forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 125  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 sie 2018, 16:20 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:34
Posty: 44
w Irlandii z 90 parę % spadło do 40% i tak dużo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sie 2018, 16:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
szpak1234 pisze:
w Irlandii z 90 parę % spadło do 40% i tak dużo

Na 5 mln ludności wyspy, teraz tylko 900 tysięcy uczęszcza do kościoła.
Te dane są podawane w naszych, polskich przekaziorach, jak np.radio Tok FM.
Jeżeli 1 250 000 stanowi 25 % ludności wyspy, to wydaje mi się te 40% na wyrost.
No chyba, że to ukryta opcja. Nie manifestująca się ze swoimi przekonaniami.

Wczoraj zresztą było widać, jaka ilość katoli witała okupanta z Watykanu.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sie 2018, 20:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Ksiądz złapał kobietę za rękę. Następnie panu, który filmował zdarzenie, próbował wyrwać telefon. Dziennikarce TVN24 tak mocno ścisnął nadgarstek, że wypuściła mikrofon.
– Pogonić was tylko, lewaki, dziadostwo. – Wy czegoś chcecie, nie wiadomo czego. – Takie mądre, ale PiS-u się boicie co? – rzucali do protestujących wierni, którzy wychodzili z kościoła.

Do takich scen doszło w niedzielę w południe przed kościołem pw. Jana Chrzciciela przy ul. Bogurodzicy w Szczecinie.

Około 20 osób przyszło o godz. 11 przed kościół, by w ramach akcji „Baby Shoes Remember” zaprotestować przeciwko księżom pedofilom


To tyle w temacie walki z kk w Polsce.
Do kogu tu gadać, wierni to wierni.
Chuj ich wszytko obchodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2018, 6:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
A czy lewackie dziadostwo zawiesiło jakieś buciki na płocie kościoła?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2018, 7:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W kontekście pewnego pomysła między innymi Kukiza. Jakiś czas temu padł pomysł aby Polakom udostępnić broń palną w ramach wolności obywatelskich, jak w Ameryce.
Wtedy tak akcja skończyłaby się jatką, albowiem klecha broniłby posesji bobra. Tak więc relacja tej dziennikarki byłaby najprawdopodobniej jej ostatnią, a klecha zostałby bohaterem.

Nie chce tu używać ostrych sformułowań względem zachowania tych ludzi broniących przybytku, żeremia bobrowego, choć same cisnął się pod paluchy i na klawiaturę. O czym tu mówić, co pisać, jak określać takich Polaków?

Podobno to są ich poglądy i taka ich wola. Mają prawo i szacun się takim należy. A to, że jak to Kuba Wątły mówi klechy "ruchają ich dzieci", cóż to znaczy. Przecież to nieprawda. Kto to widział?

Rece opadają na takich wiernych, taki kościół i takich protestujących, takie społeczeństwo.

Jeden plus jest z tego wszystkiego - gospodarka zyska, bo producenci bucików dziecięcych będą mieli zbyt a podatek trafi do budżetu państwa i pisreżim będzie miał czym płacić daninę klechom, Rydzolowi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2018, 8:02 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
wezyr pisze:
A czy lewackie dziadostwo zawiesiło jakieś buciki na płocie kościoła?


Ze wstydem muszę się przyznać, - że nie!
Ale tylko z tego powodu, że takie małe buciki ostatni raz oglądałem/miałem w ręku, - osiem lat temu.
Oczywiście: - mogłem kupić.......ale w tym miesiącu mam do końca 30pln więc był by problem....... :lol:
A następny wpływ na konto - dopiero 5-go.
Ale gdy tylko uda mi się gdzieś takie buciki zdobyć/znaleźć, - na bank je powieszę na parafialnym płocie nawet, bez organizowania specjalnej akcji......... :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2018, 16:23 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Działacze Młodzieży Wszechpolskiej ściągali buciki m.in. w Poznaniu i w Pile
W tym drugim mieście zanieśli około 30 par bucików do biura parafialnego
Wszechpolacy uważają, że pedofilia to nie problem Kościoła


Cytuj:
Tymczasem dzień przed akcją papież Franciszek w Irlandii modlił się za ofiary księży - pedofilów
- Błagam Pana o przebaczenie za te grzechy - mówił papież


Niech sobie wepchnie te modlitwy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2018, 16:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Cytuj:
Tymczasem dzień przed akcją papież Franciszek w Irlandii modlił się za ofiary księży - pedofilów
- Błagam Pana o przebaczenie za te grzechy - mówił papież
Niech sobie wepchnie te modlitwy.

Niech!
Troszkę poznałam Irlandczyków.Prawie przez 12 lat !
Bo teraz gdzie indziej patrzę.
Pierwsze spojrzenie na Irlandię spustoszyło mój łeb do zera.
Bo ja tam zobaczyłam co innego, niż w naszej, bogobojnej Polsce.
Ich katolicyzm tak ewoluował, że tylko zazdrościć.
Strasznie skrzywdzeni przez kościół, angliczanów, klęski głodu wskutek zarazy ziemniaczanej,
zostali tak dobrymi i wesołymi ludźmi, że tylko pozazdrościć.
Polska wiecznie czci klęski i nieudane powstania, a oni nie.
I powoli się wyzwalali z okowów kościoła.
To wyzwolenie szło powoli, ale gwoździem do trumny kościoła w Irlandii poszły te straszne
zbrodnie na dzieciach.
Garstka wierzących może sobie zostać.
Ale nowe pokolenie Irlandczyków już nie da się omamić.

