forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 paź 2018, 12:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Mazurek i Schetyna na goło?????

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2018, 15:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Obrazek
Odzyskiwacz VAT-u - Kiedy premier mówi prawdę?
Cytuj:
pozyskaliśmy więcej środków od bandytów, mafii VAT-owskich, przestępców podatkowych.
To jest w budżecie (…), więcej środków od tych bandytów, którzy swobodnie sobie hulali
po państwie polskim za czasów PO i PSL; więcej środków odzyskaliśmy niż środki unijne - wyliczał premier.

Rafał Mundry @RafalMundry
Panu Premierowi coś się wczoraj wiele rzeczy pomyliło...
Mówi, że z UE mamy rocznie średnio 25-27 mld zł.
Tymczasem jest to średnio ok 55-60 mld zł,
W tym roku, do sierpnia, otrzymaliśmy już 9,6 mld € tj. ok 41 mld zł
08:13 - 8 paź 2018
Obrazek
Warto też wspomnieć, że od wejścia Polski do Unii Europejskiej do końca 2017 r.
napłynęły do Polski inwestycje bezpośrednie o wartości 642,6 mld zł lub
– jak kto woli – 157,4 mld euro. Także polskie firmy inwestowały
za granicą – łącznie 58,8 mld euro.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2018, 16:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Takiego huja za premiera tośmy jeszcze nie mieli.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2018, 17:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Jasne, nie zasługuje nawet na pisownię przez ch.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2018, 17:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Killashandra Ree pisze:
Jasne, nie zasługuje nawet na pisownię przez ch.


No, brak drug i mostuw swoje robi.. :lol:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2018, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
"Zabrałem złodziejom i rozbił bandyterkę VAT-owską". Aż się prosi żeby łajzę o obligę do sądu oddać, bo ja np chciałbym wiedzieć kto złodziej co kradł VAT, kto zacz. A on tak sobie rzuci "złodzieje". Czyli co, ja złodziej, ja bandyta? Tylko, że ktoś kto takie wnioski stawia jak ja naiwny jest. Nie w tym kraju gdzie rządzi pisowska mafia. Bo to jest mafia. Jak mi buk miły mafia. Chodzi o to, że motłoch pisowski musi mieć wroga, musi wiedzieć dlaczego żyją w biedzie. Naziści stosowali podobne metody i mówili Niemcom w latach 30-tych, że bieda w Niemczech to zasługa Żydów. Pokazywanie palcem wroga.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2018, 18:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Czarna_Mańka pisze:
Most będzie.
Z pola na pole, żeby siostra miała bliżej.

Oj, Mania, Ty nie bałakaj.
Ja mam tylko nadzieję, że czegoś musi braknąć.
Albo pola na pole, albo Matołuszka. ;)

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2018, 14:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Pan premier i znikające miliardy.
Cytuj:
Uwaga, uwaga… jakiś czas temu wyszło z budżetu i dotąd nie wróciło 400 miliardów euro.
Ta kasa – odzyskana przez ekipę „dobrej zmiany” w ciężkim boju z mafią VAT-owską,
czyli „bandytami, którzy swobodnie działali dotąd na terenie Polski”, niepostrzeżenie dla nikogo
opuściła Ministerstwo Finansów i oddaliła się w nieznanym kierunku, zostawiając po sobie wielką dziurę budżetową. Uczciwego znalazcę prosi się o zwrot zaginionej kwoty lub wskazanie miejsca jej aktualnego pobytu. Sprawa jest bardzo pilna.Przecież „dobra zmiana” ma górę kasy odebranej
„mafii VAT–owskiej”, która płynie wartkim strumieniem do budżetu. Jest tego – jak szacował
pan premier podczas spotkania z wyborcami w Rykach – dwa razy więcej niż
brukselskich srebrników.

Cytuj:
Internauci wyliczyli, że od początku „dobrej zmiany” do państwowej kasy trafiło
górką jakieś 400 mld euro. Góra pieniędzy!

