forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 lip 2018, 21:53 
WLR pisze:
Partia założona przez nazioli (ONR-Falanga), domagająca się likwidacji organów demokracji parlamentarnej, pragnącą izolacji Polski
poprzez opuszczenie Unii i NATO, powołania bojówek w stylu SA i działalności sądów kapturowych, a do tego pragnąca posiadać bombę
atomową niczym szalony Kim Dzong Un. To wszystko już było i mieści się doskonale w pojęciu - FASZYZM.

Ależ to jest tylko twoja interpretacja sofistyka. Nieistotna dla meritum.

WLR pisze:
Reasumując, pojęcia nie masz czym jest faszyzm, więc nie masz tez pojęcia, że program Zmiany jest w istocie faszystowski.

No to jadziem z meriutum.
Traktaty Rzymskie zostały napisane przez nazistę i ideologa Hitlera Hallsteina, stanowią podwaliny Unii której jesteś zwolennikiem, bo...nie jest faszystowska :lol:
Skoro Zmiana jest faszystowska, bo domaga się likwidacji demokracji parlamentarnej, to jak nazwać tę twoją Unię, która ogranicza demokracje w całości, wraz z suwerennością Polski, stanowiąc według ustaleń unijnych urzędników prawo do którego musi się dostosować polskie społeczeństwo? Ot, chociażby skowyt nad regulacją stawek przewoźników. Unia chce wyrównania do minimalnej niemieckiej, a Polacy uważają to za zabójstwo polskich firm przewozowych, bo przestana być konkurencyjne. Unia dyktuje warunki - polus musi wypełniać. Gdzie tu demokracja? Gdzie możność decydowania o sobie? To jest prawdziwy faszyzm, który genialny Hallstein wprowadził dzięki oszołomom takim jak ty.
A polskie rolnictwo. Skąd obecne problemy? Dlaczego Unia ogranicza zdolności produkcyjne polskich rolników proponując im jakieś gówniane dopłaty?
A kto się zgodził na NATO w Polsce? Gdzie demokracja? Bo dokonaliśmy demokratycznych wyborów reprezentantów? I demokratycznie robimy laskę natowskim sojusznikom? Czego ci demokratycznie wybrani przedstawiciele nie ukrywają? To jest ta twoja demokracja? To w najczystszej postaci faszyzm i ograniczenie swobód i suwerenności Polski.
Więc spierdalaj z tą demokracją napisaną przez faszystę Hallsteina.
I do mnie teksty, że ja nie wiem co to jest faszyzm?
Ty za to doskonale wiesz co to jest faszyzm i dominacja jednego narodu nad drugim. I w pełni to popierasz.
Na złodzieju czapka gore.

A teraz nie mam już czasu na ciebie sprzedawczyku, bo będę się urlopował.
Ale jak wrócę, będę cię jebał do utraty tchu. :lol:


Na górę
  
 
Post: 16 lip 2018, 17:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
AGAFIA pisze:
Ano masz rację Boruchu. Małżonek kilka miesięcy temu, miał taką sytuację iż mu chciano młodego w kurs dać, żeby mąż go pouczył , pokazał co i jak. Mąż się zgodził, a dyspozytor na to, czy nie będzie przeszkadzało, że to Ukrainiec. Dla nas to dziwne pytanie, a wielu kierowców nie chciało jeżdzić z Ukraińcem i chłop z 3 dzieci, mógł zostać bez pracy. Inna sprawa, że oni, Ukraińcy często mają pokupione prawko i żadnego pojęcia, ale to akurat nie ten przypadek.
Chłop więc pracował z moim pół roku, teraz już jeździ samodzielnie. Mieszkają w Polsce, dziecka chodzą do szkoły, żyją normalnie.. Żadnego Bandery czy innej chujni.


Bo to może ten rosyjskojęzyczny jest, a oni to raczej Ruscy, a nie bandersyny. Zatem nie dziwota, że nie pieje o banderze i UPA. Takich widać każdego 9 maja jak idą pod istniejące jeszcze pomniki ACz i składaja kwiaty oraz próbują iść w marszu "biezsmiertnyj połk". Bo w tym roku im przeszkadzała UPO-wska hołota z banderyzmu..

