forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 14:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 lip 2018, 10:40 
Nie musiał łazić po bazarach jak jakiś jebany prolowski dorobkiewicz i z łóżka polowego sprzedawać. Tata Kornel go od razu przeznaczył do wielkich celów. Celowali w kasę. Dużą. Bank? -Czemu nie, kurwa!
I było!
I fajnie było.
I na chuj premierem było być?
Kazał kurdupson to się jest.
A było tak fajnie jako marionetka zarządzajaca na niby bankiem...
Tera - ODPOWIEDZIALNOŚĆ PREMIERA!!!
Duży problem.
Na krzywy ryj się z tego nie wygrzebiesz, synciu! :)


Na górę
  
 
Post: 11 lip 2018, 11:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie bierzesz pod uwagę tego, że taki też ma swoje zachciewajki. Nudno mu było jako bankserowi, to pomyślał - ech zmienię piaskownicę i zobaczę jak to jest w polityce. Byt ma zapewniony przecież. A, że wizerunek własny to rzecz, która go nie grzeje to mamy płemieła. Dlaczego nie pobawić się nową zabawka? Trza mieć trochu ambicji :lol:

A taka menda ma ułatwione zadanie, kiedy tatuś to legenda ekstremy. Bo kto ekstremie odmówi, zwłaszcza takiej, która umie lizać dupę tym, którzy są przy korycie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 12:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Przeciez to jest synek tatusia ulepiony z jego prawego jaja. Tatus go za reke prowadzi, sam to zreszta powiedzial ze wraca do polityki zeby syna zrobic premierem. Wątpie żeby synek mial wlasne zdanie na jakis temat, wszystko co z siebie wydala to mix pogladow tatusia i jego otoczenia. Pacynka prezesa.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 15:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
korbaczeska pisze:
Przeciez to jest synek tatusia ulepiony z jego prawego jaja. Tatus go za reke prowadzi, sam to zreszta powiedzial ze wraca do polityki zeby syna zrobic premierem. Wątpie żeby synek mial wlasne zdanie na jakis temat, wszystko co z siebie wydala to mix pogladow tatusia i jego otoczenia. Pacynka prezesa.

Strach pomyśleć gdyby był 2-jajeczny :shock:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 21:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Wtedy nazywałby się Matołusz Malma Morawiecki :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lip 2018, 7:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Z pod jakiego kamienia kurdupel wyciągnął tego kołka? :lol: :lol:

Morawiecki dziękuje Macierewiczowi. "Pięknie i konsekwentnie bronił naszych granic"

Podczas spotkania z mieszkańcami Łodzi premier Mateusz Morawiecki pochwalił pracę byłego szefa MON Antoniego Macierewicza. W swoim wystąpieniu uderzył również w poprzedni rząd, któremu, jego zdaniem, "brakowało wiary".

Bezpieczeństwo naszych granic - tutaj szczególnie chciałem podziękować panu ministrowi Macierewiczowi, który w bardzo piękny i konsekwentny sposób prowadził działania na rzecz ich ochrony. Teraz jego następca, pan minister Błaszczak, również prowadzi działania w kierunku modernizacji polskiej armii - powiedział Morawiecki.

https://wiadomosci.wp.pl/morawiecki-dzi ... 370707073a


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lip 2018, 7:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czy ten człowiek uważa, że ktoś w to uwierzy? Znowu kłamie. Morawiecki to najbardziej zakłamany premier w historii Polski. Takiego Pinokia jeszcze nie mieliśmy. Ja wierzę fachowcowi w dziedzinie obronności a nie nawiedzonym szajbusom, którymi powinien zająć się psychiatra. Wczoraj na wątku o "naszej mocarstwowości" zamieściłem to. I to jest prawda o tym co zawdzięczamy Macierewiczowi.

Należy również podejrzewać, że to co mówi nasz kłamczuch w garniturku jest właśnie przykrywką do tego co powiedział kilka dni temu gen Gocuł. Wojskowy wie co mówi. Niemniej nie można pomijać również jednego, że żołnierz składa przysięgę i nie powinien pozwalać na to aby politycy działali na rzecz osłabiania kraju. Tak więc ucieczka na emeryturkę naszych dowódców można uznać za tchórzostwo.

viewtopic.php?f=4&t=119&start=2920#p265435

Cytuj:
System bezpieczeństwa państwa jest w rozsypce - ocenił w wywiadzie dla "Polityki" były szef Sztabu Generalnego generał Mieczysław Gocuł. Jego zdaniem "zmiana ministra obrony to za mało, aby naprawić wszystko to, co uległo erozji i dewastacji w systemie bezpieczeństwa narodowego przez ostatnie lata".
Nie widziałem już jednak możliwości dotrzymywania słów złożonej przysięgi wojskowej. - Mnie już brakowało twarzy, żeby wytrzymać wstyd, jaki przynosili moi przełożeni za granicą, niwecząc wysiłek długich lat

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 13 lip 2018, 7:38 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lip 2018, 7:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Gocuł i jemu podobni woleli podać się do dymisji, niż dotrzymać przysięgi, którą złożyli.
Niech teraz nie robią z siebie męczenników.
Głupie chuje przysięgali bronić Konstytucji i nie szczędzić krwi.


Ostatnio zmieniony 13 lip 2018, 7:53 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lip 2018, 7:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Podzielam to zdanie właśnie dokonałem w poprzednim wpisie poprawki. Niezależnie jednak od postawy Generała ja wierzę jemu a nie szajbusom z PiSu. Jego postawa i stan armii to dwie różne sprawy. Twierdzę, że w polskim przypadku na jawny zamach stanu jaki dokonuje PiS nadzieję powinniśmy opierać na armii. W wielu państwach tak się dzieje. U nas niestety mamy do czynienia z lekceważeniem obowiązków wobec ojczyzny. Znaczy to tylko tyle, że Polacy całkiem zeszli na psy. Historia lubi się powtarzać. Podobne przypadki, które nas drogo potem kosztowały już przeżywaliśmy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lip 2018, 7:47 
Boruch pisze:
Podzielam to zdanie właśnie dokonałem w poprzednim wpisie poprawki. Niezależnie jednak od postawy Generała ja wierzę jemu a nie szajbusom z PiSu. Jego postawa i stan armii to dwie różne sprawy. Twierdzę, że w polskim przypadku na jawny zamach stanu jaki dokonuje PiS nadzieję powinniśmy opierać się na armii. W wielu państwach tak się dzieje. U nas niestety mamy do czynienia z lekceważeniem obowiązków wobec ojczyzny. Znaczy to tylko tyle, że Polacy całkiem zeszli na psy. Historia lubi się powtarzać. Podobne przypadki, które nas drogo potem kosztowały już przeżywaliśmy.



No i kto będzie bronił zydowstwo uciekające masowo do Polin?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group