forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 sie 2018, 17:05 
W kieszeni nie siedzę, zyczę dużych apanaży. Po to się pracuje, żeby dobrze zarabiać. Tyle. :)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Eva, lewicowość tego forum sięga zamierzchłych czasów. Nie wracajmy do prehistorii. Postawiono tu wiele karkołomnych teorii mających udowadniać tę lewicowość.
Np. Palikot to była lewica.
Ale nie o tym chciałem.
Bardziej chodziło mi o to, że kiedyś, nie wiem czy żartem, czy serio, wspominałaś coś o potencjale jaki niosą ze sobą osoby w słusznym wieku. Chciałaś nawet z niego korzystać. :lol:
Mam nadzieję, że był to żart.
Wg mnie potencjał ten jest zerowy, a Moll dość trafnie opisał ten obskurantyzm cechujący duskusje na temat "wolności" w Polsce.

No i ten styl uprawiany przez forumowych trolli, mający właśnie uczyć miłości za pomocą nienawiści, to właśnie opisuje Moll. I wielu to widzi, i może w tym należy upatrywać upadku tego forum?



Wracamy do tematu

Kto prócz mnie oczywiście jest trollem na tym forum. Bo wynika, że wszyscy.

Mówienie o lewicy na przykładzie jakiegoś Molla jest tak żenujące, że wypada wszystko z rąk. Wybiórczość twoich tez Polar jest nieziemska.

I kto prócz ciebie ćwiczy tu nienawiść?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2018, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Kilka dni wstecz napisałeś polar coś w ten deseń: jadą za granicę i tam trafiają na Polaka, który ich rucha na kasę - co nie stanax?Nie pamiętam gdzie to napisałeś i nie chce mi się szukać. To miał być chyba taki prztyczek w nos, ale nie chciało mi się wtedy odpowiadać. Dzisiaj piszesz, że przez ziomala jesz na kolanie, czyli temat wraca, a mnie się teraz chce pisać.

Od zawsze i każdemu powtarzam - pierwszy, który cie jebnie w rogi bedzie polakiem. Następny, jak źle trafisz, pakis. Nie snuję opowieści typu kolega opowiadał, albo cioci koleżanki syn. Sam, na własnej dupie tego doświadczyłem. Na obczyźnie przyjaciel z Polski cie podpierdoli do szefa. Nie dla zysku lecz ot tak. Plusy łapie.

My w ogóle jakäś dziwną nacją jesteśmy. Cwaniactwo jest najlepszym przymiotnikiem. Każdy Polak to cwaniak, albo przynajmniej tak mu się wydaje. Przykładów mogłbym opisać wiele, ale teraz tylko jeden. Sąsiad kupił dom do remontu. Wziął ekipę z ogłoszenia. Gdy oni skończyli poprosił mnie o przysługę. Między innymi oświetlenie w kuchni. Przypadkiem w jednej z górnych szafek znalazłem listę godzin. Czterech, przez trzy tygodnie z niedzielami włącznie po szesnaście godzin dzień w dzień.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2018, 20:01 
Zgodzili się za psa to szczekali. Zapłacił? Z nadgodzinami, jak się należy?
Kiedyś ciężką pracę wykonałem kamieniarską z prawdziwych kamieni. Ułożyć to to naprawdę problem. Żmudna robota. Skończyłem po miesiącu. Altanka taka. Oszukał mnie. Zapłacił w sumie... 1/3. Trudno Polak jestem. Przyjąłem pieniądze. Poszedłem do Gruzina. Wynająłem u nigo traktor z lemieszem i rozjebałem gnojowi jeszcze ciepłą altankę . :)
Potem podszedłem w kafenio z kawusią i spytałem czy by coś mu nie wybudować. Wszyscy się śmiali a on wyszedł. Taki niehonorowy został w osadzie. Bo jak coś zamawiasz to płać. Dopiero co wyszedł majster ode mnie i powiedział, że da kosztorys na robotę dość dużą jutro. Why not ? Należy się. Jak się z nim zgodzę zapłacę. Nienawidzę oszustwa, w sklepie, na budowie, w życiu. Ilu gosci skasowałem za parę złotych, które chcieli przekręcić... Naprawdę, nie jest to powód do chwalby i radości, takich skurwysynów trzeba eliminować. W każdy sposób. Najlepiej w taki odczuwalny przez nich
.
Gmojów lać a cwaniaków po kieszeni trącać. Zrozumieją. A najlepiej jakby prawo było prawem a sprawiedliwość znaczyła sprawiedliwość - jak u Tuwima... Sie nie da. Trzeba samemu napierdalać. PÓki zero u władzy i kurdupson!!!