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2018, 17:43 
na mojej parafii f huj Ukraińców pracuje, nie mam w związku z tym żadnych przykrych doświadczeń.., "nasze" kumple gwiaździste znowu olej porozlewało i trzy kwartały wyłączone z ruchu na cztery godziny, nasze wojaki obstawiły teren.., byłem w strachu..


Na górę
  
 
Post: 17 lip 2018, 7:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Matka Boska Ukropska.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2018, 3:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Matka Boska Ukropska.

Obrazek


"MIŁOSIERNA"

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2018, 22:57 
Wypowiem się, kurwa i niech nikt mi nie przerywa.
Pracuję, w tzw HR, w dużej firmie, charakter mojej pracy wymaga kontaktów bezpośrednich z Ukraińcami, Polakami, Niemcami i tymi tam, skośnookimi ogólem.
I kto papierów nie potrafi skompletować, donieść, kto najwięcej pizdę drze ? Polacy. Kto największy syf robi na zleceniach, odpierdala manianę- Polacy, kto kradnie, Polacy, kto kiedy już brygada zejdzie ze zmiany robi taki kocioł, że starsza 58 letnia Pani Jasia płacze, tak, bo dziś się kobietka popłakała, bo nie starcza jej sił po debilach sprzątać, a nie była w stanie, bo taki syf bydło zostawiło, łącznie że jakiś kutas, naszczał i za przeproszeniem spuścił się do umywalki, kto ? No Polacy...
Kurwa mać, nie próbuj mi jeden z drugim pisać, że nienawidzę Polski, Polaków, etc. Nie!! Ale nikt takiego syfu nie robi na firmie, jak Polak, i nikt Polaka pracy nie oleje, jak inny Polak. Ukraińcy sa tu, pojedyńczo, młodzi, starzy, są parami, całe małżeństwa, ba dzieciaki dorosłe, o kartę się starają, ale wszystko wygląda jak powinno, pełen szacun i do babek z serwisu sprzatającego i do innych. Grzeczni, mili, uczynni. Przefajni ludzie, aż mi przykro, że pracują za to gówniane 11 (wprawdzie netto) zł na godzinę.. Żaden Bandera, zero polityki, oby chleb dzieciom dać czy posłać ojcom parę dolarów.. Tak jak my dawniej, w Berlinie zachodnim...odpierdolcie się od tych ludzi. Oni są bardziej normalni od Polactwa, co to idzie do Chinola gruby łańcuch ze sztucznego złota kupić...
Babeczka młoda nie wyrabiała, dwojkę dzieciątek zostawiała tam, gdzieś, na Ukrainie, załatwiłam jej pracę w Tesco, na sprzataniu, stawka ta sama praktycznie, a praca dużo lżejsza, przyniosła mi dziś ciastko przez siebie upieczone Wzruszyłam się jak nie wiem co.


Na górę
  
 
Post: 21 lip 2018, 23:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Mimo że napisała Pani ten post 22 lipca to nie przerywałem :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2018, 23:36 
Kurcze, nawet nie ogarnęłam , że dziś to już jutro..


Na górę
  
 
Post: 22 lip 2018, 13:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Poczuła się zaatakowana tym HR


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2018, 14:34 
Hahaha, nawet przez moment nie myślałam o niej, pisząc tego posta. To choroba, a z racji wieku, niewiele już można zrobić. Jakieś psychotropy na wyciszenie, to wszystko.

Chodziło mi o stereotypy, o to, że wielu z nas, ma się za lepszych, o to, że coś się z Polakami porobiło niedobrego. Jakaś niczym nieuzasadniona buta, lekceważący stosunek do reszty, jednym słowem; buractwo. Oczywiście -nie dot. wszystkich, ale bardzo mi się to rzuciło w oczy podczas ostatnich tygodni.
Gorsi są chyba Chińczycy, humorzaści, antypatyczni, niekontaktowi. I jeszcze jedno, jak będąc tu 4 lata można nie opanować języka polskiego? A może to wygoda, udam, że nie rozumiem..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group