:
Prezes Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych przyjechał do Wrocławia, by przypatrywać się przebiegowi Marszu Równości. Jak mówi, został zaatakowany przez "wściekłych nacjonalistów", którzy sprzeciwiali się przemarszowi. Mężczyzna zapowiada, że o sprawie zawiadomi organy ścigania.

Popatrzcie na te gęby, czy to są gęby normalnych ludzi? To gęby ludzi, którzy nadają się na leczenie albo do zamkniętej, odosobnionej celi - krzyczał przez megafon Jacek Międlar, były ksiądz. Słowa te słychać na nagraniu, które otrzymaliśmy od Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.Skrajne, obrzydliwe hasła budzące nienawiść wobec osób LGBT - mówi Dulkowski. I dodaje, że w pewnym momencie on sam został zaatakowany. - Jacek Międlar zauważył mnie, wskazał palcem i powiedział "pokażcie mu, że nie jest tu mile widziany, wypie***cie go stąd" - relacjonuje prezes OMZRiK. Jak mówi, na to zareagował jeden z mężczyzn, który wsławił się napisaniem książki "Jak pokochałem Adolfa Hitlera". - Pokazał mnie palcem i wtedy ruszył na mnie tłum wściekłych nacjonalistów.


https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/marsz-r ... 74371.html

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2018, 9:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Oni tam chyba krzyczeli że precz z pedofilami.
Daleko Miedlar nie musi szukać.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2018, 14:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Może warto przeczytać. Wywiad z dziennikarką Eliza Michalik

Eliza Michalik: PiS należałoby zdelegalizować. Od początku mówiłam, że te rządy mają faszystowskie elementy

Cytuj:
Mówisz, że PiS to faszyzm. Jakie masz na to dowody?

Nie postawiłam tezy, że PiS równa się faszyzm. To, co mówię to to, że żadna forma autorytarnych rządów nie powstaje z poniedziałku na wtorek. Ludzie mówią; nie ma czołgów na ulicach, stanu wojennego, to jaki to jest faszyzm? Do rządów totalitarnych prowadzą pewne kroki i to trzeba umieć zobaczyć.

Prawnik Rafał Lemkin opisał kroki prowadzące do ludobójstwa i to jest też opis drogi do zmiany ustroju kraju z demokratycznego na totalitarny. Zaczyna się od bardzo małych rzeczy. Pierwszym krokiem jest kłamstwo, propaganda, kolejny to dehumanizowanie przeciwnika. Dalej: tworzenie bojówek paramilitarnych, jak np. Obrona Terytorialna. To się działo w faszystowskich Niemczech, gdzie mieliśmy SA [Oddziały Szturmowe NSDAP].

Lemkin pisał, że ten proces można zatrzymać. Nie musi skończyć się obozami koncentracyjnymi. Są kraje na świecie, w którym sytuacja szła w tę stronę, ale to zostało zatrzymane. Chodzi o to, żeby zauważyć, że jesteśmy na opisanej przez Lemkina drodze. Jeśli się nie zatrzymamy, stawiam tezę, że na końcu będzie kompletny brak wolności, zamknięcie opozycyjnych gazet, będą ludzie siedzący w więzieniach, być może tracący życie. Jesteśmy w połowie.

Gdy mówisz, że Obrona Terytorialna jest jak SA, łapię się za głowę…

Nic takiego nie powiedziałam. Pokazuję tylko, że do totalitaryzmu prowadzą różne kroki i jednym z elementów jest tworzenie przez rząd bojówek. To się działo w faszystowskich Niemczech, dzieje się teraz.Daleko stąd do twierdzenia, że Obrona Terytorialna jest jak SA.

Ale jest bojówką?

Tak. A jak nazwałbyś chłopaków po 16-dniowym szkoleniu, którzy nie mają wiarygodnych badań psychiatrycznych, którym daje się karabin i którzy są całkowicie podlegli politykom? Zaproponuj inną nazwę.To jest słownikowa definicja bojówki. Jak sobie uzbroję pięciu facetów, żeby mnie bronili, to chyba będzie to moja bojówka. To samo zrobił Macierewicz, więc PiS ma swoje bojówki.

W jednym z tekstów postawiłaś postulat delegalizacji PiS. Podtrzymujesz?

Podtrzymuję. Działalność PiS wyczerpuje konstytucyjne przesłanki do delegalizacji partii politycznej. Konstytucja i ustawa o partiach mówią wprost, że partia, której nie tylko program, ale też metody działania są niezgodne z konstytucją, na wniosek odpowiedniej liczby posłów albo innych uprawnionych osób może zostać zdelegalizowana przez Trybunał Konstytucyjny.

Po tym, co PiS zrobił, należałoby tę partię zdelegalizować. Inna sprawa, że z powodów politycznych nikt się na to nie zdobędzie.


Konstytucja mówi, że zakazane jest istnienie partii odwołujących się w programach do totalitarnych metod, dopuszczających nienawiść rasową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy…

I to jest pełen opis metod działania PiS: zakazywanie demonstracji, spisywanie ludzi, którzy "zakłócają” spotkania wyborcze z politykami, aresztowania, raport Amnesty International mówiący o 800 procesach politycznych w Polsce. Dalej: łamanie konstytucji przez prezydenta, premiera i ministrów, protesty organizacji międzynarodowych prawników, interwencje policji na pokojowych demonstracjach, otaczanie Sejmu kordonem funkcjonariuszy, łamanie wolności słowa. Czego jeszcze chcieć?


Program PiS dopuszcza nienawiść rasową?

Jest program i są metody działania. Puszczanie płazem ekscesów narodowców, upolityczniona prokuratura, która mówi, że można wieszać podobizny ludzi, bicie kobiet na Marszu Niepodległości.... To są fakty.
Program to jest coś deklaratywnego, na papierze, a metody działania to to, co ktoś faktycznie robi.

Mam wrażeniem że wielu komentatorów opiera się na tym, co PiS mówi. "PiS nie wyprowadza Polski z Unii Europejskiej, bo tak powiedział Morawiecki czy Kaczyński". Ja komentuję to, co oni robią. I stawiam tezę, że PiS nas z UE wyprowadza, to już się dzieje.


https://natemat.pl/251283,eliza-michali ... czynskiego

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2018, 18:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
No, żesz, kurna ! :o

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2018, 18:23 
Niski współczynnik IQ, paradoksalnie działa na ich korzyść.


Na górę
  
 
Post: 09 paź 2018, 18:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
WLR pisze:
Niski współczynnik IQ, paradoksalnie działa na ich korzyść.

Chciałam coś wyrazić na ten temat, ale po prostu, zabrakło mi słów. :shock:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2018, 18:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
To ramię mu zmasakrował radziecki pocisk na łuku Kurskim, a wy sobie szyderę robicie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2018, 18:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Na widok takiego popisu patriotyzmu jest mi tak wstyd, że ja nie mogę dorównać, że gdyby nie zależało mi na życiu to bym się rozjebał granatem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2018, 19:07 
A wieczorem pan patriota przebiera sjem za drag queen i prezentuje takie dziare.

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 09 paź 2018, 19:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Droga do chwały zawsze jest otwarta.
Pamiętaj, oddziały WOT czekają właśnie na ciebie. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group