forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 4:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 sie 2018, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No, jest jeszcze członek parafii. Ale można przyjąć jako definicje. Członek parafii, itd. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2018, 17:14 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
straszliwy potok oszczerstw i przeklaman, dlaczego ambasada nie reaguje kiedy w Holandii szaleje antypolonizm

bylo zupelnie inaczej niz przedstawiaja to niemieckie media; 35-letni Polak, pracowity i uczciwy murarz chcial zarobic ciezka praca na chleb dla swojej wielodzietnej rodziny, w pewnym momencie walesajacy sie pies zrzucil jedna ceglowke z niewielkiego stosu, przechodzaca obok starucha z zaawansowana demencja, ktora podczas wojny swiatowej denucjowala Zydow na gestapo uznala ze pracownik budowlany chcial ja zabic i zaczela wrzeszczec, nasz patriota nie mogl sie dogadac z wariatka wiec postanowil udac sie na najblizszy posterunek policji aby wyjasnic sprawe, w tunelu obok dworca spotkal jadaca rowerem kobiete ktora byla zapatrzona w ekran swojego smartfona i nagle wjechala w Polaka solidnie go poturbowawszy, Polak jak to Polak krzyknal - kurwa wiec kobieta wyczaila ze ma do czynienia z cudzoziemcem, natychmiast zaczela pokazywac na migi ze jest ciezko ranna i domagala sie pieniedzy, zapewne na heroine jak to w Holandii, ale nasz przykladny katolik ja wysmial wiec rozzloszczona zaczela krzyczec ze ten mezczyzna ja napastuje, uslyszal ja stojacy nieopodal skinhead ktory wyciagnal noz sprezynowy i rzucil sie na Polaka jednak po chwili potknal sie o kraweznik i runal na glebe rozbijajac sobie nos

niezrazony tym zdarzeniem, ciezko pracujacy przybysz z pieknego kraju nad Wisla kontynuowal swoj marsz na komisariat ale kiedy przekroczyl prog budynku nagle stracil przytomnosc bo policja na wejsciu potraktowala go taserem, kiedy sie ocknal dowiedzial sie ze zostal oskarzony przez 3 osoby o pobicia i proby zabojstwa, TAKA JEST PRAWDA :!:


Mnie też się to wydało podejrzane, żeby tak Polak postąpił, dobrze, że to wyjaśniłeś CKO. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2018, 17:24 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Pantryglodytes pisze:
Zasadnie czy nie, Biedronia zakopują od jakiegoś czasu coraz głębiej, już się nie podniesie

http://www.newsweek.pl/polska/polityka/ ... 876,1.html


Biedroń jest nawet winny pedofilii w kk, te kurewskie pismaki każdego obrzucą gównem, pis może już zacierać swoje lepkie łapy.
Tak wykończyli Palikota, bo się wychylił, teraz czas na Biedronia, bo komuś się zamarzyło mieć go za zbawiciela Polski.
O wiele mnie pamięć nie zmyla, Biedroń nie jest policją ani prokuratorem, do kogo więc ta mowa?
Do ciemnej gawiedzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2018, 17:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niestety taka jest narracja. Przyjęło się u nasz, że media liberalne zamiast wspomagać komentarzem i opinią opozycję, która jak walczy tak walczy ale walczy ze skurwiałym pisreżimem, to jeszcze napierdala wspomagając takie szmatławce jak wSieci. Nożesz kurwa, gorszych debili w mediach nie ma na świecie. Pierdoleni idealiści się znaleźli.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2018, 2:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
I wszystko jasne. :lol: :lol:

Obrazek


Czyli HANKA SUCHOCKA !

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2018, 2:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Pantryglodytes pisze:
Zasadnie czy nie, Biedronia zakopują od jakiegoś czasu coraz głębiej, już się nie podniesie

http://www.newsweek.pl/polska/polityka/ ... 876,1.html


To ta "moralistka od siedmiu boleści" Grochala znowusz smrodzi.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2018, 11:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Twardoch trafił w samo sedno.

"Polaków krzywdzi prawda, prawda narusza same fundamenty polskości i Polakom nie należy o niej przypominać, jeśli mają w ogóle być Polakami. Polską racją stanu jest dziecięca bajka o historii, polskość to życie snem" - ocenia Twardoch.

A to w reakcji na kretyńską wypowiedź młodego Płażyńskiego:

"Przypominanie nam, że Gdańsk kiedyś nie był częścią Rzeczpospolitej nie jest zgodne z polską racją stanu, ale to też krzywdzi nas, Polaków mieszkających w tym mieście"
- powiedział Kacper Płażyński, kandydat PiS na prezydenta Gdańsk.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,2383 ... nitki.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2018, 17:33 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wrocław też nie był częścią, ale Zrita chyba nie czuje się tym faktem skrzywdzona.
Co za ćwok z tego Kacpra.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2018, 18:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
maerose wymyśliła to i napisała na poprzedniej stronie już wczoraj, tylko krócej.
Weronika Książek dopiero dzisiaj.
(no muszę się zareklamować) :lol:

Gównem w wentylator
Cytuj:
Psychologowie nazwaliby to zapewne o „ramowaniem negatywnym”, ja natomiast uważam, że „rzucanie gównem w wentylator” w nadziei, że zwiększy się zasięg rozbryzgu – to adekwatniejszy opis tego, co robi właśnie na łamach „Newsweeka” red. Renata Grochal.

Publicystka dosłownie imadłem ciśnie temat „afery pedofilskiej” wokół Roberta Biedronia. W tej chwili (publikacja z 27 sierpnia) znajduje się na etapie robienia z siebie ofiary („na mój tekst zareagowali histerią”, „homofobką i hieną roku nazwali”), ale – dodajmy – ofiary niezłomnej („nie dam się przekonać, że o Biedroniu da się pisać tylko na kolanach”).


Cytuj:
Należy się jednak zastanowić, czy w dłuższej perspektywie więcej nie przyklei się do samego tytułu, z którym red. Grochal współpracuje, albo wręcz do całego rynku mediów pozostających poza parasolem obecnej (na wskroś homofobicznej!) władzy. Dzięki takim artykułom, skutecznie zyskają łatkę grupy niepoważnych sensatów pragnących tylko zrobić komuś koło przysłowiowego pióra. Absolutnie nie mam zamiaru tym tekstem przekonywać pani redaktor, że Robert Biedroń to złoty chłopak i należy pisać o nim wyłącznie „na kolanach”. Nie neguję prawdziwości wyznań osób, które powiedziały gazecie, że uczestniczyły w sytuacjach, w których prezydent Słupska zachowywał się jak nadęty bubek, który łatwo wpada w złość. W olbrzymim katalogu różnych swoich cech być może ma i takie.

https://strajk.eu/gownem-w-wentylator/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2018, 18:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja miałem Renatę Grochal za jedną z rozsądniejszych dziennikarek. No cóż kolejny zawód.

Nie pojmuje tego jak można walić w opozycję, licząc na to, że w ten sposób pomaga się pokonać PiSreżim? Większego idiotyzmu chyba nie ma.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group