forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 7:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 lip 2018, 13:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Tak, czy owak, na kilo Krakowskiej nie starczy.

I to, zdaje się, Rafalska ma problem z rachunkami:

"Rafalska przypomniała, że jednym z elementów systemu będą programy wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami finansowane z funduszu solidarnościowego. Dodała, że od stycznia 2019 r. na ten fundusz odprowadzane będą pieniądze z Funduszu Pracy. Minister mówiła też o zasiłkach.

- Od 1 listopada 2018 r. wzrośnie zasiłek pielęgnacyjny, który wynosił do tej pory 163 zł. On wzrośnie do 184,42 zł, a więc będzie to wzrost o 31,42 zł - powiedziała
. - Dlaczego zwracam uwagę na zasiłek, którego kwota nie jest może taka bardzo wysoka, jak się komuś będzie wydało? Otóż dlatego, że ten zasiłek nie był waloryzowany, nie był podnoszony przez 12 lat - dodała."


Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/wiadomosci/new ... gn=firefox


Ostatnio zmieniony 10 lip 2018, 14:20 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2018, 13:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wielki Wezyr pisze:
Przyłębska I wszystko jasne. :lol:

Załącznik:
FB_IMG_1531152510892.jpg


A ja myślałem, że ktoś sobie jaja robi z Wolfgangowej. :lol: :lol:


Przyłębska o swoich dokonaniach naukowych: Sędzia, który wydaje wyroki to tak jakby coś publikował


http://polityczek.pl/uncategorised/7962 ... publikowal


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2018, 15:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Takie traktowanie ludzi nie tylko nie zaspokoi potrzebujących ale odniesie skutek taki, że ich wkurwi. Może to i dobrze, bo Polacy są łatwym obiektem manipulacji. Wystarczy pomachać przed nosem marchewką, niekoniecznie muszą ją zjeść, a już są jak na haju i wszystko mają w dupie. Inne wartości wtedy się nie liczą. A jeżeli to co mają dostać, czyli gotowiznę jest wielkim rechotem w ich stronę, oooooo to jest poważna sprawa. Wtedy ratuj się kto może, bo Polak nie ma wódki w sklepie i kiełbasy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 6:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Wielki Wezyr pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Przyłębska I wszystko jasne. :lol:

Załącznik:
FB_IMG_1531152510892.jpg


A ja myślałem, że ktoś sobie jaja robi z Wolfgangowej. :lol: :lol:


Przyłębska o swoich dokonaniach naukowych: Sędzia, który wydaje wyroki to tak jakby coś publikował


http://polityczek.pl/uncategorised/7962 ... publikowal

Nikt nie musi sobie robić, ona sama jest w tym bezkonkurencyjna :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 11:12 
Wielki Wezyr pisze:

Przyłębska o swoich dokonaniach naukowych: Sędzia, który wydaje wyroki to tak jakby coś publikował



O! Wszyscyśmy więc naókofcy jak sie paczy, bo codziennie publikujemy tutej "coś", a Małgośka i odejszły Tygrysy,
nawet liczniki onych publikacji przekręcili na upadłym forumie. Profesura im sie należy jak Rydzolowi dotacje.


Na górę
  
 
Post: 11 lip 2018, 14:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Patryk Jaki stracił cierpliwość podczas spotkania w Ursusie. "Bezczelne chamy!"


Patryk Jaki odbywa cykl spotkań z mieszkańcami Warszawy w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Podczas spotkania w Ursusie doszło do przepychanek. Wiceminister sprawiedliwości nie pozostawił sprawy bez komentarza.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img



Kogo mi tu widzimy? Ano widzimy katobolszewickiego aktywistę młodego pokolenia, który chyba był szkolony na zlotach ONRu. A on zachowuje się jak go uczono. Czyli jak kibol z bejsbolem w łapie. To jest przedstawiciel tej władzy. To jest - o zgrozo - wiceminister sprawiedliwości i kandydat na prezydenta Warszawy. Jakich cech wymaga się między innymi od polityka dobrej klasy? Przede wszystkim umiejętności odnalezienia się w takich sytuacjach, spokoju i zrównoważenia. A tu mamy prawdziwy wzór cymbała, porywczego głupola o proweniencji blokersa, ulicznego małoletniego gangstera z przedwojennego warszawskiego osiedla Praga, (jak w piosence - weź se lagie i choć na Pragie) kulawego na umyśle frajera, mentalnego obdartusa.

Stalinowska wierchuszka też widziała w każdym miejscu reakcjonistę sanacji. Dziś jest to KOD. Nie ważne czy jest w tym jakaś prawda, czy nie. KOD to hasło, które ma wzbudzać niepokój. Nie zgadzasz się z PiSem, jesteś z KODu.


Kiedy kilka lat temu naa uroczystościach państwowych gdzie udział brali Bartoszewski, Tusk, Komorowski jakaś hołota wykrzykiwała "raz sierpem raz młotem....." pisowcy jeszcze wtedy w opozycji mawiali, że jest to słuszny protest prawdziwych patriotów. Dziś protestujący przeciwko PiS to chamy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 16:42 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ja tam nie wiem, ale nie wyobrażam sobie kandydata na przykład w w innym kraju bynajmniej, który do wyborców mówi "chamy".
Po takim że tak powiem eleganckim wystąpieniu, kandydatura takiego ciołka przestałaby istnieć.
Ale co tam, gupi Polak przełknie wszystko, byle kandydat miał krawat i obiecał jakiegoś plusa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 16:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
maerose pisze:
Ja tam nie wiem, ale nie wyobrażam sobie kandydata na przykład w w innym kraju bynajmniej, który do wyborców mówi "chamy".
Po takim że tak powiem eleganckim wystąpieniu, kandydatura takiego ciołka przestałaby istnieć.
Ale co tam, gupi Polak przełknie wszystko, byle kandydat miał krawat i obiecał jakiegoś plusa.


E, tam, Maerose !
Chamy są nasze, albo chamy są ich.
Gdyby jeden, kulawy cham, nie podzielił narodu na sorty,
to wszystkie chamy by były nasze, albo ich.
A inne kraje to abstrakcja dla chama pierwszego sortu.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 17:05 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
W piątek rolnicy będą rzucać mięsem bez kartek:

Cytuj:
Możliwe więc, że na manifestacji pojawią się nie tylko rolnicy, ale też konsumenci.

Michał Kołodziejczak podkreśla, że niezależnie od tego, kto weźmie udział w manifestacji i ile osób, będzie o niej głośno.

- Będzie mięso u premiera na schodach rzucone. Będzie krew.
Ten widok musi obiec całą Europę - zapowiada mężczyzna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 17:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Klęska urodzaju-rolnikom dopłacać
Klęska nieurodzaju-rolnikom dopłacać

A to wszystko wasza wina bo nie żrecie 3kg malin dziennie.

Aha ja tam będę z plakatem żądam malin po 30zł za kg.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group