Kilkakrotnie bywałam w Irlandii, na przestrzeni 2004-2016 roku,
za każdym razem widziałam innych ludzi.

Obrazek

Vatykańska sekta pedofili i morderców.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2018, 13:44 
Karolina Pochwatka
Wczoraj o 14:35
A ja na przykład bardzo chciałabym się dowiedzieć, za co konkretnie przeprasza kolejna głowa kościoła. Chciałabym też dowiedzieć się, jaka kwota kryje się pod "głębokim żalem", ile pieniędzy schowanych jest w "szczerym współczuciu", a ile w ewentualnym "dążeniu do odnowy". A właściwie, chciałabym się dowiedzieć, czy kryje się jakakolwiek kwota, bo coś mi mówi, że nie bałdzo. Naprawdę, nie daje mi to spokoju.

Chciałabym wiedzieć, czy kościół (kto konkretnie? i czy aby wszyscy?) przeprasza tylko (TYLKO!) za molestowania, czy też molestowania i gwałty, a może za molestowania, gwałty, upodlenie, zniszczenie życia i zdrowia, samobójstwa może też? Hmm?

Czy przeprasza również matki, którym odebrał dzieci, bo były "trudne"? A może przeprasza tylko te, które nie sprawiały problemów, nie nadużywały alkoholu, nie pochodziły z biednych rodzin, nie cierpiały na zaburzenia psychiczne? A potem przeprasza również te dzieci (większość już po drugiej stronie tęczy, więc why bother), że je krzywdziła w nieludzki sposób systematycznie, profesjonalnie, punkt po punkcie, aż się "wytarły", jak szmaciana lalka i już nie "bawiły" tak dobrze? Je też? Bo trochę się gubię.

Czy "przepraszam" w wykonaniu hierarchów oznacza coś więcej, czy może tylko "przepraszam, że wiedzieliśmy o tym wszystkim przez dekady i nic nie zrobiliśmy, ale nie łudźcie się, nic nie zrobimy również przez kolejne dziesięciolecia"?

Czy ta łamiąca serce skrucha obejmuje tylko "incydenty" w Stanach i Irlandii, bo o nich akurat jakby głośniej teraz, czy może obejmuje temat globalnie? Bo jeśli globalnie, to chyba trochę to małe jakieś takie, ciche, byle jakie? Jak w zdaniu:
"zgwałciłem ci dziecko w związku z czym zmarło, przepraszam!" albo: "zgwałciłem ci dziecko, wielokrotnie, jego kolegów też, robiłem to przez kilkanaście lat, a teraz siedzę w miłej parafii z pięknym lasem i łąką po sąsiedzku, zbliża się emerytura, Bóg mi już wybaczył, mam nadzieję, że ty też",

NO, SORRY, NO, STAŁO SIĘ.

I jeszcze jedno, tak na koniec:
czy to skromniutkie i oczywiście niepoparte karą wiezienia, czy karą finansową, jakąkolwiek zresztą karą! (mógłby to być nawet ogień piekielny, gdyby miał się wydarzyć tu i teraz, nie upieram się, naprawdę) "przepraszam" obejmuje wszystko to, co wyżej, a także całą skompromitowaną instytucję, która przez setki, właściwie tysiące już, lat systematycznie, z pełną rozwagą, świadomością i celem działała na niekorzyść społeczeństw lokalnych i globalnych, wykształcając sobie kobiety - służki, niemych ojców i dzieci zabawki, ludzi pozbawionych serca i sumienia, które zastąpiły jakieś "tradycje", jakieś "przyzwyczajenia", jak te, że ksiądz jest istotą wyższą i może więcej, a religia jest jedyną wartością, nie ma innej, czy to cichutkie "przepraszam" obejmuje całą partię polityczną zwaną kościołem katolickim, tłustą, pyszną i obrzydliwie bogatą, czy może tylko jakiegoś jednego, może dwóch koziołków ofiarnych, których zamknie się za "karę" (ha ha ha) w Watykanie, a potem wyprawi mu się pogrzeb z całą celebrą, bo to w sumie dobry chłopak był, świetny ksiądz, wyjątkowy, a że błąd popełnił, no cóż, każdemu czasem zdarza się upaść kilkadziesiąt razy i trafić penisem w pochwę/odbyt trzyletniego dziecka. No cóż.

Mam jeszcze sporo pytań, ale już nie będę Was zamęczać.
Zresztą - na wszystko już odpowiedziała moja ulubiona Kaja Godek. To moja, lewaka, wina, że pedofilia jest w kościele, więc sorry gregory, makao, po makale i pobite gary.


Na górę
  
 
Post: 28 sie 2018, 14:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Bardzo dobrze wszystko wypunktowane.
Ale kościół za te przepraszanie, najwyższego ich hierarchy i tak się nie zmieni.
Mówiąc kuriozalnie, ma to wszystko w tyle. Dosłownie też.
Chrońmy nasze dzieci przed tą mafią.
Tyle możemy.
Albo i nie...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 125  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group