forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lip 2018, 19:49 
Przeoczyłem ten smakowity wpis.
korbaczeska pisze:
Wybieranie sobie jednej religii jako przykładu dla jakiejś patologii i uogólnienia typu "wiadomo,
ze muzułmanie to zboczency bo ruchają dzieci" to jest wlasnie mowa nienawiści.

Mam swoje zdanie na temat innych religii, a że akurat mówimy o islamie, to pisze co myślę o islamie.
Opisywanie faktów nie może być mowa nienawiści. Czy ja muslimom każę rżnąć dziewięciolatki?


Cytuj:
Bo to jest odniesienie do wszystkich ludzi tego wyznania, a nie tylko tych którzy faktycznie są patolami.

I tak miało być, bo ludzie "tego" wyznania opierają swoje zachowania na regułach tego wyznania, inspirację czerpiąc
z życiorysu swojego Proroka. On rżnął dziewięciolatki, więc Allah akbar! Reasumując, ludzie "tego" wyznania są w moim
rozumieniu patolami, ponieważ uważają seks z dziewięciolatką za normę kulturową. Jasne?

Cytuj:
Tłumacze ci to jak dziecku, bo widze, ze nie przerobiłeś podstaw i masz przeterminowany światopogląd.
I nawet go sobie miej, tylko nie chwal sie nim publicznie.

Daruj sobie protekcjonalny ton. Nie wiesz co i ile "przerobiłem". Mój światopogląd opiera się na bezstronnej ocenie faktów.
Ty za to masz jak widzę nowoczesny i giętki, dopasowujący się bez trudu do każdej tezy. A miej sobie i nawet publicznie
się nim chwal. Sobie tylko szkodzisz.


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2018, 23:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Już mi tu taki jeden doradzał podobnie. I jeszcze , żebym przeprosiła Madzię Ogórek.
Hejt to hejt, faktów nie zmienisz i oka nie wyjmniesz.
A pierdolenie Brudzinskiego jest hejtem w czystej postaci.
Chcesz sie do tego podłączyć twoja sprawa.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2018, 0:30 
korbaczeska pisze:
Hejt to hejt, faktów nie zmienisz i oka nie wyjmniesz.
A pierdolenie Brudzinskiego jest hejtem w czystej postaci.
Chcesz sie do tego podłączyć twoja sprawa.


Pierdolenie Bruździńskiego jest w przewadze pierdoleniem, ale o islamie napisał akurat prawdę.
Oczywiste jest, że ową prawdę wykorzystał z satysfakcją, ale ja nie będę jak idiota zaprzeczał
faktom tylko dlatego, że Bruździński również je zauważył. "Tato, Kargul też podpisał!" Mówi Ci
to coś?
Ma islam w pip zakazów, a to alkohol, wieprzki, psy, ręce do jedzenia i pindola trzymania itd.
a pedofilię konsekwentnie dopuszcza. Ja kol. Korbaczesko mam na życie sposób prosty. Otóż
ociosywam zbędne filozoficzne sofizmaty do sedna problemu i mam onego problema na szali
niczym Ozyrys. Pedofilia jest zboczeniem. Religia dopuszczająca pedofilię, a nawet wspierająca
ją autorytetem swojego Proroka, jest religią pedofilską. Wyznawcy takiej religii są pedofilami.
Takie jest moje zdanie. Tobie oczywiście wolno mieć inne, bo np. z pozycji islamu, współżycie
z dziewięciolatką nie jest żadnym zboczeniem, tak jak dla Papuasa nie jest kanibalizmem
zjedzenie ziomka z sąsiedniej wioski. To kwestia punktu widzenia i tyle. Dlatego rozumiem, że
pedofilia dopuszczana w islamie Tobie nie wadzi, ale zgadzać się z Twoim poglądem nie zamierzam.
Nie jest to zadem hejt, ponieważ tak samo nie zgadzam się ze stanowiskiem polskich biskupów,
tłumaczących wybryki swoich podwładnych, nieradzeniem sobie z własną seksualnością i prowokowaniem
przez wyuzdanych seksualnie dziesięciolatków.


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2018, 7:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie WLR, nie poznaję Pana - czy Pan nie rozumie prostej konstrukcji cepa, że krytykować a hejtować to dwie różne sprawy? Polityk brudziński minister szczególnie powinien o tym wiedzieć. Widać zostały mu jeszcze dawne nawyki, kiedy to rozpierdalał pociągi.

Słowo, mowa w tym pisana ma to do siebie, że można za pomocą tych narzędzi układać piękne strofy ale również pokazać jakim się jest skurwysynem. Do prawdy wystarczy dodać nieco dziegciu i już wychodzi nienawiść sącząca się z pyska. Żeby nie obrażać ludzi czasem dobrze jest przemilczeć pewne prawdy, bo np nie pasują do tematu. Jak często się zdarza, że wypowiedzi polityków zdałyby się do przyjęcia gdyby ten czy ów nie użył jednego, lub kilku zwrotów, które to całą misterną konstrukcję obracają w gówno.

Możemy napisać, że muzułmanin to człowiek wyznający islam. Czy potrzebne jest dodawanie - a wyznający islam, spółkują ze zwierzętami i są pedofilami?