Cytuj:
No, ale zaraz ktoś popsuł premierowi zabawę. Niejaki Piotr Skwirowski
(cytowany przez portal NaTemat) zauważył bowiem: „Serio? (…) Ciekawe, gdzie w takim
razie podziały się te pieniądze, bo w budżecie ich nie ma. Tam co roku duży deficyt”.
Fakt – o deficycie wszystkim wiadomo…

Cytuj:
Czyli mamy problem. Pieniądze VAT-owskiej mafii gdzieś się (chwilowo) zapodziały.
Może ktoś zapłacił nimi za nagrania w „aferze taśmowej” i teraz leżą w sejfie, gdzieś w Donbasie? Może „poszły” na nowe posady dla synów znajomych polityków oraz wsparcie kolegów
w potrzebie? I na nagrody, które „się należały? Wiadomo tylko, że wszelki ślad po nich zaginął.
Teraz tych mitycznych miliardów szuka – jak się domyślamy – „komisja VAT-owska”,
ale chyba bez rezultatu, bo jak już partia rządząca pospłacała długi wdzięczności w spółkach
skarbu państwa i na parafiach, to na podwyżki w budżetówce oraz obiecane Pięćset Plus
dla emerytów kasy już nie wystarczyło. Nie ma środków na policjantów. Nie ma na szpitale.
Nie ma na chore dzieci. No i dług publiczny znowu pobił rekord, już w czerwcu niebezpiecznie
zbliżając się do biliona złotych. Tyle kasy jeszcze nigdy nie „wisieliśmy” ani sobie, ani zagranicy.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2018, 15:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Cytuj:
- Jeden z górali powiedział mi, że jakby nasi poprzednicy dłużej rządzili, to sprzedaliby
całe Tatry - powiedział Mateusz Morawiecki, ogłaszając zakup Polskich Kolei Linowych
przez Polski Fundusz Rozwoju. Wyjaśnił, że jego rząd nie musi wyprzedawać polskiego
majątku, bo "skutecznie walczy z mafiami vatowskimi".
– To piękny, bardzo ważny dzień, na który długo czekaliśmy. Mogę wyrazić wdzięczność
wszystkim, którzy walczyli, by Polskie Koleje Linowe wróciły, bo zostały w 2013 r. przez
naszych poprzedników sprzedane – powiedział na konferencji prasowej na Kasprowym Wierchu
premier Mateusz Morawiecki. Imiennie podziękował prezesowi PiS.
– Jarosław Kaczyński w 2012 r. powiedział, że koleje wrócą jako własność polska.
Dzisiaj mogę oznajmić, że jesteśmy po negocjacjach i po bardzo dobrej cenie
odkupujemy Polskie Koleje Linowe – dodał Morawiecki, nazywając PKL „diamentem narodowym”.



liberator09.10.2018, 15:47
Kolekcja Czartoryskich za 500 milionów, kolejka za 500 milionów. Mają rozmach pisiaki.
Ciekawe, jaka prowizja z tej transakcji wpłynęła na konto mafii kulawego w Luksemburgu...


zd46zd09.10.2018, 15:45
Panie Morawiecki, które "słupy" są podstawione a które prawdziwe? Pan narzeka na poprzedników, że wszystko by sprzedali a uczestniczył pan prawdopodobnie w handlu majątkiem polskim i to "NA SŁUPY". Moralność "deski sedesowej" przytulającej każdy siadający tyłek. Moralnym i honorowym się jest z charakteru, premierem bywa się kiedy "jedyny pan i władca" powoła na to stanowisko. Niestety bywa i tak, że ten pan potrafi kopnąć w cztery litery, aż okulary spadną, "nie chwali się dnia przed zachodem słońca".

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2018, 15:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No dobra, a ja bym chciał widzieć tych bandytów, którzy to zostali osadzeni za swoje zbrodnie, czyli za oszukiwanie na VAT-ie. Czy już narobili w gacie? Bo jakoś tak tej łajzie z krzywymi usteczkami nie wierzę. Wy wierzycie, bo ja nie. Znając PiSowską propagandę, która działa jak stalinowska nie omieszkaliby nadawać nawet publiczne sprawozdania w TVP z procesów tak jak było to ongiś w przypadku spekulantów i słynnego procesu "spekulanta" Stanisława Wawrzeckiego ojca aktora Pawła.

I tu mamy cały szereg powiązań. Stanisław Wawrzecki został skazany na karę śmierci co orzekł przewodniczący składu sędziowskiego Roman Kryże. Był to gość, który się wsławił orzekał w procesach politycznych, funkcjonariusz stalinowskiego aparatu represji, zbrodniarz komunistyczny. Do jego zbrodni nawiązuje powiedzenie „Sądzi Kryże – będą krzyże”. I tu kolejna ciekawostka był to - ojczuś związanego blisko z PiSem Andrzeja Wacława Kryże.

Tak więc gdzie są ci bandyci i złodzieje? Niech ta ćwok, łgarz wsadzi sobie między zwieracze te kłamstwa. Uwierzy w nie jego motłoch.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group