forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 89  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lip 2018, 9:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To normalne, że pisdzielce niczego dobrze zrobić nie potrafią a tacy już "profesjonaliści". Nawet ustawy choćby pozorującej prawo nie potrafią napisać tak aby wnieść tam odpowiedni paragraf, który pozornie choćby zgodnie z prawem pozwalałby na o odwołanie prezes SN. Oni się tu zakiwali jak Nejmar z Belgią.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2018, 8:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Podczas gdy Sejm w ekspresowym tempie przyjmował piątą już nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym, sędziowie z Krakowa zapoczątkowali niezwykłą akcję, do której szybko włączyli się prawnicy - i nie tylko - z innych części kraju. Lawina pocztówek z życzeniami dla "I Prezes SN do 2020 roku" szła do prof. Małgorzaty Gersdorf. - W ten sposób chcemy ją symbolicznie wesprzeć i pokazać, że tak, jak ona nie odpuszcza - tak i my nie odpuścimy - mówi nam sędzia Waldemar Żurek.



Ten pomysł zapewne ostatecznie rozwali tę pisowską bandę. :lol:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... es/4pez26m

Patrząc na to wszystko co w ostatnich dniach się dzieje z SN można dojść do wniosku, że..............a może lepiej pisał nie będę bo poniektórzy obrażą się na mnie.

Ręce opadają. Dorżnęli nam państwo i wolność a opozycja bawi się w akcje jak kiedyś w PRLu w "Ekranie z Bratkiem". Przyślij list, pocztówkę a spośród nich wylosujemy nagrodę. A nagrodą był różne gadżety, między innymi hełmofon Janka z Czterech Pancernych.....

Kurwa ręce opadają.

Ja pierdole. Chyba lepiej zagłębić się w jakiś kabaret, książkę, lub jakiś nałóg, bo z tym narodem nie idzie robić. :evil:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2018, 9:28 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ech! - Boruchu,Boruchu;
Nie bądź naiwny. Wysyłając pocztówki zmienią sytuację w kraju.........chybaś gupi!
Tak sobie wczoraj, - po obejrzeniu programu Kuby Wątłego, - w brzuchu pomyślałem:
Cały czas, wszyscy mają pretensje do społeczeństwa, ze jedynie garstka lemingów chodzi protestować.
A niby jak mają protestować ludziska, którzy zapierdalają po dziesięć godzin w robocie by na chleb zarobić gdyż jesli szef się dowie, że wyjechał do Warszawy na protest, - wywali gościa/kobitę na zbity pysk i będzie musiał zasilić szeregi tych, co puszki zbierają.
Na całym świecie jest tak, że "u steru" są elity. Lemingi mogą co najwyżej się mlasnąć.
Problem, - moim zdaniem, - polega na jakości tych elit.
Bo co, - np. obchodzi szarego zjadacza chleba - że kłopoty ma prof. Gersdorf czy Rzepliński.
Leming chce mieć co do gara wsadzić więc jeśli ktoś mu przyznaje 500+, jasnym jak słońce jest sytuacja, że to na tego "dobroczyńcę" będzie głosował.
To przecież naturalnym jest.....czyż nie ?!
To z tego powinni sobie zdawać sprawę poprzednicy chcąc utrzymać się przy korycie.
Podejrzewam, że większość społeczeństwa, -zanim się afera z SN czy TK nie rozpętała, - nie mieli pojęcia, kim jest Rzepliński albo Gersdorf. Sam o tym nie wiedziałem.
A już o tym, co oni robią i jakie to ma znaczenie dla kraju, - do dziś niewielu zdaje sobie sprawę.
Co gorsza, nie społeczeństwo jest temu winne a system oświaty. Gdyż to od niego zależy, co o
obywatel będzie o polityce i sposobach zarządzania Państwem - wiedział.
I tu mam zagwozdkę:
Czy aby nie jest tak, że to celowa robota dotychczasowych decydentów by to społeczeństwo utrzymywać na takim a nie innym poziomie. A już na bank nie zależy na światłym społeczeństwie - kościołowi. To stąd tak doskonale układająca się współpraca tych dwóch instytucji.
Niestety, ale Polak z natury leniwy do nauki co jest na rękę tym u koryta.
Nadzieją jest w tej sytuacji, - dojście do władzy ludzi, którzy spojrzą na to z właściwej strony.
Ale to nie mogą być lemingi tylko elity którym zależeć będzie nie tylko na swoim dobrostanie ale na całokształcie.
Niestety, jak na razie takich nie widzę. A ci, którzy by mogli coś w tej sytuacji albo nie chca albo są sekowani przez dotychczasowych rządzących oraz głównego oponenta jakim jest kościół.
Widzę ciemność........ciemność widzę....... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2018, 10:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Posłałem moją lepszą połowę do miasta po jedno piwo. I się napierdolę, bo co mi zostało.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2018, 10:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Niech weźmie całą kratę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2018, 13:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jedno mi wystarczy. Muszę dbać o zdrowie. Już mam fazę. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2018, 17:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Boruch pisze:
Jedno mi wystarczy. Muszę dbać o zdrowie. Już mam fazę. :lol:




Gdybyś wsiadł do kabiny w aucie Czytnika, to pewnie od oparów wytwarzanych przez niego byś się schlał i zarzygał mu tapicerkę. Na stopa to on pewnie cię nie weźmie. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2018, 17:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A co Ty z tym Czytnikiem tu wyskakasz?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2018, 22:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Czego się bzdyczysz...../!
On Ci daje kurturarnie do zrozumienia, że masz słabą głowę....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2018, 8:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ale jaki jestem tani w obsłudze.................. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 89  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group