forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1070, 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 wrz 2018, 19:32 
Też chyba mam ginekomastię, kurna kupiłam sukienunię, czerowną z koroneczką, tam niby mierzyłam ale to na szybko, wyszło że pasi. Ubieram doma, a tu cyc przeszkadza zameczek dopiąć., Na wydechu dopięłam, ale wyszło mi na to, że cycki mam od grdyki praktycznie, po wątrobę, i płaskie jak naleśnik Praktyka. Nie mam pojęcia jak ja to zrobiłam i co teraz zrobić z kiecą..Co do naleśników Praktyku, sam dla siebie zacznij powoli.
Szklanka mleka, potem kilka łyżek mąki, teraz nie powiem, 5 może? Do tego jajo i odrobina wody gazowanej. Zawsze wody gazowanej dodaję..Wymieszaj, ciasto powinno mieć konsystencję śmietany, też nie kremówki, ot taka lejąca się zwyczajna.Ale nie syp 2 szklanek mąki, to może być za dużo..po prostu dobieraj a dojdziesz...ja dodaję tesz saszetkę cukru waniliowego..


Na górę
  
 
Post: 05 wrz 2018, 19:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Aga fajne masz cycki. Ja takie duże lubie. Na moje wystarczy Ci troszku schudną, ale tylko troszku i kiecka będzie git.
Cycki od grdyki po wątrobę. Toż to cudo. :D

Ostatecznie możesz miejsce na cycki wyciąć, doszyć jakąś fikuśną pleciąkę i rzucić wolno przed siebie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2018, 19:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
Też chyba mam ginekomastię, kurna kupiłam sukienunię, czerowną z koroneczką, tam niby mierzyłam ale to na szybko, wyszło że pasi. Ubieram doma, a tu cyc przeszkadza zameczek dopiąć., Na wydechu dopięłam, ale wyszło mi na to, że cycki mam od grdyki praktycznie, po wątrobę, i płaskie jak naleśnik Praktyka. Nie mam pojęcia jak ja to zrobiłam i co teraz zrobić z kiecą..Co do naleśników Praktyku, sam dla siebie zacznij powoli.
Szklanka mleka, potem kilka łyżek mąki, teraz nie powiem, 5 może? Do tego jajo i odrobina wody gazowanej. Zawsze wody gazowanej dodaję..Wymieszaj, ciasto powinno mieć konsystencję śmietany, też nie kremówki, ot taka lejąca się zwyczajna.Ale nie syp 2 szklanek mąki, to może być za dużo..po prostu dobieraj a dojdziesz...ja dodaję tesz saszetkę cukru waniliowego..


Cytuj:
i co teraz zrobić z kiecą..

Skoro to sukienka to powinno wystarczyć wycięcie większego dekoltu, zdolna krawcowa powinna ogarnąć.
To teoria niestety, nie znamy kroju kiecki.
Może jaka mała prezentacja? może być już z tym dekoltem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2018, 19:58 
Z dupą latassz o piątej to i z cyckami możesz. Wyjeb ten zakup i odżałuj pieniądze albo podaruj nielubianej , suchej sąsiadce i powiedz, że cuś za dużo materiału na piersiach jest i może se szczypawki zrobić albo pliski... :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 05 wrz 2018, 20:02 
Ech, kiecę kupowałam w Opolu, na szybku, przypuszczam, że w pośpiechu inną z wieszaka wpakowałowałam do terebki, z dobre 3 rozmiary mniejszą.. Zameczek jest z boku, wszystko pasi, tylko na etapie klatki piersiowej, jest tragedia. Może jakiejś kumpeli sprzedam..


Cytuj:
Aga fajne masz cycki. Ja takie duże lubie. Na moje wystarczy Ci troszku schudną, ale tylko troszku i kiecka będzie git.
Cycki od grdyki po wątrobę. Toż to cudo. :D
O jEZU NIE!!!!!!!!!!!!!!! nie mam wielkich, potężnych, melonów, czy jak tam je zwiecie... sam se schudnij... :evil:


Na górę
  
 
Post: 05 wrz 2018, 20:03 
older pisze:
Z dupą latassz o piątej to i z cyckami możesz. Wyjeb ten zakup i odżałuj pieniądze albo podaruj nielubianej , suchej sąsiadce i powiedz, że cuś za dużo materiału na piersiach jest i może se szczypawki zrobić albo pliski... :) :) :)

O widzisz, i to jest mądra rada . Buziole.


Na górę
  
 
Post: 05 wrz 2018, 20:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
staropraktyczny ma rację cukinia to trucizna. gorsza nawet niż cukinia czy sałata.

a jak zagospodarować nadniar naleśnika już piszę.
wziunść dwie garście mięsa mielonego rzucić na zimną patelkę z łyżeczką gęsiego smalcu. jak się ładnie przesmaży i odparuje trochę wody dorzucić posieczoną cebulę. jak cebula się zeszkli dorzucić startej marchewki i pietruszki jak zmiękną dać puszkę pomidorków pelati (a jak są to domowych) i posieczoną czerwoną paprykę ( można teraz też dodać trochę świeżej chili) i czosnek. Gotować aż zacznie gęstnieć. Teraz należy dosolić, dopieprzyć, doostropapryczyć i dodać dużą łychę koncentratu pomidorowego albo solidne chluśnięcie keczapu. Dorzucić teraz trza puszkę fasoli (albo kubek fasoli ugotowanej). i delikatnie gotować do momentu aż masa będzie na tyle gęsta żeby można jej nałożyć na naleśniki

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5C3750AA


Potem nakładać farsz na naleśniki,

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5C2FB861

zwijać i układać w naczyniu do zapiekania. warstwy zwiniętych naleśników przesypać tartym serem i posypać mięszanką suszonego czosnku i cebuli

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5C312953

naczynko zapełnić, przykryć pokrywką i wrzucić do piekarnika aż się ser rozpuści. jak się serek rozpuści zdjąć pokrywę i zapiec serek do postaci skorupki

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5C3306D4

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2018, 20:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
Wyjąć z piecyka, powąchać jak zajebiście pachnie

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5C2CBB6B

Potem nakładać na talerzyki

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5BF67704


przed szamankiem dać ciut gęstej kwaśnej śmietanki

Obrazek

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2018, 21:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
rzezaniec pisze:
Aga fajne masz cycki.


Widziałeś, czy przeczytałeś?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2018, 22:26 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie mógł widzieć bo byśmy wszyscy widzieli.
Przeczytał a resztę mu wyobraźnia podpowiedziała...... :lol:
On ma bujną wyobraźnię..........!
Co się tyczy kiecki:
Małpa ma rację: Choć ja bym to jeszcze szybciej ( i taniej ) zmodernizował/dostosował:
Rozetnij z przodu do pępka ale nie koniecznie. Obdziargaj na owerloku krawędzie i gotowe.
Jeśli tylko sutki nie będą wyłazić to może być. Wszystkie aktorki na czerwonym dywanie tak chodzą......
więc to chyba uchodzi.........skoro łazicie w potarganych na kolanach portkach to taka kiecka też może być..... :roll: W dodatku zobaczysz, ile chłopów będzie się za Tobo obglondało.....głowa mała...... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1070, 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group