forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 sie 2018, 19:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
.... lewicowym forum. W 100%.

.... polskiej lewicy.....


Panie Polar, kogo czy co, nazywa Pan lewicą, w szczególności tutejszą krajową.....
Bez określenia o co chodzi, ciężko do czegokolwiek się odnieść.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2018, 21:14 
Pantryglodytes pisze:

Panie Polar, kogo czy co, nazywa Pan lewicą, w szczególności tutejszą krajową.....
Bez określenia o co chodzi, ciężko do czegokolwiek się odnieść.

Ależ Panie Panty, ja nie mówię gdzie jest lewica, ja mówię gdzie jej na pewno nie ma.


Na górę
  
 
Post: 06 sie 2018, 21:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
Pantryglodytes pisze:

Panie Polar, kogo czy co, nazywa Pan lewicą, w szczególności tutejszą krajową.....
Bez określenia o co chodzi, ciężko do czegokolwiek się odnieść.

Ależ Panie Panty, ja nie mówię gdzie jest lewica, ja mówię gdzie jej na pewno nie ma.


To zdaje się jak z tym Prosiaczkiem im bardziej Puchatek szukał tym bardziej Prosiaczka nie było, na koniec w stumilowym lesie zostały strzygi i upiory.
Do dziś jeszcze straszą, a Prosiaczka niema.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2018, 21:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Czarna_Mańka pisze:
Pan jesteś Eva?

Ciekawy przypadek :lol:
tak sobie zakładać, ze wszystkie posty są kierowane do Pana
Panie Krasnal_Wszystkowiedzący_Patataj_z_Błędem_w_nicku

ps. był tu już taki jeden, kiedyś :roll:

i zrób mi Pan grzeczność i nie odpowiadaj na moje posty
ani teraz
ani nigdy


Pochlebia Pani sobie, na próżno


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2018, 21:42 
Pantryglodytes pisze:
polar pisze:
Pantryglodytes pisze:

Panie Polar, kogo czy co, nazywa Pan lewicą, w szczególności tutejszą krajową.....
Bez określenia o co chodzi, ciężko do czegokolwiek się odnieść.

Ależ Panie Panty, ja nie mówię gdzie jest lewica, ja mówię gdzie jej na pewno nie ma.


To zdaje się jak z tym Prosiaczkiem im bardziej Puchatek szukał tym bardziej Prosiaczka nie było, na koniec w stumilowym lesie zostały strzygi i upiory.
Do dziś jeszcze straszą, a Prosiaczka niema.



Panie, co tam strzygi i upiory, wystarczy Mańka :lol:

Polar, o tym, że nie ma w Polsce lewicy to wiemy, zresztą i ta pseudo lewica i prawica są raczej centrowe.
I od kiedy to jest forum lewicowe?


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 5:42 
Eva, lewicowość tego forum sięga zamierzchłych czasów. Nie wracajmy do prehistorii. Postawiono tu wiele karkołomnych teorii mających udowadniać tę lewicowość.
Np. Palikot to była lewica.
Ale nie o tym chciałem.
Bardziej chodziło mi o to, że kiedyś, nie wiem czy żartem, czy serio, wspominałaś coś o potencjale jaki niosą ze sobą osoby w słusznym wieku. Chciałaś nawet z niego korzystać. :lol:
Mam nadzieję, że był to żart.
Wg mnie potencjał ten jest zerowy, a Moll dość trafnie opisał ten obskurantyzm cechujący duskusje na temat "wolności" w Polsce.

No i ten styl uprawiany przez forumowych trolli, mający właśnie uczyć miłości za pomocą nienawiści, to właśnie opisuje Moll. I wielu to widzi, i może w tym należy upatrywać upadku tego forum?


