forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 lip 2018, 11:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
No i wyczerpaliśmy temat- dla jednych łowiectwo to dewiacja a dla innych ,,sport" :D
Awansowałem więc na sportowca -dewianta i idę zmasakrować sarękę. Dodam tylko, że chuj mnie obchodzą wasze rady na życie Pozdrawiam poprzez celownik optyczny Kahles 10 na 50 z czerwonym punktem :D

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 11:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Proszę zauważyć ponadto, że nie nazywam Korbaczeskiej wykolejencem z powodów jej nawyków żywieniowych i nie biję Jej po tlenionej głowie żeby żarła mięcho.
Tymczasem Korbaczeska coraz bardziej jest napastliwa, chamowata i obwinia mnie personalnie za całe zło płynące z Ustawy Łowieckiej
Jeżeli Korbaczeska nie zmieni sposobu dyskusji i nie przestanie w chamski sposób robić ze mnie wykolejeńca, ja pokażę swoje prawdziwe oblicze dewianta mordercy. :lol:
To nie ja kurwa Jasnogórskiej Panięce zaniosłem zdechłego lisa i prosze złości płynącej ze swego życiowego niedołęstwa na mnie nie obcierać. darz Kurwa Bór. :idea:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 11:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Trzeba Hornet nazywać rzeczy po imieniu, i koło focy mi to lata czy ci sie prawda podoba czy nie.
I nie bierz juz kurwa tak wszystkiego personalnie, o tobie nie pisalam, chyba ze tez niosłeś ten kosz z lisem.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 11:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Hornet pisze:
Składanie ofiar bogom jest zjawiskiem powszechnym.
Uczestnicy Pielgrzymki Myśliwych nie chcieli odstawać z tłumu i też dali Jasnogórskiej Panience jeden ze swoich ,,plonów"- w tym przypadku był to zdechły lis :lol: bo tylko zdechły lis może być owocem polowań.
No cóż :lol: cała sprawa zalatuje groteską ale odsyłanie tego do prokuratora i cały ten lewacki wrzask jest nieporozumieniem- wiadomo przecież że plonem polowań nie bedzie żywy lis a jedynie jego truchło.
W zeszłym roku na Kaszubach, w Świeto Huberta w kościołach pełno było zabitych dzików i jakoś nikt kurwa nie histeryzował- takie plony daje łowiectwo i padlinę się daje w ofierze, dzieje się tak od lat.

Człowiek poluje od tysięcy lat, zabija i zjada swoje ofiary, czy sie Wam to podoba czy nie. Jezeli któryś z Panów nie ogarnia tematu i histerycznie protestuje, zalecam serię elektrowstrząsów i okładanie krocza kawałkami lodu.
Sztuką bowiem jest podejść ofiarę, szybko i bezboleśnie zabić a jej białkiem nakarmić swoje młode. :D
I nie histeryzować mi tu ofermy życiowe tylko wypierdalać z płaczem pod Krzyż.
Porównywanie łowiectwa do esesmaństwa stawia porównującego w jeszcze gorszym świetle jak tych matołów ze zdechłym lisem. Ważcie słowa zatem, bo łatwiej zyskac tytuł Osła Roku niż się go później pozbyć.

Z poważaniem, myśliwy od trzydziestu lat, masywny członek PZŁ - Hornet :D



Panie Hornet pewnie nigdy się nie porozumiemy w tych sprawach. Fakt, to ja użyłem takiego porównania, co nie znaczy, że wszyscy myśliwi są tacy. I faktem jest, że człowiek para się tym od zarania dziejów. Kolejny fakt to to, że myśliwy uważał zwierzę często za bóstwo. Modlił się do ich trucheł chcąc w ten sposób przejąć ich spryt i siłę. Robił to po to aby przeżyć, bo kiedyś czasy były dla człowieka ciężkie. Wielu rzeczy nie rozumiał, więc w wchodzi w mistykę. Dziś człowiek, myśliwy robić już tego nie musi. Uważam więc, że obnoszenie się z ofiarą po kościołach i świętych dla człowieka miejscach jest profanacją ofiary. Nic jej z tego a tylko pusta satysfakcja człowieka. Dziś latamy Panie w Kosmos, to nie jest epoka dzidy i łuku.

Dlatego więc użyłem takiego porównania.

Mam wiele szacunku dla myśliwych bo wiem co tak naprawdę robią. Każdy chyba to wie, że Wasza działalność na bezmyślnym strzelaniu do zwierzęcia się nie kończy.

Może to też niedobre porównanie, ale sam jestem wędkarzem. Też w "bestialski" sposób na haku wyciągam ryby z ich środowiska, zabijam je i zjadam. Ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy aby ubrać szczupaka w strój krakowski i włóczyć po kościele, albo włożyć sandacza do kosza ze święconym na Wielkanoc. Tak więc biorąc pod wzgląd to co bym wybrał np czy łażenie po kościele z martwym lisem czy zostać osłem roku to wole to drugie. Czułbym się zaszczycony.

I proszę się tu na nas nie boczyć.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 12:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Boruch to jestes za czy przeciw? Jak bedziesz stal w rozkroku to ci jaki mysliwy jajca uszczeli.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 12:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
korbaczeska pisze:
Boruch to jestes za czy przeciw? Jak bedziesz stal w rozkroku to ci jaki mysliwy jajca uszczeli.



Pani Korbaczeska, z całym szacunkiem, ale chyba wyraziłem się jasno. ;)


ps.

Z tymi jajcami to nie jest wykluczone. Może to będzie nawet sam Pan Hornet z zemsty za tego esesmana. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 12 lip 2018, 12:13 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 12:13 
Chujem po twarzy Go zbij. :lol:


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2018, 12:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Zjem dzisiaj na obiad kawałek trupa cielaka i wcale mi go nie szkoda mimo że nie przybrany jarzębiną.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 13:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
korbaczeska pisze:
Trzeba Hornet nazywać rzeczy po imieniu, i koło focy mi to lata czy ci sie prawda podoba czy nie.
I nie bierz juz kurwa tak wszystkiego personalnie, o tobie nie pisalam, chyba ze tez niosłeś ten kosz z lisem.


Gdy Ty sie tatuowałaś, to ja nie pisałem, że samookaleczanie, wyjatkowo bolesne jakim jest technika tatuażu, cechuje ludzi niestabilnych umysłowo, z głębokimi, ukrytymi kompleksami na granicy ciężkich neuroz do uszkodzenia mózgu włącznie.. :lol: Nie napisałem, że tatuuując się, co w obecnych czasach jest zupełnie niepotrzebne, bo mamy Nipy i PINy, tatuując się jestes całkiem pierdolnieta.
Zważ to kobieto i wsadź sobie prawdę w rowek a popchnij paluszkiem :lol: Prawdę każdy ma swoją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 16:09 
Hornetu, ja mam tatułasz tesz, ale na usprawiedliwienie powiem, że wtedy nie było pinów ani nipów. Nawet peselów! Czy jestem stracony dla myśliwych ? :)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group