forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 13:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 wrz 2018, 7:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To nie jest śmiech niezasłużony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2018, 7:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niestety masz rację.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2018, 8:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jest sukces.
Maliniak nie wraca z USA z pustymi rękami.
Dostał używany pisak. Z pewnością mu się przyda. :lol: :lol:

Obrazek

:lol: :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2018, 20:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
P.O. prezydenta jest gimbus.
Tako rzecze Maliniak. :lol:

Szyderstwa i napad lewackich mediów oraz niektórych polityków i komentatorów, o znanych poglądach, pokazują sukces wizyty Waszyngtonie. Gdyby tak nie było to by ją przemilczeli jako nieważną. Dziękuję za te wyrazy uznania!

http://polityczek.pl/uncategorised/8727 ... szyngtonie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2018, 22:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
Boruch pisze:
Wezyru - bo to prostak jest i prymityw. Takie żywiołowe działanie pokazuje nam jego prawdziwy charakter. To niestety rzutuje również na to jaką Polacy popełnili pomyłkę, że takiego głupka i chama wybrali na tak dostojny stolec. Co mi z tego, że ja, np do tego ręki nie dołożyłem bo na tego buca nie głosowałem, niestety świat się śmieje. A to nie jest przyjemne, kiedy z Polski się śmieją.


hym, z Polski jako calosci........ z kraju jako takiego nie smieje sie nikt, czlowiek smieje sie z tzw. blizniego.......a najbardziej smiejemy sie z kogos kogo uwazamy za gorszego, glupszego, innego od nas samych.......z Polski ja sie nie smieje, ja sie smieje z tych co go wybrali, a teraz sie nie przyzznaja i sie odzegnujo :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2018, 0:20 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
Wielki Wezyr pisze:
P.O. prezydenta jest gimbus.
Tako rzecze Maliniak. :lol:

Szyderstwa i napad lewackich mediów oraz niektórych polityków i komentatorów, o znanych poglądach, pokazują sukces wizyty Waszyngtonie. Gdyby tak nie było to by ją przemilczeli jako nieważną. Dziękuję za te wyrazy uznania!

http://polityczek.pl/uncategorised/8727 ... szyngtonie


czlowiek pewny siebie, inteligentny a zarazem powazny ignoruje zaczepki ,,holoty'' (bo okreslenie lewacki ma tutaj zabarwienie pejoratywne i jednoznacznie wskazuje na to jak Duda chcialby postrzegac swoich krytykow), Duda jednak poczul sie zobowiazany aby zareagowac czym dowiodl ze jest swiadom fiaska swojej operacji marketingowej - TRUMP, teraz robi dobra mina do zlej gry

i zadne wygibasy slowne Szczerskiego, zadne pourazowe zespoly przeciazeniowe goleni prawej nie zrobia meza stanu z kelnera


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2018, 7:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
IroB pisze:
Boruch pisze:
Wezyru - bo to prostak jest i prymityw. Takie żywiołowe działanie pokazuje nam jego prawdziwy charakter. To niestety rzutuje również na to jaką Polacy popełnili pomyłkę, że takiego głupka i chama wybrali na tak dostojny stolec. Co mi z tego, że ja, np do tego ręki nie dołożyłem bo na tego buca nie głosowałem, niestety świat się śmieje. A to nie jest przyjemne, kiedy z Polski się śmieją.


hym, z Polski jako calosci........ z kraju jako takiego nie smieje sie nikt, czlowiek smieje sie z tzw. blizniego.......a najbardziej smiejemy sie z kogos kogo uwazamy za gorszego, glupszego, innego od nas samych.......z Polski ja sie nie smieje, ja sie smieje z tych co go wybrali, a teraz sie nie przyzznaja i sie odzegnujo :)



Tak Pan sądzi, że nie śmieje się nikt? A ja uważam inaczej. Wśród Polaków jest wielu szowinistów? Jest. I tak jak wśród Polaków jest wielu, którzy nienawidzą, np Ukrainy i Ukraińców, Rosjan i Rosji, jako ogółu, są na świecie ludzie i to całkiem sporo, którzy tak samo traktują Polaków i Polskę. A takie przypadki jak dostarcza nam nasz Duduś są jedynie pretekstem aby tę drwinę pobudzić. To dobrze, że kieruje się Pan zdrowymi zasadami. Ja zresztą też.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2018, 7:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Podśmiechujki są od bardzo dawna. Pamiętam dwie takie sytuacje,
w których nieznający się nawzajem Norwedzy (małżeństwo - moi sąsiedzi i koleżanka z pracy)
podczas rozmowy spytali o to, po czym rozpoznaję prezydenta lub premiera.
Głupio mi wtedy było, bo nie potrafiłem. Dla podtrzymania żartobliwego tonu
odpowiadałem, że jeden jest żonaty a drugi ma kota.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2018, 8:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To chyba nie jest podśmiewanie. Tom jest przecież prawda. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2018, 9:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496 ... 663  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group