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 7:05 
Starzy na śmietnik. Młodzi wymyślą od nowa wszystko to co starzy już przerobili.
Jak to jest, że w szkołach nauczyciele nie siedzą w ławkach? :)
Młodzi - starzy.
- Odwieczny konflikt.
Wszyscy mogą się uczyć i rozwijać nawzajem biorąc od siebie.
Młodzi mają pomysły i świeże spojrzenie.
Starzy odrobinę więcej widzieli i mają doswiadczenie i nieco pobłazliwości.
Chyba, ze sa zapiekłymi w swych poglądach ortodoksami bez woli jakichkolwiek zmian.
Młodzi z wiekiem też wyhamują, będą bardziej refleksyjni.
Pokryją się patyną doświadczenia i będą kontestować nowomody przyszłych młodych. :)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 7:39 
polar pisze:
Eva, lewicowość tego forum sięga zamierzchłych czasów. Nie wracajmy do prehistorii. Postawiono tu wiele karkołomnych teorii mających udowadniać tę lewicowość.
Np. Palikot to była lewica.
Ale nie o tym chciałem.
Bardziej chodziło mi o to, że kiedyś, nie wiem czy żartem, czy serio, wspominałaś coś o potencjale jaki niosą ze sobą osoby w słusznym wieku. Chciałaś nawet z niego korzystać. :lol:
Mam nadzieję, że był to żart.
Wg mnie potencjał ten jest zerowy, a Moll dość trafnie opisał ten obskurantyzm cechujący duskusje na temat "wolności" w Polsce.

No i ten styl uprawiany przez forumowych trolli, mający właśnie uczyć miłości za pomocą nienawiści, to właśnie opisuje Moll. I wielu to widzi, i może w tym należy upatrywać upadku tego forum?


polar pisze:
. Lewica nie jest dla Was - to Wy ewentualnie możecie być dla lewicy, jeżeli się trochę posuniecie i zrozumiecie, że walka o równość przy wykluczaniu osób o niższym kapitale ekonomicznym, kulturowym, społecznym i symbolicznym okazuje się w istocie reprodukowaniem nierówności z pseudo-postępowym uzasadnieniem.


Lewicowa polityka to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji, to nie kiszenie się w swoim pseudo-postępowym sosiku, to nie wyszukiwanie coraz bardziej uczonych powodów, dla których zwalniamy się z obowiązku reprezentacji nieuprzywilejowanych - PRZEDE WSZYSTKIM tych o innym pochodzeniu społecznym. Póki tego nie zrozumiecie, nie macie prawa mówić, że walczycie o równość.
Łukasz Moll



I teraz sobie może wyjaśnijmy o czyją to wolność chodzi? Wolnośc jednostki? Bo tę zdaje się już wywalczyliśmy i mamy złodziejski, dziki niczym nie skrępowany kapitalizm, ale przecież jednostka jest wolna!
Polar, spłyciłeś i sprywatyzowałeś temat. Na dodatek strzelasz sobie w stopę chcąc wykluczać starsze pokolenia.


Temat się rozjeżdża i obawiam się, że sobie postrzelamy jeden do drugiego i nic z tego nie wyniknie, oprócz kolejnych animozji.
Moll trafnie zauważył, ale czy tylko Moll, czy nie pisał o tym Barycki i paru innych bywalców forum, że wolność jednostki nie jest sprawą nadrzędną, sprawą nadrzędną jest INTERES SPOŁECZNY!


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2018, 8:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Interes społeczny nie jest przypisany wyłącznie do socjalizmu (lewicy). Ubogie społeczeństwa nigdy i nigdzie nie osiągnęły sukcesu. Pierw oddają wolność osobistą dla interesu społecznego, bo tak im wmawiają socjalistyczni ideolodzy. Na koniec bankrutuje jednostka, zaraz potem społeczeństwo a na koniec ideologia. Z pełnymi brzuchami wychodzą ideolodzy oraz jej krzewiciele. Tylko!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2018, 8:11 
A kuźwa o czym ja próbuję Ci napisać?
Właśnie o interesie społecznym poprzez przykład tego fo.
Kapitalizm tak, sorry za kolokwializm, zrył berecik starym, że będą uprawiać politykę tolerancji językiem nienawiści w obronie swojego statusu. I ten trend się rozszerza.
Ja nie neguję doświadczenia starszych pokoleń, bo na tym opiera się nasza cywilizacja, ale na przykładzie tego fo widać gołym okiem, że indywidualizm prowadzi do spięć i nieporozumień. I dodatkowo jest on sankcjonowany wiekiem. Nic dobrego z tego wyjść nie może.
A niewielu znam posiadających narzędzia, którzy postawią interes społeczny powyżej własnego.
I może się mylę, ale Barycki chyba też się do nich nie zalicza.
Mimo, że w tym co prezentują jego teksty jest bezkonkurencyjny. Poziom nieosiągalny. Nie tylko dla mnie. ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group