forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 14:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 sie 2018, 11:56 
To jest utarczka z tobą, nie ze społeczeństwem. Masz duzo racji w tym co piszesz ale nie zawsze i nie wszedzie i generalizujesz. Ja odpłacam pięknym za nadobne. Nie rozciagam tego dyskursu na społeczność proli tylko na jednego prola. Sam zresztą też byłem dość długo prolem zaczym zacząłen być operatywny :) Mało jest rzeczy, których nie robiłem . Mam wiele umiejetnosci, takie zycie miałem.
Znaj proporcyą mocium panie.. :)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 12:05 
I widzisz, i tu jest ten problem z tobą.
Nie wszystkie posty które ja piszę, są do ciebie.
Tym zarzutem bardzo często szafujecie w moją stronę, buk raczy wiedzieć dlaczego) :lol:

Ja bardziej miałem na myśli takiego Borucha, ale...no cóż wychodzi jak zwykle.


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 12:51 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Bo z Wami jest ten problem, że zbytnio wszystko bierzecie "do siebie".
Pomimo, że faktycznie w wielu sprawach jesteście podobni.
Przyznam się, że czasami mam strach coś napisać, by nie zostać źle zrozumianym bo zaraz odsądzacie od czci i wiary. A już zażartować........a jeszcze bez siedmiu emotek....... przesrane.
To jak ma się ten Naród dogadać gdy nawet na tym forum o to trudno choć przekonania wiekszości z Was są podobne. Ja tam pamiętam, że Cygan dla towarzystwa dał się powiesić.
Ale można i na noże.
Tylko po jakiego chuja ?! - nie wiem. :o



:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2018, 12:59 
I widzisz Praktyczny, znowu mnie wkurwił tym, że generalizuję.
A jak mam, kurwa, nie generalizować, jak siedzę sobie w przepięknej Norwegii, na norweskiej umowie o pracę, na norweskiej stawce, a tu nagle wylizingowali mnie do również norweskiej firmy, ale z polskim współwłaścicielem. No i wpierdalam śniadanie na kolanie, bo operatywny na stołówce oszczędza.
A chuj z tymi polskimi biznesmenami. Pięć lat se człowiek szukał normalizacji stosunków pracy, a i tak na jebanego operatywnego z Polski trafił.
No i jak nie generalizować?
I co? Zwolnić się mam?
Albo jako chałturę odwale. Sami mnie zwolnio.
:D


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 13:28 
polar pisze:
I widzisz, i tu jest ten problem z tobą.
Nie wszystkie posty które ja piszę, są do ciebie.
Tym zarzutem bardzo często szafujecie w moją stronę, buk raczy wiedzieć dlaczego) :lol:

Ja bardziej miałem na myśli takiego Borucha, ale...no cóż wychodzi jak zwykle.



Jeżeli do MNIE piszesz, nie mów : SZAFUJECIE.
Ja to ja - jednoosobowy jestem. Kiedyś próbowano mówić mi na WY i w rezultacie wyjebali mnie z roboty, bo ja nie towarzysz byłem i ostro się stawiałem. Tak, ze zważ: to jest lekka demagogia, już muwiłem : generalizujesz. Mówisz do mnie - ok. Mówisz do borucha - ok. Ale razem do nas nie mów. Widziałeś, zebym ja mówił do PROLI?
Nie. Ja mówię do JRDNEGO prola.
I tak trzymaj, proszę. :)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 13:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ty Polar jesteś po prostu zarozumiałym marnym typem. W jednym z postów dzisiejszych napisałeś, że ludzie tu piszący to trolle. Tak więc racz się odpierdolić od trolla Borucha. :D

Stanax, Older, Stary Praktyk to dla ciebie trolle.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2018, 15:55 
Prolu, twoja karma mi się nie podoba. Nie jestem żadnym wieszczem, Wernyhorą czy inną Pytią, ale zawsze ci wiatr w oczy i chuj w dupę. Aż do Norwegii musiałes pojechać , zeby trafić na Polaka? Kurwa- to jest normalne fatum. Kiedyś wynajmowałem mieszkanie Ukraińcom, którzy mysleli , że są w Polsce a pracowali w stoczni dla Dierepaski, też Ukraińskiego miliardera. Chujowo mieli i pili. I ich wyjebałem z mieszkania bo pili. Za dużo. Polar nie pij. Chyba, że zmienisz pracodawcę jak stanax - on dla Norka robi bez frustracji :) Życzę powodzenia w robocie. Na kolanie też mozna zjeść dobre rzeczy jak jest w kieszeni dobrze. Przeżyjesz :)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 16:16 
Ja o jednym, ten o drugim, czyli zawsze o prolu. :lol:
O nieironizowanie prosisz, czyly powagi chcesz?
Jak? Jak prostego przekazu nie potrafisz wychwycić.
Czy naprawdę myślisz, że się żalę?
Stanaxa za wzór mi podajesz?

Molla tekst przytoczyłem, a dyskusja z tobą zawsze do jednego się sprowadza - nauki prola jak żyć na podstawie życia twojego i stanaxa.

Dlatego nie możemy dyskutować. Twoje doświadczenia są dla mnie lekko przestarzałe, a i pewnie leasing pracowniczy z Googla tylko znasz. Rozumiesz, bariera międzypokoleniowa. I tak to zostawmy. ;)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 16:38 
Dobra, spuszczam zasłonę milczenia, dorabiaj się, pracuj, zyczę powodzenia. Starym chuj już i wielu rzeczy nie ogarniam, znam swoje ograniczenia :)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 16:46 
I znowu źle.
Dlaczego uważasz, że jestem niedorobiony?
Jestem. Tylko to tak nieinteresujący temat, że nie ma sensu o nim wspominać. I priorytety inne.
;)
Ale za życzenia dziękuję.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group