Kidy przychodzi na to czas można temat taki poruszać, ale bez emocji i stawiania tych ludzi na marginesie bo się ich za to nienawidzi. To jest podobna sytuacja jak z nazistami. Oni nienawidzili Żydów bo jakiś psychopata Austriak z głupim wąsikiem wmówił im, że to dlatego, iż Żydzi są bogaci i opanowali cały niemiecki kapitał ograniczając przestrzeń narodowi niemieckiemu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2018, 8:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
IroB - pytanie było retoryczne, ale ty oczywiście tego nie zajarzyłeś. W dupę sobie wsadź odpowiedź.
W całej sprawie chodzi o to, że tobie tylko się wydaje iż jesteś inny, lepszy. Prawda zaś jest taka,
że większego od ciebie buraka na tym forum nie ma. Przykłady? Proszę bardzo:

IroB pisze:
[...]z waszego spoleczenstwa idiotow.
IroB pisze:
[...]czyni was w wiekszosci w moich oczach nomen omen drugi sort.
IroB pisze:
[...]ja jako demokrata i czlowiek z wielkiej litery


Na bank nie zrozumiesz, ale tak to już jest z burakami niestety.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2018, 9:52 
Boruch pisze:
Panie WLR, nie poznaję Pana - czy Pan nie rozumie prostej konstrukcji cepa,
że krytykować a hejtować to dwie różne sprawy?


Panie Boruchu, mam w tej kwestii po prostu takie samo zdanie jak Bruździński. A co, nie wolno mnie?
Nie życzę sobie napływu żadnej ciemnej masy wraz z ich pojebanymi szamanami. Dosyć kłopotu mamy
z własnymi Natankami i Rydzolami. Tym bardziej wyznawców religii promującej pedofilię mnie w Europie
nie potrzeba. Wystarczy katolik Ratzinger starszy, który podobno ponad 600 chórzystom dupska rozwiercił.
Nie wpuszczam za próg mieszkania katabasa po kolędzie, dlaczego miałbym się godzić na wpuszczanie
wyznawców innego mzimu? Ja jestem po prostu konsekwentny i wszystką ciemnotę traktuję równo.
Chętnie nakarmię potrzebujących na miarę swoich możliwości, o ile swoje gusła pozostawią oni za drzwiami.
Np. u mnie na obiad schabowy, a głodny uchodźca ma wybór - napełnić brzuch, lub pozostać przy swoich
przesądach. Woli być głodny - jego sprawa. Nie mam zamiaru przemeblowywać mieszkania, ani zmieniać stylu
życia wg oczekiwań moich gości. Nie pasuje im, to wypierdalać w podskokach.
Chcesz Pan hejtu? Proszę. Muzułmanie wypierdalać na pustynię! Przy okazji mogą zabrać ze sobą
starszych braci w wierze. W moim domu - Europie, miejsce widzę dla ludzi światłych, a nie dla zabobonnej
ciemnoty. Takie jest moje zdanie i żaden bełkot muzułmańskich neofitów go nie zmieni.


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2018, 9:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Cytuj:
Chcesz Pan hejtu? Proszę. Muzułmanie wypierdalać na pustynię! Przy okazji mogą zabrać ze sobą
starszych braci w wierze. W moim domu - Europie, miejsce widzę dla ludzi światłych, a nie dla zabobonnej
ciemnoty. Takie jest moje zdanie i żaden bełkot muzułmańskich neofitów go nie zmieni.


Powiedział światły człowiek.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2018, 10:04 
Pani Korbaczesko, nie widzę różnicy pomiędzy peregrynującym do Przenajświętrzej Panienki na kolanach,
a muslimem pięć razy dziennie tarasującym dywanikiem ulicę, np. w Paryżewie. Pani plwa na rodzimy,
polski szamanizm, ale muslimski Pani się podoba nad wyraz. Mnie nie. Dla mnie każdy jest ciemnotą.


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2018, 10:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Nie wiem gdzie to wyczytałeś, co tam sobie zrozumiałeś, ale mam takie dziwne wrażenie ze twoje teksty juz wcześniej widziałam. Na tym forum, w wątku o uchodźcach. Tam tez pisały takie wybitne oświecone jednostki - bronto i szary. Jestes w doborowym towarzystwie.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2018, 10:38 
Dobrze Korba, uspokójmy dyskusję która brnie w złą stronę.

Moje zdanie jest następujące:
Nie interesuje mnie ani rasa, ani pochodzenie uchodźcy - czy jak go zwać.
Interesuje mnie jego religia.
Przeciwny jestem każdej, ale jeżeli rozmawiamy o islamie, wadzi mi w nim właśnie pedofilia.
Zaprzeczysz, że islam zezwala na małżeństwa z dziećmi i konsumowanie takich związków?
Nie zgadzam się więc na tolerowanie pedofilii w imię tzw. rozumienia różnic kulturowych.
Czy mam prawo?

PS
Przyrównywanie mnie do Bronto, jest Twoim prawem. Wg mnie i Bronto czasem pisał prawdę.
W końcu zamieszczał materiały prasowe i raporty policji które można sprawdzić. Ja sprawdzałem.
Naocznie też, ponieważ obserwowałem muslimską manifestację w Londynie i słowo daję, że marsz
narodowców 11 listopada, to przy tym piknik przedszkolaków. Na czele szli mułłowie z megafonami,
nazywający swoich gospodarzy niewiernymi psami i zapowiadający śmierć każdemu kto się nie nawróci
na islam i nie będzie przestrzegał sharia. Nie chcę spełnienia tych obietnic, dlatego nie życzę sobie
islamu w Europie.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group