Ostatnio zmieniony 07 sie 2018, 20:08 przez older, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 20:07 
Boruch pisze:
Wracamy do tematu

Kto prócz mnie oczywiście jest trollem na tym forum. Bo wynika, że wszyscy.

Mówienie o lewicy na przykładzie jakiegoś Molla jest tak żenujące, że wypada wszystko z rąk. Wybiórczość twoich tez Polar jest nieziemska.

I kto prócz ciebie ćwiczy tu nienawiść?


Oczywiście, wszyscy którzy maja odmienne zdanie od Borucha i nie uważają Polaków za debili są żenujący.
Niestety, nie jesteście Boruchu żadna wykładnią życia politycznego i gospodarczego tego grajdoła i musicie liczyć się z tym, że są środowiska, gdzie pisanie o Polakach per idioci uważane jest za trolling.
No musicie z tym żyć. Nie wy kreujecie rzeczywistość.
I z tym też musicie żyć. :D
Z tego co mi się wydaje Moll udziela się na UJ. Może udajcie się tam celem wyjaśnienia pewnych kwestii.

@stanax
Nie wiem w jakim kontekście to napisałem. Może kiedyś opowiedziałeś już tę historię o Polakach, stąd odnośnik w twoja stronę.

Widzisz, z tym ziomalem przez którego jem na kolanie...to tak nie do końca...Pieniądze nie śmierdzą. Nawet Norkom. Pewne standardy życia i pracy poświęcili na ołtarzu kapitalizmu. Nie przeszkadza im, że Polacy żrą na kolanie, skoro ich partnerowi to nie przeszkadza. Napisałbym ci co to za firma, a jest to jedna z większych w NO w branży elektrycznej, więc Polak - partner - operatywny, biedny być nie może skoro dopuścili go do geszeftu.
Kapitalizm.
Pracowałem też w firmie, gdzie 4 posiłki dziennie za free plus kamp to standard. Ale, nowe idzie. Nie mówię, że twój szef nagle odleci i wypierdoli cię z pracy dla paru koron oszczędności, ale Nory uczą się powoli kapitalistycznych reguł wolnorynkowych.

4 stocznie, w tym moja, przegrały w norweskim sądzie sprawę o równy socjal dla wszystkich pracowników. Przeloty, darmowe kampy, posiłki lub diety. Sąd nakazał traktować przyjezdnych na równi z norweskimi pracownikami. Możesz to wygooglować.
Próbują, cały czas próbują. Najpierw polusów i resztę swołoczy, a za parę lat swoich. Kapitalizm to nie dropsy. Nie jest taki słodki jak go malują. ;)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 20:14 
Pewnie masz rację. Jakąś. A ja ?
Wsi spokojna, wsi wesoła...
Czyli co, jak Witkacy - w dupie mam!
Może się nawet kiedyś zabiję.......................................... >


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 20:22 
Nie chodzi o to czy mam rację czy nie, ale przez takie swoje pierdolenie o żarciu na kolanie przekazuję trochę głębszy problem. Taki jak na przykład z tym Sądem
I jak napiszę, że spawam w zęzie, to też nie to końca musi być to co widać gołym okiem...taka...kurwa...ta no...para...psra...no kurwa... przenośnia znaczy się. Figura akrobatyczno - stylistyczna. ;)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 20:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
Wracamy do tematu

Kto prócz mnie oczywiście jest trollem na tym forum. Bo wynika, że wszyscy.

Mówienie o lewicy na przykładzie jakiegoś Molla jest tak żenujące, że wypada wszystko z rąk. Wybiórczość twoich tez Polar jest nieziemska.

I kto prócz ciebie ćwiczy tu nienawiść?


