forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 7:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 lip 2018, 15:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
A kto ich oskarży ? Przecie nie "0" .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 8:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Chodzi o wnioski składane w sytuacji, gdy jeden z rodziców pracuje za granicą. Część tych wniosków została złożona już na samym początku działania 500 plus, a rodzice wciąż nie zobaczyli ani złotówki z rządowego programu.

Zgodnie z ustawą, 500 plus takim rodzinom się należy, o ile w kraju, gdzie pracują rodzice, nie są wypłacane podobne świadczenia.

Sprawa może dotyczyć nawet 200 tys. dzieci - szacuje "Fakt"

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-fa ... ign=chrome


Chociaż z drugiej strony w takiej sytuacji głodem nie przymierają. Jeżeli koś zarabia w euro - phi! Może poczekać. Tu rząd ma rację. :lol:

Są inne priorytety i tych tak kontrolować nie trzeba, bo tam uczciwość mamy z natury :lol: Potrzeby ojca dyrektora. On musi mieć na te pieluszki :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 11:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Głupie huje żreć soję i dopiero zajmować się ubijanymi zwierzętami.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 11:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
st1111 pisze:
Głupie huje żreć soję i dopiero zajmować się ubijanymi zwierzętami.


Sam jesteś głupim chujem i skurwielem.

Zobacz, co skurwiele robią ze zwierzętami dla kasy i zaspokojenia swoich chorych popędów.

Miałem tego nie publikować. Ale, jak czytam wypocimy takich złamasów, to, kurwa, nie mogę. :cry: :cry:

Ostrzegam, to nie jest film dla osób wrażliwych. Naprawdę drastyczny.
Nie spałem pół nocy, jak to zobaczyłem. Skurwienie ludzi nie zna granic. :cry: :cry:


https://www.facebook.com/10001074381893 ... 370195518/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 12:08 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
99% tych zielonych mundurków to katolicy. 1% - nawet jeśli nie są katolikami, to dewiańci.
Katolicy mają usprawiedliwienie w katechiźmie. ( buk stworzył zwierzęta by ludziom służyły).
No to służą. Do wszelkiego rodzaju ludzkich zachcianek tudzież zabaw.Ja tego nie ogarniam.
Może ja za głupi jestem..........a może cóś ze mną nie tak........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 12:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W takim razie nie będę tego oglądał. Wierzę Ci na słowo Wezyr. Człowiek to bydle dla drugiego człowieka. Dlaczego więc ma szanować zwierzę? Tak można to wytłumaczyć sobie. Ale dla mnie nie jest to tłumaczenie. To zdanie może kogoś zdziwi, a może i zbulwersuje. Gdyby to ode mnie zależało to wprowadziłbym karę śmierci dla ludzi, którzy bezmyślnie i bestialsko zabijają zwierzęta. Łeb za łeb. Nie mam zrozumienia dla bestialstwa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 12:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:


Dziwią mnie tylko te czarne prostokąty na tych wstrętnych ryjach. Czyżby zostali postawieni w stan oskarżenia? Za co? Rad bym zobaczyć tępe mordy tych bezdusznych skurwieli. Bez wyobraźni i bez uczuć. Odyńca świeżo ustrzelonego by se położył w tym koszyku dureń jeden.

Plon niesiemy plon w gospodarza dom :evil:


Co tu jest nie tak, że "bezduszne skurwiele" itd.?
Wyjaśnij, Boruchu, spytaj Szczelby jakby co.[/quote]

Panie Agronom z Panem jest rozmowa jak z dupą. Pan rozumie tylko to co Pan chce. Ale proszę - moja opinia - oczywiście jak interesuje to Pana.

Pomijam tu emanowanie bezmyślnością i bestialstwem, ale to co ten bandzior w zielonym ma w koszu jest z punktu widzenia artystycznego czymś ohydnym. Nie ma to nic wspólnego z tradycją, lub z czymś takim. To jest zdziczenie obyczajów w XXI wieku. Pan jako wegetarianin powinien to zrozumieć. Jeżeli o artystyczny wyraz chodzi, to nawet nie jest kicz, to jest proszę Pana głupota, upadek człowieczeństwa. To można porównać do fotografii esemanów w czasie drugiej wojny światowej, którzy fotografowali się przy stercie trupów Żydów.

ps.

I dobra wiadomość dla wszystkich

Cytuj:
Zdjęcie martwego lisa w koszyku na pielgrzymce myśliwych zostało szybko usunięte z jednej ze stron. W internecie jednak nie zginęło, a w sprawie fotografii jedno ze stowarzyszeń zapowiedziało złożenie zawiadomienia do prokuratury.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... &a=66&c=96


Oczywiście trudno przypuszczać, że tych debili prawo weźmie w tiurmu. Bo wiadomo, że działa na cyngiel zero. Ale być może sprawa uzyska jeszcze większy rozgłos, Polacy będą mogli zobaczyć jakie zbydlęcenie opanowało to społeczeństwo. Może przybędzie choć jeden Polak, który spojrzy na takie wybryki krytycznym okiem. I to już będzie sukces.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 14:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A co Pan proponuje? Jak to nazwać wg Pana? Może się czegoś nauczę. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 17:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Zdaje się że sezon polowań na bażanty został rozpoczęty

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 17:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Debil Cenckiewicz nie widzi, że na naramiennikach ma odznakę SORu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group