forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 84  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 lip 2018, 11:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
O w mordę, miała przodka w Krzyżakach..... :lol: :lol: :lol:

TV Republika postanowiła sięgnąć po sprawdzony trik, czyli niechęć elektoratu partii władzy do Niemiec. Jak się okazuje prof. Gersdord działała na szkodę Polski już wiele lat temu, a dokładnie 608 lat przed swoim urodzeniem. Wszystko to za sprawą Krzysztofa von Gersdorf, który walczył pod Grunwaldem po stronie Krzyżaków… :lol: :lol:

Załącznik:
1.JPG
1.JPG [ 50.91 KiB | Przeglądany 2361 razy ]


https://crowdmedia.pl/absurdalny-atak-n ... krzyzakow/

Załącznik:
FB_IMG_1531764682824.jpg
FB_IMG_1531764682824.jpg [ 49.41 KiB | Przeglądany 2329 razy ]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2018, 21:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol:

Młodzi propagandyści z TVP.Info skoczyli sobie do gardeł. Zatrudnieni za publiczne pieniądze młodzieńcy pokłócili się i wyciągają brudy, które pokazują, jak wygląda codzienność w ich redakcji. Jeden przyznaje się do kłamstw i preparowania fałszywych informacji, drugi sugeruje koledze załatwianie pracy za seks.

Chodzi o byłego pracownika TVP.Info Ziemowita Kossakowskiego i kierownika tej redakcji Samuela Pereirę.

Kossakowski to młody człowiek, który najpierw starał się zostać politykiem PiS (kandydował bezskutecznie w 2014 r. w wyborach samorządowych), a potem dostał pracę za publiczne pieniądze w TVP.Info. Głośno zrobiło się o nim w czasie kampanii przed wyborami prezydenckimi. Kossakowski postanowił powtórzyć zachowanie młodego chłopaka, który wmieszał się w tłum wokół Komorowskiego i zadał mu kilka niewygodnych pytań. - Ja dzień poźniej zrobiłem to samo (...). Wtopiłem się w tłum a potem zadałem pytania prezydentowi i usłyszałem, żebym pojechał do Norwegii - mówi Kossakowski w wywiadzie dla Plusa Minusa. Dziś przyznaje, że chodziło o wywołanie skandalu.

W środowisku dziennikarskim mówiło się, że praca w TVP była nagrodą za prowokację wymierzoną w Bronisława Komorowskiego.

Samuel Pereira to z kolei Polak portugalskiego pochodzenia, który wkupił się w łaski partii, przesiadując całymi dniami w namiocie smoleńskim podczas protestów zwolenników PiS. Uważali oni, że w Smoleńsku doszło do zamachu.

Teraz Kossakowski wylewa żale na Pereirę, swojego byłego szefa. Przyznaje wprost, że w TVP.Info podawane są fałszywe informacje, które mają na celu prorządową propagandę i oczernianie opozycji. W rozmowie z "Rzeczpospolitą" opowiada o paszkwilu, w którym obrzucił błotem protestujących lekarzy rezydentów podając tam kłamliwe i niezgodne z rzeczywistością informacje. - Ten tekst zlecił mi Samuel Pereira, który jest dwulicową osobą - ujawnia propagandysta Kossakowski. - Narobił mi wiele problemów w życiu. Stałem się obiektem nagonki przez fejki Pereiry. Byłem lojalny nawet wobec tak kur*** zachowania, jak to Samuela, który wysyłał mi fejki na maila służbowego. Po publikacji dzwonił, że świetna robota, dwa dni później mnie zawiesił, a potem uciekł jak tchórz i do tej pory nie starczyło mu odwagi, żeby wyjaśnić ze mną sprawę w cztery oczy - opowiada w rozmowie z "Rzepą".

Deklaruje, że teraz żałuje, że okłamywał ludzi, preparując paszkwil na lekarzy rezydentów, w którym kłamał, że żyją wystawnie i mają pieniądze na wycieczki zagraniczne. W rzeczywistości te "wycieczki" były misjami humanitarnymi, podczas których lekarze pomagali ludziom w ubogich rejonach świata.

- Jestem świadom tego, co zrobiłem. Zaufałem portugalskiemu uchodźcy i to on wsadził mnie na taką minę - mówi Kossakowski.

"Portugalski uchodźca" to według Kossakowskiego Samuel Pereira, który nadal kieruje redakcją TVP.Info. Jak Pereira zareagował na słowa swojego byłego kolegi i podwładnego? Ujawnił jeszcze więcej brudów.

Pereira zasugerował, że Kossakowski pracując jeszcze w TVP oferował dziewczynom pracę w redakcji. To, według Pereiry, był sposób, by je uwieść, co sugeruje załatwianie pracy za seks. "Opowiada o tym jak próbował "podrywać" panie z TT sugerując, że załatwi im pracę w TVP?" - zapytał Pereira na Twitterze i dołączył do tego uśmieszek. Zapomniał widać, że jako przełożony Kossakowskiego nie powinien tolerować takiego zachowania. Jeśli o nim wiedział, to powinien ostro zareagować!

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... 1s#slajd-1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2018, 7:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A chuj z nimi. Jeden wart drugiego. Problem tylko taki, że dotyczy to bądź co bądź TV publicznej, która powinna być wzorem profesjonalizmu. No ale w tym kraju nigdy jeszcze tak nie było aby TVP była niezależna. Zawsze lepiej lub gorzej lizała dupę władzy. Dziś PiSowskiej i to jak widzimy w sposób najpaskudniejszy z możliwych.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2018, 13:49 
Paczajta ludeczkowie! Nawet publika Pospieszalskiego angażuje się w obronę Konstytucji. :lol:
Podobno nawet gazem jej bronił

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 28 lip 2018, 14:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja o tym sprzedawczyku Pospieszalskim Jasiu już zapomniałem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2018, 15:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stary praktyk pisze:
A wczoraj w "Trójce" podawała, ze tvp wzrosło o 7%..........!
I jak Wam tera....?!


Chyba do 7 % , a nie "o 7 %". Powala z nóg.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2018, 17:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jest jeszcze działający link.
Można się bawić.

https://pasek-tvpis.pl/
Załącznik:
tvpis84fdbc.jpg
tvpis84fdbc.jpg [ 57.8 KiB | Przeglądany 2864 razy ]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2018, 15:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol:

Załącznik:
1.JPG
1.JPG [ 59.75 KiB | Przeglądany 2811 razy ]


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2018, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A to Pani prezes wzięła ślub? Pan Mazurek wygląda świetnie. Ciekawe co tez tam dźwiga kolega Terlecki. Jakiś prezent ślubny. Może aparat inhalacyjny zasilany butaprenem? Cheba, że to jakiś przechodzony "Rubin":D :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 01 sie 2018, 15:38 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2018, 15:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Kopernik ma gwizdek przywołujący współplemieńców do pionu :?:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 84  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group