Oczywiście, wszyscy którzy maja odmienne zdanie od Borucha i nie uważają Polaków za debili są żenujący.
Niestety, nie jesteście Boruchu żadna wykładnią życia politycznego i gospodarczego tego grajdoła i musicie liczyć się z tym, że są środowiska, gdzie pisanie o Polakach per idioci uważane jest za trolling.
No musicie z tym żyć. Nie wy kreujecie rzeczywistość.
I z tym też musicie żyć. :D
Z tego co mi się wydaje Moll udziela się na UJ. Może udajcie się tam celem wyjaśnienia pewnych kwestii.

@stanax
Nie wiem w jakim kontekście to napisałem. Może kiedyś opowiedziałeś już tę historię o Polakach, stąd odnośnik w twoja stronę.

Widzisz, z tym ziomalem przez którego jem na kolanie...to tak nie do końca...Pieniądze nie śmierdzą. Nawet Norkom. Pewne standardy życia i pracy poświęcili na ołtarzu kapitalizmu. Nie przeszkadza im, że Polacy żrą na kolanie, skoro ich partnerowi to nie przeszkadza. Napisałbym ci co to za firma, a jest to jedna z większych w NO w branży elektrycznej, więc Polak - partner - operatywny, biedny być nie może skoro dopuścili go do geszeftu.
Kapitalizm.
Pracowałem też w firmie, gdzie 4 posiłki dziennie za free plus kamp to standard. Ale, nowe idzie. Nie mówię, że twój szef nagle odleci i wypierdoli cię z pracy dla paru koron oszczędności, ale Nory uczą się powoli kapitalistycznych reguł wolnorynkowych.

4 stocznie, w tym moja, przegrały w norweskim sądzie sprawę o równy socjal dla wszystkich pracowników. Przeloty, darmowe kampy, posiłki lub diety. Sąd nakazał traktować przyjezdnych na równi z norweskimi pracownikami. Możesz to wygooglować.
Próbują, cały czas próbują. Najpierw polusów i resztę swołoczy, a za parę lat swoich. Kapitalizm to nie dropsy. Nie jest taki słodki jak go malują. ;)



A czy ja za wyrocznie, lub wykładnię się uważam? Kiedy to napisałem i gdzie. Wskaż mi. To ty raczej ciągniesz w tym kierunku. W każdym twoim tekście to widać. Jako Polak mam prawo do krytycznego zdania o moich współrodakach. Ty, skoro tak ci dobrze masz prawo przełknąć jedynie gorzką pigułkę. :D Nigdy natomiast nie napisałem, że wszyscy na tym fo to trolle. Choć parę osób wymienić mogę. Też mam zdanie jak ty. I być może mógłbym twoje szanować choć nie zgadzać się. Tylko, że tobie kochany prawie zawsze odpierdala i każdego, kto się z tobą nie zgadza uważasz za idiotę. Co tworzy niezbyt normalny wizerunek prola. W każdym razie swoim sposobem robisz z każdego miazgę. A dyskusja zamienia się w bezsensowną napierdalankę. Dziś nawet z przytakującą ci koleżanką Evcią o mało co. Ona wykazała więcej rozsądku i ustąpiła.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2018, 20:44 
Twoje spostrzeżenia nie zawsze muszą być trafne, a wnioski są zazwyczaj błędne.
Musisz z tym żyć.
Po chuj jątrzysz?

Już? Wszyscy wiedzą że mi odpierdala? Dyskusja ze mną to napierdalanka?
Coś jeszcze? Bo już przynudzasz...

Obrazek


...no i trollisko zamknęło temat...


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Nie chcę cię drażnić @polar, ale mylisz się. Kapitalizm w Norwegii jest od zawsze. To my polacy psujemy norwegom rynek. Na szczęście prawa socjalne są zagwarantowane od wielu lat i niezmienne. Ten pracodawca, który na nich tnie, ma na pewno pełną świadomość, że albo dobiorą mu się do dupy związki (czytaj Skatteetaten w konsekwencji), albo będzie musiał spierdalać w podskokach na Seszele. Jeden numer przechodzi. Tylko jeden.

Czasem jakiś buc się wychyli i przekręci system. Drugi raz ten sam numer nie przechodzi.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group